Problém. Jak na to? 2 zmeškané hovory najednou.

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Milan_Kov 6. 4. 2018 17:41

Dobrý den, jestli někdo máte zkušenost nebo dobrou radu, tak budu velmi vděčný.
Příklad. Jsem na obch.schůzce, mám na chvíli vypnuté vyzvánění a 2 lidi skoro ve stejnou chvíli současně si mi pokoušení dovolat. První volající slyší vyzvánění a druhý slyší obsazovací tón. V zápisu nepřijatých hovorů je pak pouze první volající, ten který mi zavolal o pár vteřin dříve než ten druhý. Druhého volajícího mezi nepřijatými hovory nevidím a už jsem takto přišel o obchod, že jsem do druhého dne nezavolal zpátky. Máte zkušenost? T-Mobile mi řekl "že neumí", ať zkusím změnit nějaké nastavení v telefonu. Ale to teda nevím, co a kde. Má toto nějaké řešení, aby se "zapsaly" 2 nepřijaté hovory. Děkuji za názory, Milan.
Milan_Kov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 6. 4. 2018 17:53

A co být po tu dobu namísto vypnutého vyzvánění raději nedostupný (třeba jednoduchým přepnutím do režimu Letadlo)? Nevím, jestli to dělá každý operátor, ale když jsem míval služební O2, přišly mi po návratu do sítě hned sms, že se mi to a to číslo snažilo dovolat. I naopak u mých hovorů, že nedostupný předtím volaný již je online.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milan_Kov 6. 4. 2018 19:36

Tak to je taky řešení, zejména pro ty schůzky, jak jsem psal, to máte pravdu.
Celkově ale řešení nedostatečné. Protože režim letadlo pravděpodobně nebudu nastavovat při každé rizikové situaci (prominete, napíšu takové modelové blbiny)
- pokud si v kanceláři půjdu do kuchyňky ohřát oběd
- pokud si v kanceláři odskočím na záchod
- pokud platím někde v obchodě nákup
Prostě chci říci, že jsou situace, kdy mobil nemůžete zvednout IHNED.
Pak je to určitě o velké náhodě, ale přece: v té chvíli mi mohou volat 2 najednou. A ve výpisu hovorů uvidím pouze jednoho. Bohužel, to se mi stalo. A nejsem sám.
Milan_Kov
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků