Vodafone tarif #jetovtobe - nahrada

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod josefbuba 28. 3. 2017 10:46

Zdravím,
Sháním tarif totožný tarif #jetovtobe, co je u Vodafonu za 499 Kč.
Věk splnuji, ale bohužel nemam ISIC kartu, psal jsem jim, že si klidně kvůli tomu udělám Alive,IYTC, ale ani to s nimi nehlo.

Neomezené volání do všech síti i SMS. Internet 10GB a co je vynikající je v ceně datová SIM.

U operátorů cena funguje, jak na tržišti, tak jsem jim i psal, ale bohužel jsem s nimi nehnul.
Psal jsem jim, že mohu využít nabídky neomezene399.cz (kde bohužel není datova sim) a ani to s nimi nehnulo.

Když jsem byl na retenčním oddělení O2, tak nic podobného nenabídli, tak jsme se rozloučili a čekám na ČVOP.
Mezitím hledám náhradu.

Pokud by to bylo s úvazkem 1 rok, tak je to naprosto ideální. Nemá smysl se vázat na 2 roky, ale pokud by to jinak nešlo, tak i to akceptuji.

Koukal jsem, že podobnou nabídku má T-mobile. Dražší, nemá neomezené volání jen 120 min a ani to je bohužel přes facebook neodměkčilo. Zvážil bych i tarif 26 pro mladé u Vodafonu, ale čím víc GB, tím jsem víc in :D :D
josefbuba
Junior

Odeslat příspěvekod stevt 28. 3. 2017 15:54

ISIC se dá výhodně koupit v Bangkoku na Khao San Road za cca 200 thajských bahtů,cca 140 Kč :-)) Svého času jsem hojně využíval na slevy do kin a vstupy do památek..Totéž jsem kdysi viděl nabízet i v Paříži (asi za 15 EUR, tam to ale prodávali legálně v nějaké cestovce, stačilo přinést jakékoliv potvrzení o studiu).
stevt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 28. 3. 2017 17:00

T-Mobile má vceně neomezené volání v síti, takže 120 minut je do ostatních sítí.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josefbuba 28. 3. 2017 20:12

stevt: Něco v Praze by nebylo? Teď se tam rozhodně nedostanu. :(
dj.kure: Tak jsem to myslel, ale tam bohužel není datová SIM, což je pro mě zásadní.

Případně bych přistoupil i na flat neomezené volání,sms a data 1,5GB za 399/449 Kč.
josefbuba
Junior

Odeslat příspěvekod pojdmebojovat91 29. 3. 2017 05:52

Bohužel taky nemohu tento tarif využívat, i když věkově splňuji.
Rovněž ISIC kartu se nemohu pořídit, protože studuji dálkově.
ISIC karta se vydává pro denní studium.
pojdmebojovat91
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stevt 29. 3. 2017 09:28

Je to možná trochu offtopic, ale nechápu tu českou posedlost ISIC kartama. Fake ISIC karty dělají v Bangkoku téměř výhradně jen pro Čechy :-)) Možná se pletu, ale podle mě na tom u nás vydělává jen jedna firma, která na to má v ČR licenci, GTS, kdysi dávno úspěšná cestovka pro studenty..Nechápu, proč nestačí věk 27 let. Mimochodem tarify čistě pro studenty, jsou taky hlavně české specifikum..
stevt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod josefbuba 5. 4. 2017 08:49

Tak já to mam vyřešeno. Sice přes kamarádku, ale mám!
Neví někdo, zda jde ještě DvojSIMka k tomu tarifu?
josefbuba
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 5. 4. 2017 10:19

Pěkný den, DvojSIMku samozřejmě můžete mít, návod na objednání máme na webu. Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod cipisekcz 25. 10. 2018 18:18

Dobry den,chtel bych se zeptat ke studentskemu tarifu #jetovtobě.
Chtel bych tento tarif a znamy by mi dal cislo prukazu ISIC sveho 17 leteho syna.
Ten prukaz ISIC muzu pouzit od kohokoliv ke sjednani tarifu?
Nebo to musi byt pouze me dite se stejnym jmenem.
Ma Vodafone pri sjednani tarifu po telefonu jak zjistit komu ISIC patri?
Dekuji za odpoved.
cipisekcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 26. 10. 2018 10:21

Tak ze jmena se neda zjistit, jestli je to tvoje dite nebo ne. Muze mit napr. prijmeni po matce.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 26. 10. 2018 11:56

Po mně chtěli jen číslo ISIC a RČ. Na jméno ani příbuzenský vztah se neptali....
.357
BAN MM.cz


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků