Jak vyřešit tento spor s operátorem?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jarda268115 16. 1. 2019 19:57

Zdravím,
jsem ve sporu s operátorem, kdy mi nebyl schopen proplatit už od listopadu dobropis. Nejprve jsem se ho musel domáhat, operátor v call centru vždy přislíbil, že se na to podívá a obratem se ozve - nikdy se nikdo neozval. Měsíc mi trvalo, než mi ten dobropis poslali na mail a nyní stále čekám na jeho proplacení. Naposledy jsem volal minulý týden a bylo mi přislíbeno, že peníze odešlou. Do dnešního dne stále nic nepřišlo.

Nevím co dělat. Podmět na ČOI, ČTÚ .... nebo kdo mi s tímhle jako pomůže ...?
Nebo tam zavolat a požadovat kontakt na někoho z vedení společnosti? Ti diletanti na infolince jsou vážně marní, pomalu ani nechápou co po nich chci.
Jarda268115
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 1. 2019 20:11

A který že je to operátor? :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 16. 1. 2019 22:51

Nevím o jaký spor a dobropis za co konkrétně jde, ale také jsem měl kdysi dobropis, tuším od T-Mobile.
Přišel mi poštou ze servisního centra, kam jsem poslal telefon koupený v T-Mobile.cz na záruční reklamaci.
Výsledek - telefon neopravitelný - přišel mi ze servisu právě jen ten dobropis.
Šel jsem OSOBNĚ na nějakou pobočku T-Mobile, kde se na to podívali, zadal nějaké číslo z toho do systému a šup - otevřel pokladnu a vysázel mi hotovost.
Jednoduché, maximální moje spokojenost.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Jarda268115 17. 1. 2019 05:05

Jedna se o dobropis za vraceni modemu a routeru. Dobropis mi poslali na mail a na lince nejprve rekli, ze mi to poslou slozenkou, po mesici sem tam volal a rekli mi, ze to znovu sepisou a radeji mi to poslou na ucet. Opet nic. Ta domluva s T-M je skandal. Na infolince se divi a nechapou co po nich chci. Mesic ni trvalo, nez sem z nich dostal ten dobropis na mail. Volam na infolinku, v systemu ten dobropis maji, ale nejsou schopni mi rict, proc mi neprisel. Vzdycky prislibi, ze to hned jdou sepsat, ale vzdy se na to vyserou.
Je mi celkem jedno jestli ten DBP dostanu na ucet, slizenkou nebo na pobocce - ridim se jen tim co mi reknou.
Jarda268115
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 17. 1. 2019 06:56

Ta poslední část věty je dost děsivá.
Nikdy bych se neřídil jen tím, co mi kdo řekne.

Vytiskni si ten dobropis, zajdi na nejbližší pobočku a tam ti ho musí proplatit.
Jednoduché a ušetřil by sis nervy a stížnosti.
CosiOdvedle
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků