e, 'reklama19_webu_cz6' => '
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
', 'reklama19_webu_cz3' => '
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
', 'reklama19_webu_cz8' => '
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Proč klesá počet vyplácených vdovských důchodů?
Proč klesá počet vyplácených vdovských důchodů?
', 'reklama19_webu_cz2' => '
Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745105742, 'reklama19_webu_cz4' => 1713573366, 'reklama19_webu_cz5' => 1713573354, 'reklama19_webu_cz6' => 1713573356, 'reklama19_webu_cz3' => 1713573357, 'reklama19_webu_cz8' => 1713573359, 'reklama19_webu_cz2' => 1713573360, ) ?> Vodafone ruší Tarify na míru - MobilMania.cz

Vodafone ruší Tarify na míru

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod strainy 22. 6. 2016 06:21

Taky jsem to tam chvíli hledal.

Když si dole otevřeš Návrh smlouvy, tak na třetí straně je O2.
strainy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 22. 6. 2016 06:59

Nabidka to je hodne dobra. Skoda toho LTE. Ale jestli na podzim bude.....
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod roy1 22. 6. 2016 07:50

roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod strainy 22. 6. 2016 08:50

Tak jsem si prošel ten topic a měl bych jeden dotaz.

Na první straně jsi dal link na ceník https://emtecko.cz/trz/cenik.html kde je cena 108 Kč za 1,5 GB. Ale to by měla být neveřejná nabídka pouze pro zaměstnance Třineckých železáren.

Na veřejném ceníku na adrese https://emtecko.cz/cenik.html je cena 299 Kč za 1,5 GB a to už tak výhodné není..

Opravdu si může TRZ tarif teď objednat každý i když není jejich zaměstnancem a nezruší mu ho pak třeba při následné kontrole?
strainy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Letadlo 22. 6. 2016 12:04

Žadatel žádá tip na tarif "bez nějakých speciálních podmínek nebo požadavků" a vy mu tady doporučujete speciální tarif pro zaměstnance Třineckých železáren od Emtéčka :roll: (Oficiální vyjádření z podpory Emtéčka je, že tyto tarify si můžeš objednat pouze když jsi zaměstnancem TZ.)

Normálně v ceníkových cenách pro běžné jednotlivce se asi opravdu nepůjde dostat moc pod 300 korun za 1 GB. Pokud by ti nevadily nějaké speciální požadavky, tak karta slovenského O2 s 5 GB za asi 200 korun na tři měsíce, pak vyměnit SIM za novou.

Případně nabídka Vectone Mobile 1 GB za 250 korun. Tedy až jim to začne trochu profesionálněji fungovat.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 22. 6. 2016 12:06

No tak 1,5 GB za 299 Kč už taková hitparáda není.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 26. 6. 2016 09:48

strainy

ano u kaktusu ti opravdu za 200 dají 22minut (1+1) s nekonečným převodem nevyčerpaných jednotek+ 1580MB dat taky s nekonečným převodem a fb co se do toho nepočítá včetně např. volání přes messenger..docílí se toho jednoduše balíček 22minut=50kč, 80MB balíček=50kč, + 3x dokup dat po 500MB= 3x100Kč Celkem 400Kč, ale 2x do měsíce je happyday kdy dávájí dvounásobný kredit tzn. ve výsledku to pak vyjde na 200/měsíčně...ale ono pokud přejdeš ke kaktusu tak přestaneš řešit nějaký měsíce protože tam to nehraje takovou roli, spíš se to přepočítává na minuty/data protože o nic u kaktusu nepřijdeš narozdíl od jiných op a tudíž když jeden měsíc spotřebuješ třeba jen 1GB dat máš to defakto levnější a nebo za stejný peníze ti na přístě zbyde 2GB na měsíc když to chceš přepočítávat na měsíce..volání nad rámec balíčku 1,25kč/min (1+1) a sms za 0,75Kč..na trhu nenajdeš nic lepšího hlavně ne s takovýma podmínkama a bez závazku, sledování hd není žádný problém lze dát upozornění na mail či pokud máš fb tak si dát upozronění na kaktus stránku..pokud si objednáš sim zdarma (kredit 10kč) tak dostaneš navíc jeste další úvodní kredit 2x za první dobití..když dobiješ v hd tak dostaneš 3x...uvedu příklad dobiješ novou sim v hd za 500 a budeš mít kredit 1500..aktivuješ si samoobnovovací balíček 80MB za 50kč, pak samoobnovovací balíček 22minut(obnoví se po vycerpání nikoliv až po třiceti dnech takže pak mas veskerý volání jakoby za 1,13kč/min) a pak si rovnou nakoupíš za bonusový kredit třeba 5GB dat do zásoby a 400kč ti zbyde na obnovování balíčků do zásoby (jelikož to už nebude bonusový kredit tak platí rok) a až se ti bude blížit konec dat a snižovat kredit tak zase dobiješ pri hd do zásoby za který si nakoupíš data tím pádem bonus kredit který platí 30dní převedes na platnost neomezenou, jen je podmínka mít vzdy kredit na obnoveni zakladni balicku (80MB) těch 50kč jinak bys pak o data přišel...já vím že to vypadá možná pro neznalýho složitě ale ono jde jen o to do toho pořádně proniknout a pak neni problém si to vychytat, já mám kaktus přes rok a ani jednou sem nedobíjel mimo hd a to jsem přešel z paušálu a měl jsem strach jaký to bude neobratný dobíjet a jeste hlidat kdy a aby mi to stacilo do přistího hd ale ono to je celkem jedoduchy proste tam mam nechanou rezervu dostatecnou ze i kdybych jeden hd treba propasnul tak mi to vydrzi v pohode do dalsiho
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod strainy 26. 6. 2016 21:31

