Poplatek za právní zastoupení - mobilní operátor

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tempest12 14. 3. 2019 21:52

Potřebuji prosím radu nějakého kovaného, kdo se vyzná v boji s mobilními operátory.

Někdy v roce 2015 jsem měl pár měsíců u T-mobile telefonní číslo, které jsem zrušil. Bohužel jsem zapomněl za něj uhradit. Měl jsem za to, že platba probíhala současně s mojím druhým telefonním číslem u T-mobile, které tam mám někdy od 2013 doposud. OK, moje chyba. Teď mně přistál dopis od Českého telekomun. úřadu, že mám uhradit dlužnou částku + úroky,tj. nějakých 900 Kč celkem, to beru. Ale nechce se mně rozhodně platit náklady za právní zastoupení T-mobile, což je nějakých 3100Kč. Chci argumentovat, že T-mobile mně ani jednou nevyzval, abych to uhradil a rovnou to předal na právníka. Navíc druhé telefonní číslo platím inkasem, tak si mohl šáhnout do inkasa na druhý telefon a uhradit dlužnou částku.

Jde toto ještě nějak zachránit?
Tempest12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ikosp 15. 3. 2019 06:06

No jestli si myslíš, že ti operátor bude tahat peníze z účtu ke smlouvě, která je zrušená, tak jsi dost naivní. Ikdyž tam budeš mít dalších 10 čísel, tohle nemůže.
Zeptej se přímo právníka. Vyjde tě to na 60Kč a odpověď máš do druhého dne https://www.bezplatnapravniporadna.cz/o ... radny.html
ikosp
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků