Přechod z předplacené karty na nulový tarif

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 13. 11. 2016 18:34

Zdravím,
mám na předplacené kartě u Vodafonu kredit kolem 2000 kč. Kartu již nebudu využívat a nechci přijít o ty peníze. Když předplacenou kartu převedu na pobočce Vodafonu na nulový tarif (nebo jak se tomu říká), tak si Vodafone nechá volací zálohu 200 kč a zbytek peněz mi pošle na běžný účet když budu chtít? Nebo celý kredit převedou na volací zálohu a po 3 měsících poctivého placení faktur (u nulového tarifu nebudu platit nic, karta bude ležet v šuplíku) mi volací jistinu vyplatí na účet? Nebo budu muset pak zrušit nulový tarif a přeplatek na tarifu mi pak vrátí na běžný účet? Díky moc předem za rady jak to funguje.
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod pivinecek 13. 11. 2016 19:50

nabízí, ověřeno na infolince, akorát ho nemají vyvěšený na webovkách
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 13. 11. 2016 20:31

Ne, jestli to je stale tak jak bylo, kredit ti prevedou na tvuj ucet u vdf jako tam budes mit predplacenou uhradu faktur, tak to byvalo.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod osobne2 14. 11. 2016 04:50

No jestli stále ještě převádějí kredit z prepaid SIM na postpaid SIM, jako to bylo dříve, tak vznikne na postpaid SIM přeplatek a na infolince pak zažádáš o vrácení přeplatku. Předtím si v samoobsluze nastav, na jaký bankovní účet chceš vrátit přeplatek. Já to tak v minulosti udělal, ale je to již několik let. Na odeslání peněz mají pak 60 dnů po přijetí žádosti o vrácení přeplatku. Přeplatek na 100 % vrátí, to je bez problémů, ale nejsem si jist, jestli stále ještě převádějí kredit z prepaid SIM na postpaid SIM.
osobne2
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků