Výpověď smlouvy u VF

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MekliCZ 15. 7. 2017 09:41

Ahoj,
VF se teď chystá přestat poskytovat zpomalená data po vyčerpání FUP, což je zhoršení podmínek. Mám u nich závazek na asi 50 Kč a #jetovtobě. Rád bych se zadarmo zbavil závazku, ale #jetovtobě si nechal - je to možné, nebo musím vypovědět všechno?
MekliCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2017 11:17

Neuvěřitelné co někoho napadne :-)
Samo že všechno.
anonymni


Odeslat příspěvekod mikosuo 26. 8. 2017 11:05

Tak mam pridano od VF tenhle mesic 7gb dat. Kompenzace zato ze mi zapomeli napsat ze od 25.8. se mi data nespomali ale vypnou po vycerpani. Platit to bude pro mne az od 25.9. anebo jim muzu vypovedet smlouvu bez sankci. Tak se poohlizim po jinem tafiru jenom na data. ted mam 10gb za 499;
-
mikosuo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod descent 26. 8. 2017 13:46

Pokud chceš jen NET, tak ber Emtéčko. 3,63 Kč paušál a 275 Kč za 10GB s trochou snahy.
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 6. 9. 2017 09:51

Nyní mohou všchni, kdo v posledním vyúčtování obdrželi tuto informaci, ukončit k 25.9.2017 smlouvu na dobu určitou bez sankce.

Vážený zákazníku, k 25. 8. 2017 jsme upravili a zpřehlednili podmínky datových tarifů, jejichž přehled naleznete na tam.je/zmena. Pro vás jsou změny účinné od 25. 9. 2017. V rámci těchto úprav již nebudeme po vyčerpání základního objemu dat zpomalovat rychlost a data nad rámec tarifu budeme účtovat dle platného Ceníku. Pokud máte vypnuté účtování dat nad rámec tarifu, nastavíme vám službu DataLimit na 0, po vyčerpání základního objemu vám tak budou data zastavena. Do 25. 9. 2017 vám mimořádně navyšujeme základní objem dat u vašeho tarifu o 7 GB. Pokud budete chtít pokračovat v užívání internetu i po vyčerpání základního objemu dat, můžete si změnit navýšení DataLimitu v samoobsluze na požadovanou úroveň a kdykoliv jej libovolně měnit. Pokud by vám tato změna nevyhovovala, máte právo s námi ukončit smlouvu bez sankce k 25. 9. 2017. Věříme, že tyto změny vám umožní lépe využívat výhody naší skvělé datové sítě, která i v tomto roce obhájila zlato v nezávislém testu měření. Máte-li automatické navyšování objemu dat nastavené, nic se pro vás nemění a nadále si můžete naplno užívat kvality naší sítě.
TrustNo1
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků