NORDIC Telecom.cz - obecná diskuze

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 10. 4. 2017 10:48

Pokud i to LTE bude neomezené a za 300 Kč, tak klidně do toho půjdu. Záleží kolik bude stát modem...
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod petrun 11. 5. 2017 21:34

Tak musím pochválit NORDIC Telecom, že detailním vysvětlení problému projevil dobrou vůli a nabídl ukončení smlouvy bez sankcí. Rychlost CDMA bohužel nízká je a s tím nic udělat nelze. Já mám ještě navíc tu smůlu, že jsem v lokalitě kde je špatný signál. Počkám si co nabídnou po přechodu na LTE. Pokud to bude neomezené LTE jdu do toho. Zjistil jsem, že se chovají korektně.
petrun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcwifi 20. 6. 2017 06:49

vazeni, nevim vsimul li si toho nekdo, ale z hlediska statickeho pripojeni tu mame dosti popularni TM internet na doma bez dratu BEZ FUPu a uz ted je jasne, ze nejaky NORDIC na takove rychlosti nedosahne ani omylem. Zkusenosti jsou vesmes kladne, staci nalistovat tema... http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=17&t=1261627&st=0&sk=t&sd=a

A z hlediska mobility, ano neni to moc slavne, ale verim ze stavajici trojka dovede vyrukovat s novymi tarify, kdy dle statistik 70,80,90% lidi prenese do xx GB za mesic, tedy jim pripadny limit nebude vubec vadit.

A pak bych rad videl "zoufalce", kdo se bude drzet zuby nehty nejakeho NORDICU s jeho tezce proridlou siti vysilacu, ktere neustale nekde rusi. Pripomina to slovenskou 4ku, taky pokryva jen velka mesta, coz ovace nevyvola.
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jpozlovsky 3. 7. 2017 17:00

Nevíte pls někdo, jak se jmenuje konektor na externí anténu u modemu Nexpring NH200M (ten aktuálně Nordic dává k neomezenému internetu)?

Nikde to nemůžu najít :(
jpozlovsky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinkokes.cz 7. 7. 2017 21:53

-- 7. 7. 2017 22:54 --

jpozlovsky píše:Nevíte pls někdo, jak se jmenuje konektor na externí anténu u modemu Nexpring NH200M (ten aktuálně Nordic dává k neomezenému internetu)?

Nikde to nemůžu najít :(

Popravdě v ceníku to nemají přesně napsané, ale ta redukce co mi přišla od nich je tahle http://www.t-cz.com/kabel-s-konektorem-fme-pro-vertex-vw110l_d9708.html takže nejspíš to je CRC9
martinkokes.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jan.Potucek 14. 7. 2017 09:08

jpozlovsky píše:Nevíte pls někdo, jak se jmenuje konektor na externí anténu u modemu Nexpring NH200M (ten aktuálně Nordic dává k neomezenému internetu)?

Nikde to nemůžu najít :(


Jde o konektor KMS530(05)LP type.

Jan Potůček,
mluvčí Nordic Telecom
Jan.Potucek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hes26 23. 9. 2017 20:32

Kdysi nabízený tarif Ufona minuta volání za korunu, byť v síti CDMA, neměl konkurenci. Nachytali mě i na internet, tehdy den připojení myslím za 30 Kč. Obě služby mi fungovaly bezvadně. Divím se, že je tu tolik nespokojenců.....
hes26
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 24. 9. 2017 00:04

Ani se nam nepochlubily ze spustily to slavne LTE https://www.nordictelecom.cz/docs/Cenik ... 0_02_W.PDF¨
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 24. 9. 2017 05:27

platnost od 2.10... jinak je to udaje proto, ze Ufon bude prepinat sit do LTE a paralelne s tim se proste CDMA provozovat neda. Po prepnuti si zrejme naverbuje lidi s pevnou linkou a netem zpet do sve jiz LTE site. Ted mi to moc smysl nedava proc by virtualoval pod O2, to bych cekal po vydrazeni 700Mhz frekvenci, coz jeste neni ani tema roku, natoz tema dne.
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 24. 9. 2017 12:22

No, udělal jsem evidentně dobře, že jsem k nim v květnu nepřešel (testoval jsem rychlosti připojení přes CDMA a ta byla tragická). 6GB dat by mě skutečně už nestačilo. Některý měsíc mám problémy vyjít s deseti. Za necelé dva roky, až mi skončí smlouva s T-Mobilem, uvidíme, jaká bude cena a parametry jejich "neomezeného" LTE.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 24. 9. 2017 12:58

Nevíte někdo jak to bude se starýma tarifama? Mám CDMA data bez FUP, tento tarif mi zůstane i s původním paušálem 498Kč? Bude nuceně nahrazen tím novým tarifem LTE 6GB? Pochopitelně budu potřebovat jiný LTE modem, to je jasný. Jak to budou řešit s tarifem ZA NULA? Za info děkuji.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 24. 9. 2017 16:45

To si snad dělají srandu s tím LTE ne? Tak zastropují rychlost na 1Mbps a ještě dají FUP 6GB za 298Kč? :D A to nemluvím o jejich kvalitě. :mrgreen:

Rychlost beru, ovšem bez limitu objemu dat, jinak naprosto nekonkurenceschopná nabídka. Bude to vůbec funkční v mobilu nebo bude opět potřeba modem?

Touto nabídkou se dle mého zařazují jako skutečný čtvrtý operátor. Omezené služby a plaťte............no nevím, kdo si toto vezme. Snad jedině do toho mobilu, ale nemá lepší nabídku jiný operátor s 10GB za 499Kč? Myslím T-Mobile jestli se nepletu......
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod krothgu 24. 9. 2017 17:22

Ta rychlost LTE internetu, to je opravdu žert?
https://www.nordictelecom.cz/docs/Obcho ... 0_02_W.PDF

1 Megabit za sekundu... :hm když i virtuálové jako např. Kaktus dává 20Mb/s, Bleskmobil 8Mb/s.

A pozor na výměnu telefonu k pevné lince... ten nový Maccom MM28D obsahuje FM rádio. Takže pokud ho budete mít umístěný ve firmě, tak OSA, Český rozhlas, Dilia, Intergram (na někoho jsem zapomněl?) budou mít neskutečnou radost :twisted:
Naposledy upravil krothgu dne 24. 9. 2017 17:25, celkově upraveno 1
krothgu
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 24. 9. 2017 17:25

TAk tady maji na strankach
1024 kB/s
Max. dostupná rychlost před FUP (stahování dat / odesílání dat)
a to skoro 10Mbit je nebo ne?
Jinak si myslim ze ta fup bude jen docasne co budou v siti O2 pak se uvidi.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod krothgu 24. 9. 2017 17:29

a zde další oficiální ceník: 1024 kb/s neboli kilobitů.
https://www.nordictelecom.cz/docs/Cenik ... 0_02_W.PDF

Platí přece oficiální ceníky. Snad se nějaký amatér jen nevyzná v jednotkách a ty ceníky v týdnu opraví, jinak je to opravdu "šnečí rychlost"
krothgu
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků