VF #jetovtobe + VDSL

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod willibald 8. 11. 2018 19:08

Zdravim,

chtel bych se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost se slevou na VDSL u Vodafonu pri kombinaci se student tarifem?

Koukal jsem, ze jdou nabidky "vyhodne" kombinovat s tarify Red Home a v podminkach #jetovtobe je uvedeno, ze neni mozne kombinovat s jinymi nabidkami, ale i presto.

A jeste takovy dotaz ohledne zrizeni VDSL. Maji uvedeno, ze za zrizeni PRIPOJKY neni nutne platit i kdyz se jedna o novou. My mame telefonni rozvod na chodbe pred bytem, takze se mi nechce moc verit, ze prijede technik a zadarmo natahne kus kabelu, zapoji do rozvodu a udela zasuvku (Ostatni provideri si za to nechavaji zaplatit co jsem koukal, pokud se nejedna o samoins. balicek).


Diky
willibald
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 16. 11. 2018 21:28

Hezký den, willibalde,
odpovím postupně :-)

1) Tarif #jetovtobě v nabídce Red Home nemáme, takže obě služby bychom vám účtovali a poskytovali odděleně. To znamená 499 Kč za #jetovtobě a 399 Kč za VDSL s rychlostí do 20 Mbit/s (jsou samozřejmě i další varianty).
2) Ano, zřízení zásuvky je při pořízení služby zdarma, pokud není nutná velká investiční akce. Podle vašeho popisu to ale vypadá spíše na tu příznivější variantu :-)
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod willibald 25. 11. 2018 09:24

Diky ;-)
willibald
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků