Vodafone vánoce 2017

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stm01 28. 1. 2018 00:18

Letos byl Vodafone trapný. Reklamy prý pro všechny. Mám tři čísla. Jen na jednom šlo aktivovat ty tři Passy. U zbylých dvou jsem chtěl ty na hudbu a video. Byl jsem zrovna 15 dnív nemocnici a hodilo by se to. Bohužel. Přes Můj Vodafon nic a přes linku nic. Prý musím mít "nové" tarify. Takže to šlo akorát u tarifu pro mladé co má dcera "jetovtobě". Na těch dvou mám přes dva roky zvýhodněné neomezenky. Takže Vodafon zklamal na plné čáře. 8-P ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 1. 2018 11:37

Já mám obyčejnou předplacenku a od listopadu jedu 1,3 GB dat + Neomezené volání v síti + neomezené SMS v síti + Vodafone Video Pass + Vodafone Social Pass a to vše za krásných 12,50 Kč. Je to dostupné pro každého, stačí jen používat mozek. Už to tu píšu 2 měsíce, nikoho to nezajímá, nikdo se neptá jak na to, asi každý zřejmě pozřel Šalamounovo houno a myslí si, jak je chytrej. No nicméně komplet VODAFONE VÁNOCE 2017 ( s passy, neomezeným voláním v síti, sms v síti a 1,3 dat ) za 12,50 Kč mám jen já. o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 28. 1. 2018 14:00

Možná jsi Řediltel ČTU a máš mozek a píšeš to dva měsíce. Já jsem byl v nemocnici před 2,5 měsíci. V té době mi bylo řečeno u operátora, že to nejde a dál jsem to neřešil a nikde se po tom nepídil. Ale můžeš dál využívat ten svůj ředitelský mozek a radit. Mě se jednalo pouze o těch 15 dní. Stále jsem v nemocenském stavu a doma na wifi.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amper2 28. 1. 2018 14:02

Ředitel ČTÚ píše:Já mám obyčejnou předplacenku a od listopadu jedu 1,3 GB dat + Neomezené volání v síti + neomezené SMS v síti + Vodafone Video Pass + Vodafone Social Pass a to vše za krásných 12,50 Kč. Je to dostupné pro každého, stačí jen používat mozek. Už to tu píšu 2 měsíce, nikoho to nezajímá, nikdo se neptá jak na to, asi každý zřejmě pozřel Šalamounovo houno a myslí si, jak je chytrej. No nicméně komplet VODAFONE VÁNOCE 2017 ( s passy, neomezeným voláním v síti, sms v síti a 1,3 dat ) za 12,50 Kč mám jen já. o<:)


Tak jak na to?

amper.
amper2
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 1. 2018 18:27

Stacilo si nechat zapnout na 6 mesicu balicek Komplet v siti s 50% slevou. Zaroven mit na predplacence v programu Odmeny nastaveno 20% kreditu navic pri dobiti 250 kc a vic. Dobiti provest pres aplikaci Muj Vodafone a zaplatit ho platebni kartou - to prineslo dalsich 25% kreditu navic Dohromady se tim se ziskalo 112.50 kc Extra kreditu a ten se pouzil na zaplaceni toho balicku Komplet v siti. Z normalniho kreditu se doplatilo 12,50 kc. K tomu zdarma pasy a je vymalováno.

https://www.vodafone.cz/podminky/nabidk ... tra-kred2/

o<:)

https://www.vodafone.cz/podminky/nabidk ... roma-2017/

o<:)

Toto byly zatím nejlepší mobilní vánoce - díky Vodafone !!! o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar


Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků