Můj Vodafone - slaví 5 let, dárky pro všechny

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 3. 2017 19:04

Právě nyní slaví páté narozeniny aplikace Můj Vodafone. V průběhu svého virtuálního života se naučila push notifikace nebo přijímat přihlášení otiskem prstu; ostatně používá ji okolo 300 000 uživatelů. Většina z nich s ní tráví nejčastěji ranní cesty do práce a oběd, ale hodně také podvečerní cesty domů. Své narozeniny oslaví aplikace právě se svými uživateli, které obdaruje třeba daty zdarma nebo body do Vodafone galerie. Dále jsou připraveny soutěže o chytré telefony nebo extra kredit za dobití. Nikdo neodejde s prázdnou.

Oslavy 5. roku se neobejdou bez dárků. Proto si Vodafone připravil pro uživatele aplikace Můj Vodafone mnoho dárků a soutěží. Stačí, když uživatelé vstoupí do aplikace a nechají se navést bannery. Každý z nich si vylosuje nějaký dárek, například data až do 2 GB na měsíc a další drobné výhry. Uživatelé navíc mohou soutěžit v pěti kolech o chytré mobilní telefony, například Samsung Galaxy A5 2017, Vodafone Smart ultra 7 nebo o iPhone 7.

V následujících několika týdnech budou uživatelé aplikace informováni SMS zprávou a push notifikací o možné výhře telefonu za korunu. Zároveň každý, kdo si dobije kredit přes platební kartu ve výši alespoň 250 Kč, získá 25 % kreditu navíc zdarma.

Zákazníci, kteří jsou i uživateli aplikace Můj Vodafone, se ale mohou od půlky března těšit ještě na další soutěž. Budou o ní také informováni přímo v aplikaci Můj Vodafone. Nejlepší hráči získají jako výhru data nebo telefony iPhone.

Pravidla soutěže zde : https://www.vodafone.cz/o-vodafonu/ke-s ... -moje-nab/

Doba soutěže. Soutěž probíhá v době od 1. 3. 2017, 10:00 hod. do 3. 4. 2017, 10:00 hod. (dále jen „Doba soutěže“) a je rozdělena do pěti samostatných soutěžních kol specifikovaných v čl. 5 těchto Pravidel (dále jen „Soutěžní kola“).

**************************************************************************************
**************************************************************************************

Už to tady testuji pár minut. Zatím tyto výhry :

1. na sim kde je paušál a faktury tak na 700 - 800 Kč měsíčně - výhra = 2 GB dat na 1 měsíc 8-)
2. na sim která byla poslaná zdarma Vodafonem - výhra = 100 MB internetu denně po dobu 30 dní :D - celkem tedy 3 Gb na měsíc :tleskani

Celkem zatím vyzkoušeno asi 10 předplacenek ( na jedné výhra těch 100 MB denně po dobu 30 dní )
z toho asi 4 aktivně používané a dobíjené a s útratou a 6 nepoužívaných a bez jakéhokoliv dobití a útraty. Tu výhru získala ta co nebyla nikdy použitá a ani dobitá, Jen někdy před 3 měsíci aktivovaná.

a dvě sim s paušálem ( jedna platby +- 700 Kč a jedna +- 50 Kč, výhra ty 2 GB na té s vyšší fakturou )

Telefon nevyhranej žádnej, další 4 týdny soutěže před náma. o<:)

* Aktivace dárků do 24 hodin.
** A na další předplacence výhra - Získejte 100 MB denně na měsíc ( tam jsem to zatím neaktivoval, tak snad ta výhra nezmizí :D )
*** A na další předplacence výhra - 100 MB denně na měsíc, zatím neaktivuji :D
**** A další předplacenka s výhrou 100 MB na měsíc, to už je 12 GB celekm :D :tleskani 8-)

Takže s 16 ti předplacenek 4 kusy vyhrály 100 MB na měsíc denně, jsou to nedobíjené a nepoužívané karty. Takže snad lze konstatovat, že každá přibližně 4tá předplacenka vyhraje tento pěkný dárek ;-)

****** Pozor, mylně jsem myslel, že je to 100 MB na den jen tak, ale to se jen přičte k 25 MB co jsou placené jako připojení na den. Takže nic moc.
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 4. 3. 2017 07:51, celkově upraveno 4
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 3. 3. 2017 19:39

Hm docela dobrý...
No mě by úplně stačily náklady na telefonování jako v Polsku, tak jak TO doporučil ministr průmyslu a obchodu (načež byl odvolán, ani nepodal demisi...)

Telefonování - bez limitu/bez limitu
SMS - 20gr/bez limitu
Mobilní internet - 5/10 GB
CELKEM cca 360/480 CZK/měsíc (úvazek na 24M) ale jde to i levněji!
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xlendi 3. 3. 2017 20:23

Funguje. Ty 2GB do 3.4. se hodí, mých normálních 4GB mi obvykle nestačí.
iPhone 6S PLUS 128 GB, Xiaomi Mi A2 lite - 4GB/64 GB, iPad Mini 3 128 GB WiFi+Cellular
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 4. 3. 2017 07:45

Ředitel ČTÚ: Mas opravdu 100MB/den zdarma? Zkusil jsem jednu volnou predplacenku a nabizi mi to 100MB/den k pripojeni na den. To chapu tak, ze kdyz se pripojim a strhne se mi 25Kc, tak budu mit misto 25MB FUPu 125MB. Takze pri kazdodennim pripojeni utratim cca 750Kc/mesic.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 120GB mSata Crucial M4 + 1TB Samsung) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 3. 2017 07:46

Jj máš pravdu, je to jak píšeš ty. Takže zase takový dárek nedárek respektive dárek který si nechají zaplatit. Zřejmě je tam opravdu hlava osvícená tento markeťák co to vymýšlí. :D . Teď na to zrovna hledím na ty podmínky. :-\ Je možné to použít i v dubnu. No ale to je pro mě výhodnější O2 SK, tam mám za 7 Kč - 250 MB na den.

Zase je zde tedy jako na vánoce problém s chápáním dárku. Dárek se dává zadarmo, není za něj nutno platit. U Vodafone je to ale jinak. Když zaplatíte, dostanete dárek. Zvláštní ta logika, čím asi ten člověk co to vymyslel přemýšlí ? :D

************************************************************************************************

dárek

Webové definice

Dar je něco cenného nebo žádoucího, co se prostřednictvím darování dobrovolně převádí z majetku dárce do vlastnictví obdarovaného, a to bez protihodnoty.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Dárek
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod d.d.t33 4. 3. 2017 10:04

A co je na tom k nepochopeni proste kdyz si neco zaplatis dostanes dodatecnej darek (bonus).Tady spousta lidi zneuziva vseho a pak se divite kde jsme jako stat
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod foxl 4. 3. 2017 10:13

Pravda pravda. Vidím to tak, že když dárky tak pro všechny. Já už svůj dostal :-D od příštího účtovacího období mám platit o 49 kč víc.
foxl
Junior

Odeslat příspěvekod michal fcs 4. 3. 2017 11:29

já taky, mám platit víc o rovných 200,- (298 > 498)
michal fcs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 21698 4. 3. 2017 20:19

Tohle at si strci Vodafone do .......
21698
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 5. 3. 2017 14:02

Tak dárek 10 GB za nutnost zaplatit 99 Kč ještě ušel, to bych jim to zneužití termínu akceptoval i 12x do roka a ne jen 2x :-). "Darovat" dnes 100 MB za 25 je už značně trapné.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod FrantaL 6. 3. 2017 13:24

Hláška "DATA jsou doma. V dubnu to zkuste zas"
Připsáno nic nebylo.
LG G2
FrantaL
Junior

Odeslat příspěvekod Hadzi 6. 3. 2017 14:06

Já dnes aktivoval a připsali do hodinky.
Jen tedy doufám, že ty 2Gb jsou opravdu na měsíc a né do konce zůčtovacího období, které mám za týden.
Hadzi
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 6. 3. 2017 22:57

Melo by to byt na aktualni obdobi a pak jeste jednou na dalsi (asi opet v aplikaci?).
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 120GB mSata Crucial M4 + 1TB Samsung) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 7. 3. 2017 07:43

Dobrý den,
dárek 2 GB platí na aktuální a následující období. V případě, že by se vám do 24 hodin neaktivoval, napište nám prosím přes http://tam.je/forum. Tomáš
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 3. 2017 08:56

Dotaz na Tiskové oddělení Vodafone - zjistil jsem, že na jedné sim kartě kde je Předplacený tarif nejde hrát o telefony. V Moje nabídky je možnost jen - Získejte 25% kreditu navíc a nebo Získejte body do Vodafone Galerie. Možnost si zahrát o telefon nikde. WTF ? 8-S

A na jiné sim kartě s Předplaceným tarifem na které nebyly aktivované Data na měsíc 100 MB denně to píše Data jsou doma! V dubnu to zkuste zas a pod tím je Získejte data 100 MB denně na měsíc. :D Ňák ta soutěž hapruje. Asi to nestíhá vyhodnotit, kdo málo platí aby nic nedostal.

Obrázek

Ale možná jsem ten dar / nedar zase nepochopil a Vodafone se překonává a nabízí dalších 100 MB až se vyčerpá těch prvních 100 MB + 25 MB při připojení na den. To by bylo 225 MB na den za 25 Kč :hm

No pravděpodobně je to chyba Vodafone, ale když to tu mám tak berevné na bílém, tak bych to mohl požadovat ne ? 225 MB na den za 25 Kč :D Já vím, je to pitomost, když u O2 SK mám 250 MB za 7 Kč, ale třeba to někdo nemá a využil by to.
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 7. 3. 2017 09:28, celkově upraveno 5
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Další stránka