Děkuji za vyčerpávající odpověď.

Zavolám do Vodafonu co mi budou schopný nabídnout a kdyžtak přejdu ke Kaktusu.
strainy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 28. 7. 2016 22:36

Většinou nic kulervoucího nenabídnou, také jsem od nich odešel ke Kaktusu a je to prostě ... totální svoboda, bez omezení. Používám a platím jen to, co skutečně potřebuju.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 790511 20. 8. 2016 13:20

Taky teď řeším, jak se postavím ke zrušení tarifu, který používám. Volám dost málo, SMS skoro nepoužívám, hodilo by se mi aspoň něco přes 300MB dat měsíčně. Takže ten tarif SMART 100 za 327,- se stovkou "volných" minut a jen 100MB dat mi nepřipadá nijak zajímavý. Jediná věc, co by mě snad zaujala byla poznámka "K oběma nabízeným variantám tarifu můžete mít zdarma službu Zvětšení datového balíčku, která vám každý měsíc navýší váš základní datový objem o 250 MB." Znamená to skutečně, že bych v té ceně 327,-Kč měl 350MB dat? Jsem z toho marketingového ptydepe už trochu paranoidní a slovo "zdarma" už jsem se odnaučil brát vážně.
790511
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod mirisek 23. 8. 2016 10:48

Momentálně se mně to taky týká- chcou mi zrušit tarif, chci se zeptat, smlouva je podepsaná, můžu u nich skončit bez sankcí, když nebudu souhlasit s tím co mi nabídnou?
Popř. kolik by byla sankce, jak se to počítá?
Nyní mám 250min do všech sítí,100sms do všech sítí a 500MB za 294,- a nemyslím si že mi nabídnou něco podobného za 300 stovky, takže asi kaktus to jistí s tím bonusem při dobití v HD.
mirisek
Junior

Odeslat příspěvekod d.d.t33 23. 8. 2016 12:11

no ja mel neomezenku s 300mb za 290kc a dnes jsem byl podat vypoved protoze akceptovat cenu co mi nabudli v samosce nehodlam a v prodejne mi rekli ze me asi budou kontaktovat ale stejne to je jednani smlouva je smlouva a to by melo platit
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod paolous 23. 8. 2016 17:10

@d.d.t33
Jestli jsi dal vypoved, pockej, oni se ti z retenci ozvou a kdyz si vymyslis ze bys sel treba na firemni tarif tak se muzes dostat na neomezenku s 500mb za 297,- s dph. Funkcni - overeno.
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod mirisek 23. 8. 2016 19:02

tak uz mi volali z vodafone, jak jsem predpokladal,nic kloudneho mi nenabidli,takze pokud se mi nelibi mam napsat vypoved . odchod by mel byt bez sankci- aspon jedna dobra zprava.
Jdu psat vypoved
mirisek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků