Vodafone vánoce 2016

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sonix 3. 12. 2016 09:19

Jestli má únor jen 28 dní, tak samozřejmě pokud si někdo aktivuje Balíček FIX a vánoční dárek poslední den v roce, tak mu skončí až začátkem března, protože Vodafone má obnovu u těchto balíčků vždy za 31 dní.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 12. 2016 10:15

:nenapadne
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 12. 2016 13:37

qwerticek píše:
Nick Cave píše:Na kterých SIMkách Vodafounu jde toto aktivovat?


Na jakekoliv prepaidce, kde nemas aktivni zadny mesicni datovy balicek.

Na předplacené kartě s již přednastaveným balíčkem Komplet v síti ten dárek nelze aktivovat?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mello.un 4. 12. 2016 14:10

Nick Cave píše:Chtějí zjistit a zároveň učinit průzkum výše míry solidarity mezi svými zákazníky (a zároveň také u jiných OP) :)

Dnes jsem daroval svých 10 GB vozíčkářům, podle toho co napsali, mi to vychází, že zatím darovalo 60858 zákazníků.
Obrázek

A jestli to dobře počítám, tak to je 10 GB měsíčně na 12 měsíců pro 5071 vozíčkářů. Dá se zjistit, kolik vozíčkářů se o data přihlásilo? Co když se jich přihlásí méně? To ta data propadnou Vodafonu?
mello.un
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sonix 4. 12. 2016 15:46

Vánoční dárek lze aktivovat na všech kartách Vodafone, pokud je aktivní nějaký internet, který se automaticky obnovuje. Jenom s tím obnovováním je to trochu složitější, ale to už vysvětlil operátor v předchozích příspěvcích.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 12. 2016 16:01

qwerticek píše:Na jakekoliv prepaidce, kde nemas aktivni zadny mesicni datovy balicek.

Díky, mě právě zarazilo tohleto
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 4. 12. 2016 18:00

Radši ještě znova uvádím, kdo může vánoční dárek Vodafone získat:
1) Vánoční dárek 10 GB dat mohou získat všichni zákazníci Vodafonu s měsíčním datovým tarifem kromě těch, které uvádíme níže. Zákazníci s předplacenou kartou mohou dárek získat, pokud používají některý z měsíčních datových tarifů nebo opakující se Balíček ke kartě FIX s volnými daty.
2) Máte tarif se sdíleným balíčkem dat? Vánočních 10 GB si můžete aktivovat k hlavnímu číslu (správci), ke kterému účtujeme měsíční poplatek za tarif. Data pak díky sdílení využijete na všech SIM kartách, které v tarifu máte.
Pokud nemáte tarif, se kterým si můžete data ponechat, můžete udělat radost vozíčkářům a 10 GB darovat.

Dárek není možné využít na čísle, kde využíváte: Mobilní připojení Turbo, Připojení bez kabelu(+), Internet na doma (xDSL), Připojení na dlouho, Vodafone M2M data, Připojení pro služby Standard/Premium nebo jednorázový Balíček ke kartě s daty. Dárek 10 GB dat nemohou využít zákazníci firemního řešení OneNet.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 12. 2016 18:48

Ale vozickari ho snad mohou ziskat i kdyz nemaji zadny datovy tarif nebo mesicni balicek dat ne?
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod sonix 4. 12. 2016 19:02

To je zase jiný dárek , já píšu o vánočním dárku 10 + 10 GB, který je potřeba aktivovat do konce roku a tam není žádná výjimka ani pro vozíčkáře - všichni musí mít datový tarif.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 6. 12. 2016 00:25

Kurna ja mam zase kliku. Loni jsem aktivoval jednu SIMku Vodafonu a misto predplacene karty se 150MB internetu jsem podle Vodafonu mel blokovanou SIMku nekoho jineho s tarifem a dluhem.
Tenhle tyden potrebuji mobilni net, aktivuji novou SIMku, SMS dostanu heslo a do samoobsluhy se nedostanu. Jednorazove heslo nefunguje, nove heslo od zakaznicke podpory taky ne...tak se pry na to do patku nekdo snad podiva.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 6. 12. 2016 08:28

A která verze té sim karty to je ? Co se má aktivovat do 5.2.2017 ? Mě to taky udělala. Ale na druhou stranu nechápu, na co potřebuješ u této sim lézt do samoobsluhy. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 6. 12. 2016 09:06

Nepotrebuji do samoobsluhy, nejde to ale ani do mobilni aplikace. A jak jinak aktivovat FIX 150KC za 99Kc a k tomu 10GB?

Na tehle karte platnost do neni. Jen platnost od 1.10.2015.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ze.us 6. 12. 2016 09:18

A jak jinak aktivovat FIX 150KC za 99Kc a k tomu 10GB?

Proc to delat slozite, kdyz staci poslat 2 SMS...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 6. 12. 2016 10:08

No moc se mi nechtelo nabijet zbytecne kartu, ktera je v nejakem polofunkcnim stavu. Potrebuji to fakt jen na tenhle tyden, takze pri vyreseni problemu v patek bych ji mohl "hodit do kanalu". A koukam, ze jsem spojil vic veci dohromady, myslel jsem, ze ty data za 99Kc je nabidka, kterou dostanu az pri pokusu o aktivaci darku bez spravneho datoveho tarifu.

Ale diky za radu, poslal jsem bez dobiti obe SMS, tim doslo k nejakemu prostouchnuti systemu Vodafonu, krome SMS o nedostatku kreditu a o nemoznosti aktivovat vanocni darek bez netu prisla i SMS o aktualizaci nastaveni a uz se do samoobsluhy i mobilni aplikace dostanu.

Edit:
Dobiti bez problemu, aktivace 150 FIX taky, ale aktivace vanocniho darku nejak nezabrala, takze zakaznicka linka, tam zjistovani, jestli k tomu balicku jde aktivovat darek a pak stylem "Ja vam to zkusim aktivovat a uvidime, jestli to projde" aktivovano. Proste jednoduche :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Spike26 6. 12. 2016 18:43

Borci, jak je ten sms kod na ten vanocni darek? Potrebuju to jeste aktivovat na druhe sim a nemuzu to nait.
Na data je DATA 150 FIX na cislo 7700
Edit
Uz to mam VANOCE ZISKAT na cislo 7700
Spike26
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků