Mám utéct od Vodafone, když mám od T-mobile stejnou nabídku?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod David Vlk 27. 7. 2016 17:40

Díky za názor. Nechci na 2 roky udělat chybu.
David Vlk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 27. 7. 2016 18:08

Pokud je to opravdu stejna nabidka a Vodafone ti vyhovuje, tak to nema cenu.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2016 18:19

Utíkej !!!!
Řešíš krávoviny, ale že se jim upíšeš na 2 roky ti je jedno :D :D :D
anonymni

Odeslat příspěvekod David Vlk 27. 7. 2016 18:38

S Vodafonem mám občas problém a řeším to právě proto, že se mám na dva roky někomu upsat. Upsat se budu muset jednou nebo druhému. Ale nevím, jestli náhodou nepůjdu z bláta do louže :-) Díky za tyhle i za další názory.
David Vlk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 27. 7. 2016 18:38

Nevidím výhodu přechodu :D

EDIT: OK, tak jestli máš s VF problém... Jinak je to prašť jak uhoď.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 27. 7. 2016 18:40

Proč se musíš upsat, to není moc výhodné.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 27. 7. 2016 18:49

To je tajemne, jak prevoz jadernych zbrani. Tak prejdi a kdyz budes mit s T-mobilem problemu vic, tak se za 2 roky vratis :D
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 7. 2016 18:54

Jak to tak čtu, tak ty se raději nikomu neupisuj.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Vlk 27. 7. 2016 19:14

Samozřejmě jsem čekal i vtipné hlášky. Ale protože jsem byl opravdu dlouhou dobu u Vodafone a jinde jsem vlastně nikdy nebyl (od roku 2000), nemůžu vědět, jestli lidi, kteří jsou u T-mobile, nemají podobné negativní zkušenosti jako já s Vodafone. Jde mi hlavně o kvalitu signálu a rychlých dat. Za rok se mi tak 10x stane, že někde lovím signál nebo rychlá data a pokaždé se mi dostane odpovědi, že tam nejlépe funguje T-mobile. To je důvod, proč zvažuji přechod od Vodafone k T-mobile. Ale osobní zkušenost nemám, proto se ptám tady. Třeba narazím na někoho, kdo přešel od Vodafone k T-mobile nebo naopak a ten někdo mi řekne jakou zkušenost má on.
David Vlk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 7. 2016 19:19

To je pravda, já přešel od VF po 13ti letech k T-Mobile (krátce, ale jsem u jeho virtuála) a můžu říct, že jsem spokojenější s kvalitou signálu a pokrytím víc než u VF
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BobTheBuilder 27. 7. 2016 19:46

Tak to je normální, že člověk narazí na místo, kde má blbý signál a někdo jiný má lepší. Změna operátora znamená jen změnu těch míst.
Přejít kvůli tomu má smysl jen tehdy, když jsou to místa, kde jsem často a vadí mi to.
BobTheBuilder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 27. 7. 2016 20:39

já přešel od vdf k t-m s mezicestou u O2 a za mě t-m je docela fajn, ale vdf má lte ted asi lepsi ja presel před 2,5 lety to lte bylo v plenkách, takže tam byl výrazný nárust oblastí s 3g oproti vdf tím byla asi ta spokojenost (O2 byl velký omyl tam data i signál na volání absolutně nejhorší), dnes si myslim ze vdf na tom bude o trochu lépe, ale upisovat se na dva roky? pokud to nemas flat pod 200 tak to nechápu co k tomu lidi vede...vetsinou se ostati nabidky daji vyresit i bez uvazku za dobrou cenu, se schválně s tou nabídkou pochlub
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod David Vlk 27. 7. 2016 20:58

Mám 4 x neomezenko s 2,5 GB dat za 524 vč. DPH každá sim, k tomu 4 x 50 minut volání + neomezené v T-mobile, k tomu dotaci na telefon 14.500. Na fórech jsem našel nejnižší neomezenko bez předplacenky za 375 u zaměstnaneckého tarifu T-mobile. Vodafone mi dal prakticky stejnou nabídku, rozdíl je asi stovka měsíčně, ale dotace na telefon je o 2500 nižší. Pokud opravdu umíš neomezené volání a 1,5 gb dat za 200 Kč tak se pochlub zase ty. Vím o nějakých čachrech u Kaktusu, ale předplacené karty nám nehrozí, babička to fakt nedá :-)
David Vlk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 4. 1. 2017 21:31

Zrovna to řeším obráceně. Že bych v březnu přešel od t-mobile k vodafonu. U Paegasu jsem vlastně od začátku, ale zdá se mi, že LTE je u vodafonu docela pecka.
Bobby Deerfield
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 4. 1. 2017 22:41

No, mám Vodafone a Kaktus a kupodivu Kaktus jsem pořídil kvůli LTE, ani doma (okraj stotisicového města-podle mapy vodoucha pokrytí i uvnitř) ani na chalupě na Vysočině (pokrytí podle mapy venku) LTE Vodafone ani neťukne.
roy1
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků