Dotazy k O2 TV (Go)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 23. 2. 2018 22:30

Samozřejmě že v apce o2tv CT sport normálně jede. BTW jsi v Česku?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 24. 2. 2018 03:15

Feders: no tak se mi zda, ze ono je kvuli olympiade a nejakym pravum vic veci v sportovnim vysilani zkrouhnutejch. Napr. ja jsem v androidi apliakci ivysilani (Ceska televize) nenasel vubec zaznam ctvrtfinale Cesko - Usa, nemohl jsem ho relat. dlouho najit ani na webu CT, ale tam jsem ho pak teda nasel.
A vubec nevim, jeste jsem se nedival, jak je to se zaznamem toho prohraneho semifinale CEsko - Rusko, jestli to neni podobny pripad, ze vubec neni v aplikaci ivysilani. A duvod? Asi autorsky prava, ale nikdo z CT nic nekomunikuje, nevysvetluje, alespon ne viditelne, proste se na ten porad neda kliknout a clovek muze mit snadno dojem , ze to je chyba.

Ale jinak ja kanal CT sport v androidi aplikaci O2tv taky mam, takze uplna absence CT sport v iOS apliakci O2 Tv spis bude nejaky technicky nedoraz, aspon bych rekl.
I v te andoid aplikaci casto byvaji ruzne chyby napr. ze se v urcite casy v prehledu nezobrazi a tudiz nejdou prehrat nektere porady a pak tam po case normalne naskoci.

Videl jsem nekde na FB, ze na podobne stiznosti O2 odpovidalo, ze ta aplikace je sluzba navic, cili tyhle chyby jakoby podle nich vubec nebyly duvod k reklamaci. No proste vychcanci, jak je zname. Taky si myslim, ze v zahranici by tohle asi neobstalo...
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Feders 24. 2. 2018 09:48

Já už tam ten sport mám taky, včera večer už tam byl. Ale včera ráno během hokeje tam prostě nebyl, mám i screeny z aplikace. I eurosport tam v tu chvíli nebyl, jen ty O2 sporty, nova sport a sport1.
Jde mi o to, jestli někdo nepozoroval včera to stejné, člověk si chce jako kulisu při práci pustit hokej na telefonu ze služby, za kterou platí 300 měsíčně a oni to podle mě schválně odstraní, řekl bych asi aby jim nespadly servery nebo já nevím
Feders
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 2. 2018 13:10

Olympijske vysilani zive nejde ani v apce CT - omezena prava. Vse pres web s DRM a vetsina po omezenou dobu.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 24. 2. 2018 14:10

To jsou teda paka a čeho dosáhnou tím DRM? To nak omezí na konkrétní zařízení nebo co?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Feders 24. 2. 2018 14:39

ale mě živé vysílání čt nezajímá,tam to chápu. Já si ale platím O2 TV a měl bych k tomu mít přístup kdekoliv a kdykoliv. Toto není žádný free web čt, já za tu službu platím 300 kč měsíčně a měl bych příjmat plnohodnotný kanál tak jako v TV, ne žádné očesané iVysílání
Feders
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 24. 2. 2018 15:12

Já žádný problém s aplikací O2TV nemám...teď jsem sledoval první třetinu Česko-Kanada v McDonalds na jejich wifině.
Takže kanál ČT sport tam je a normálně funguje. Viděl bych problém v tvém zařízení.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Feders 24. 2. 2018 16:17

Ano, dneska jsem sledoval taky na mobile. Už to tam od včera mám, ale včera ráno to tam opravdu nebylo, mám screeny kompletního seznamu kanálů. Čekal jsem, jestli se ozve více lidí, jestli to bylo chtěné ze strany O2 nebo pouze moje zařízení, ale asi jen nějaký problém teda u mě.
Feders
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 18. 2. 2020 16:01

Zkus se prosím zeptat česky. Děkuji ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků