Dotazy k O2 TV (Go)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jan Ondiš 27. 9. 2017 16:35

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, člen rodiny má O2 TV a využívá to jen na TV, možná mobilu, takže využívá pouze 2 zařízení. Pokud bych ho požádal o jeho O2 ID nebo jak se to jmenuje, můžu využívat v úplně jiném místě O2 TV Go s jeho heslem na mém počítači? Podle stránek O2 jsem pochopil, že na jednu fakturu by měl mít možnost provozovat až 4 zařízení a vzhledem k tomu, že jsem vůči plátci člen rodiny, tak by asi nemělo jít ani o žádné porušení podmínek, ne? Jde mi o to, aby s tím neměl nějaký problém u O2, ale nevím ani, jak by na to mohli přijít, když bude tvrdit, že je to jeho PC.
Dále se chci zeptat, na stránkách stojí "Čtyři zařízení - O2 TV můžete sledovat na televizi, počítači, mobilu nebo tabletu", chápu správně, že je to jedno, co to bude na čem budu sledovat? Nebo to musí být 1 televize, 1 PC, 1 mobil, 1 tablet? Jde mi o to, zda by šlo, aby to byly třeba 1TV, 2PC a 1 mobil?
Dále - na internetu se objevuje nějaké starší info k tomu, že sice lze provozovat 4 zařízení, ale na těch 4 zařízeních lze sledovat pouze 2 naladěné kanály, že nelze aby každé zařízení sledovalo něco jiného. To je pravda nebo už to opravili/rozšířili?
Děkuji moc, Jan.
Jan Ondiš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 27. 9. 2017 16:56

Poslední odstavec neznám ani nezkoušel. Jinak ano, ano, ano, ano. Mám doma O2TV, A net od O2, občas běží program na notasu nebo telefonu. Otec na druhé straně Prahy pod UPC sleduje na PC. Potřebuješ jen ID a heslo.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Ondiš 27. 9. 2017 19:53

Děkuju.
Jan Ondiš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krausik 23. 1. 2018 08:32

Hledám kdo má o2 tv nebo i digi tv a prodal by slot na připojení zařízení přes internet.
Díky KrausHonza@seznam.cz
Krausik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Persbrandt 7. 2. 2018 00:18

Co myslíte slotem, jako že byste měl zájem, kdyby vám někdo poskytnul za úplatu přihlašovací údaje do O2 tv, abyste ji mohl využívat přes internet? Nebo jsem to pochopil špatně?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 7. 2. 2018 06:44

Presne to mysli.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 7. 2. 2018 09:42

Jenže to z majitelů 02 nikdo nedá protože přihlašovací údaje k O2TV slouží zároveň jako přístup k ovládání celého účtu u 02.

Ledaže by měl setopbox, to může nastavit bez toho aby údaje někdo viděl ale pak se v tom nesmí hrabat.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 7. 2. 2018 11:20

Ale da. Znam osobne. Jenom O2 by se to asi nelibilo. Se divim, ze to nemaji nejak osetrene.
Uznavam ale, ze ti lidi se znaji. Pres internet uplne neznamemu nevim, nevim.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 7. 2. 2018 11:28

Takže jsi v poslední větě popřel to cos řekl v první.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 7. 2. 2018 14:04

Prave naopak. V posledni vete jsem potvrdil, co jsem napsal v prvni.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tachmude 7. 2. 2018 18:44

Je možno objednat O2TV bez set-top boxu?Když se chci dívat jen přes PC.
tachmude
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 7. 2. 2018 18:50

Taky je trochu problém, že kdyby někdo nekomu poskytnul přístupové údaje k O2 a dohodli se, že to ten zájemce využije maximálně na dvou zařízeních, tak ho ten majitel asi pořádně neuhlídá, aby si neobsadil třeba všechna 4 zařízení. Tam už půjde dost o technické detaily.
I když majitel asi může vždycky změnit svoje heslo a tím toho zájemce zřejmě odstřihnout.
Kdyby to ale nechtěl udělat, tak je otazka, které zařízení ( jestli majitele nebo zájemce) přebije to druhé ve správě zařízení, tedy v ovládání toho, která zařízení ten účet mohou používat a která nikoli. Jestli je mi teda rozumět...

-- 7. 2. 2018 18:56 --

tachmude píše:Je možno objednat O2TV bez set-top boxu?Když se chci dívat jen přes PC.


Jo podle mě něco takového bylo, ale je to speciální služba se zvláštním názvem. Myslím, že byla myšlena např. pro ty, kteří nemají dostatečniu rychlost linky na běžnou O2 tv, ale mají slušný internet třeba přes wifi. Le myslím že to nebylo cenově nijak zvlášť výhodnější než běžná...

-- 7. 2. 2018 19:05 --

No a ještě jeden problém, ten zájemce si možná může objednat různé drahé filmy z videotéky a musel by to zaplatit ten majitel a nevím, jestli by takové objednávce mohl nějak zabránit, ale třeba jo, nevím jestli by se nedal použít ten rodičovský zámek nebo tak.
Ale je to další věc, kterou by musel ten majitel zvážit.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod polda 7. 2. 2018 20:12

tachmude píše:Je možno objednat O2TV bez set-top boxu?Když se chci dívat jen přes PC.


O2 TV AIR
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Feders 23. 2. 2018 20:25

Využiju tohoto tématu. Mám problém, že v aplikaci na iOS nemám ČT sport, na PC ho mám. To kvůli olympiádě zařízli sport na mobilu? Dřív tam normálně byl. Pardon, ale člověk si platí nějakou službu, tak by měla fungovat. To, že jim to třeba nestíhá je jejich problém, nikoliv můj, není to tak?
Stát se tohle v Americe, tak na nich někdo vysoudí miliardy :-D
Feders
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 23. 2. 2018 22:28

Jestli se jedná o aplikaci 02tv,bude chyba asi někde jinde. Já ve verzi android CT sport mám.
Pokud o samostatnou verzi z ČT, tak to bude věc ČT. Ta je ale zdarma.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků