Vodafone tarif Odepiš

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cabada 19. 4. 2006 09:19

Bohužel již nemohu mít studentské tarify a protože používám hojně smsky z netu zadáčo tak jsem u Oskara. Chtěl jsem se zeptat zdali nemá někdo podobnou zkušenost jako já. Dám zhruba tak 250/měsíc za Oskartu Partu (sms-1kc/oskar,2kc/ostatni site...volani-4.50/oskar,6.50/ostatni site) a uvažuju o přechodu na tarif ODEPIŠ a nechci mít u sebe hafo telefonů. Myslíte že se vyplatí tenhle tarif anebo mě spíše těch 40 minut přinutí více volat...popř.jaké máte zkušenosti. Tak zatím zdar! Tuším totiž, že od května odepiš zrušej tak bych si ho chtěl udělat.. :?
cabada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speedy 19. 4. 2006 09:54

Pokud nenapíšeš strukturu volání za těch 250Kč, tak ti bohužel nikdo poradit nemůže. Musíš napsat tak a tam provolám X minut a tam a tam zase Y. Potom se s tím dá pracovat a uvažovat co by se ti mohlo vyplatit.

Odkud máš informace, že je bude rušit odepiš. Pokud to nemáš z důvěryhodných zdrojů, tak jak se to můžeš odvážit vypustit z pusy?
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fifu 19. 4. 2006 21:21

Ja bych, byt tebou, sel do tarifu odepis, mam ho uz neco pres tri roky a jsem s nim na vysost spokojeny. Pokud jsem spravne pochopil, hodne pises SMSky hlavne z internetu, ale kdyz neni po ruce NB nebo stolni PC, tak je posles z mobilu. Tech 40 minut te rozhodne nijak neroztelefonuje, je to tak akorat na nejake nutne yrizovani vehem mesice. Problem je pouze cena volani, ale mnoho veci, co se da vyridit hovorem, se da vyridit i zpravou.
A jeste jedna vec. 12 korun mesicne je smesna castka za 40 volnych minut a hodne levne SMS ...
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kujon 20. 4. 2006 00:30

Odepiš je nejlepší tarif, jaký jsem měl. Ceny za sms jsou supr (do oskara), do jiných sítí jsou dá se říci v normě. 12kč měs. paušál je naprostá špica a vol. 40min. do Oskara jakbysmet. Měsíčně jsem na tom zhruba stejně jako ty (volání především do oskara, semtam nějaká sms, hlavně z netu) a Odepiš je mi šitý přímo na míru ;)
kujon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 1. 5. 2006 07:58

odepiš je super, sice volani mimo vodafone je masakr ale od toho mam druhou simku takze plna spokojenost je to fakt super, z vodafone do vodafone levny smsky, a do eurotelu ma zas taky levny jak je ten balicek 250sms za 50kc uz jen tmobile a bude to dokonaly :)
aaischa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 1. 5. 2006 08:07

cabada píše:Tuším totiž, že od května odepiš zrušej tak bych si ho chtěl udělat.. :?-/quote]

To jako vážně?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod viper.aa 1. 5. 2006 08:31

Tarif Odepiš používám už řadu let a je to dobrej tarif na SMS,jen to volání je trošku dražší ale jak už tady bylo řečeno na to mám taky druhou simku. Možná konkurence ohledně těch SMS a volání je snad tarif Rozjezd naplno který má SMS za 1Kč ale nejsou zde volné minuty. Musíš si vybrat zda se ti vyplatí mít volné minuty a levné SMS do VF a nebo občas potřebuješ zavolat a SMS píšeš převážně do konkurence.

A ohledně zrušení tarifu Odepiš toho bylo napsáno tolik že je nejlepší se zeptat u operátora
Motorola Amio--> C35i--> S45--> Samsung SGH A800--> CX70 fw56 --> se uvidí ... od 15.7.2006 SE K750i
už nikdy víc Motorolu
přešel jsem po 7 letech k SE z důvodu zániku Siemense,zatím spokojenost a doufám že to tak zůstane :-)
viper.aa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 1. 5. 2006 10:54

cabada: K tomu, abys mohl psát SMSky do VF z internetu, tak nepotřebuješ vlastnit Vodafone :-D
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 1. 5. 2006 15:55

pokud má většina lidí kolem tebe VF tak se ti odepiš určitě vyplatí..40 volných minut by ti mělo stači a smsky jsou opravdu levný. Záleží opravdu jen na tom jestli nebudeš volat do jiných sítí, protože to by se ti pak prodražilo. Já odepiš používám asi 2 roky a jsem s ním spokojenej. Moje přítelkyně ho má taky, takže ideální kombinace:)
Vincent
Junior

Odeslat příspěvekod goob 1. 5. 2006 16:30

Určitě se vyplatí, i kdyby to měl být druhý tarif ve starším telefonu.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 24. 6. 2006 19:39

pro Fíla (ale i ostatní) : Mám teď Vodafone kartu s kreditem 500kč,která mi jen tak leží v šuplíku,mám ji jen proto že má stejné číslo,jaké mám u mého hlavního čísla s ET Pohoda,jen jinou předvolbu pochopitelně.
Otázka zní následovně : Kdybych chtěl z Vodafone karty přejít na tarif Odepiš,musím tam mít alespoň 1000kč,ktery Vodafone použije jako zálohu??
A pokud ano,je ta záloha po 6ti měsících vratná?
Dík za odpovědi.Asi tak 10 minut jsem se pokoušel najít si odpověď sám na stránkách Vodafone v podpoře v Otázkách a odpovědích,ale nic jsem nenašel a volat na infolinku je ztráta času,to bych se taky mohl dovolat až ráno :)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mario 24. 6. 2006 19:52

Já začínal s Oskartou, pak jsem přešel na Řekni mi. Po pár měsícíh jsem si uvědomil že většina sms směřuje do Oskara tak jsem si k Řekni mi pořídil Odepiš. Časem jsem však Odepiš měl skoro jako hlavní číslo, tak hned poté co jsem se dověděl že vyjímečně můžeš mít 2x Odepiš, zavolal jsem operátorovi že chci zrušit své číslo, ale kdyby mi udělali vyjímku a dali ještě jeden Odepiš, tak že bych to nerušil. Samozřejmě po poradě s nadřízeným mi to operátor pořídil. Druhá simka někam zapadla a používám pouze tu hlavní. Zjistil jsem, že díky ceně 12Kč/min volám opravdu jen nutně do jiných sítí (3-7min/měs.) a sms do vodafonu/jinam byly 300-500/20-50. Takže nejoptimálnější tarif. Jen poslední dobou opravdu často volám do Vodafonu a pracovně i jinam tak přecházím na Mezi námi. Při této příležitosti si vezmu i dotovaný telefon a budu věřit že časem opět bude fungovat zastrašování žepůjdu jinam... Druhá simka s Odepiš zase začne být aktivní. Každopádně do Odepiš jdi, ale asi bych si jej zpočátku nedával jako hlavní číslo. Musíš tomu přijít na chuť, najednou tak vysoká cena není nic moc... Měl by sis dát spíše 50Naplno s Po svém + Odepiš. Každopádně vydrž do Července. Třeba ty tarify Nabito budou lepší.

P.S.: Přehlédl jsem že platíš jen 250/měsíc. V tom případě nedoporučuji 50Naplno ale rovnou Odepiš. Když se Ti nebude líbit, tak si jej změníš, případně zrušíš - na nějaký Nabitý apod.
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mario 24. 6. 2006 20:01

2 ales76: Ano, musíš mít min. 1000Kč kredit který se použije na zálohu a ta se Ti po 6měs. vrátí. Doporučuji Ti ale nastavit způsob vrácení na "Do vyúčtování" případně "Bankovním převodem". Jestli tam nastavíš "složenkou", můžeš na to čekat další 2 měsíce. Vrácení do vyúčtování je nejpohodlnější a nejrychlejší.
Když požádáš o přechod na tarif, stane se tak během několika minut... Většinou :-) Kredit nad limit budeš mít samozřejmě jako předplatek na účtu...

Viz tady: http://www.vodafone.cz/consumer/tariff/prepaid/switch/
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 24. 6. 2006 20:05

pro Mario : Nevím jestli to bylo na mě,ale neboj,hlavní byl,bude a zůstane Eurotel s Pohodou (snad ještě nějaký ten rok :wink: ) Mám to spočítany,jelikož potřebuju volat stále více Vodafone..
Je to snadny..Minuta do Vodafone s Oskartou 3,57.S Odepiš 7,14,což je dvojnásobek.Takže až od zhruba 80 minut (3,57 x 80 = 40 x 7,14 + 11,9 paušál) do Vodafone by se začala vyplácet Oskarta.
Díky za radu.Jde to nastavení pro bankovní převod provést v Samoobsluze??
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mario 24. 6. 2006 20:10

Ne ne, to bylo všeobecně, jen jsem psal jak to bylo semnou :-) Mít Pohodu + Odepiš se určitě vyplatí... To nastavení "Způsobu vrácení volací jistiny" je v sekci "Moje služby" > "Aktivace a nastavení služeb" a v dolní části... Tam to najdeš. Jinak doporučuji aktivovat i Po svém (nebude Ti divné, že nějak moc platíš) a platit faktury bankomatem..
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků