T-Mobile - balíčky roaming

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zdenik.zdenik 19. 6. 2017 07:20

Dívám na hlasové balíčky k novým tarifům T-Mobile - Mobil a Data. V podrobných podmínkách je uvedeno, že " Volné jednotky z Balíčků nelze využít v rámci EU roamingu".

Nejedná se o porušení nařízení EU, když tyto balíčky jsou určeny do všech sítí - tedy nejen T-Mobile? Proč nejdou draze zaplacené minuty navíc použít v EU?
zdenik.zdenik
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 19. 6. 2017 07:47

Pokud je balíček součástí tarifu, tak lze použít. Pokud není součástí a je dokoupen, třeba jako 100 minut atd, tak nelze. Tak jsem to pochopil já.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Diavolo 19. 6. 2017 08:33

..to, co máte v základní ceně tarifu, můžete v EU použít - pokud si však k tarifu KLASIK, "S", STUDENT či DATA měsíčně připlácíte minuty či sms navíc, tak už je dle OP mimo ČR bohužel neuplatníte..
Diavolo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zidekadam 8. 8. 2017 16:21

Konkrétně teď jsem na Slovensku a můj poznatek je takový, že TM se brání tak, že se svou datovou SIM mám na výběr jen operátora TELEKOM, na klasické simce si můžu vybrat kohokoliv. Je to velice nepříjemné, protože Telekom zrovna tady má mizerné pokrytí.
Přítelkyně s Tescomobile se nemůže k netu připojit vůbec, pro změnu se může přijít jen k Orange.
Nevím, snad je to jen chyba, ale nepříjemná
zidekadam
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků