T-Mobile - roaming u zaměstnaneckého tarifu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod japoppp 27. 4. 2016 17:44

Tak jsem se dozvěděl (asi jsem to věděl už dřív), jaký je T-mobile vyčuránek. Mám zaměstnanecký tarif pod rámcovou smlouvo, pravda, za neskutečný ceny, ale když jsem se teď ptal, jestli je možné místo t-mobile roamingu změnit roaming na nový EU roaming, dozvěděl jsem se, že to lze, ale padnou všechny individuální slevy ... Řešení je pořídit na roaming jinou kartu, ale zase na ní nebudu mít zdarma volání ve VPN ... takže o ničem ... Sakra ...Už aby roaming zrušili úplně .. Takže pozor, někdo to můžete mít stejně jak jsem psal ..
Naposledy upravil Fíla dne 27. 4. 2016 18:41, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
japoppp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dan010 27. 4. 2016 22:40

Tak nám tohle řekl t-mobile na celé firmě taky. Konzultoval jsem to s odborníkem na telekomunikační problematiku a zcela jednaznačně T-mobile obchází nařízení EU a počkáme na první fakturu a pak ji ihned přeposíláme jako stížnost na ČTU. Dle nažízení EU má operátor povinnost začít účtovat nové regulované ceny a nemůže to ničím podmiňovat! T-mobile jsou svině, jakmile nám tam smlouva skončí, tak už o nich nechci ani slyšet a budeme řešit s advokátem jestli jim na základě tohoto nemůžeme smlouvu vypovědět!
dan010
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 1. 5. 2016 19:27

Určitě by si u TM netroufli na něco, co by odporovalo požadavku regulace. Beru jejich výklad - buďto jede Vaše smlouva dle individuálních cen dohodnutých v business smlouvě, nebo chcete účtovat dle ceníku služeb + regulace EU. EU regulace sjednání individuálních cen umožňuje...
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dan010 2. 5. 2016 16:58

Ano umožňuje, ale musí s nimi zákazník souhlasit a my s nimi nesouhlasíme...
dan010
Junior

Odeslat příspěvekod Danarr 2. 5. 2016 18:04

No však jo. Pokud s tím nesouhlasíte tak můžete využívat eu roaming, ale v tom případě nemůžete chtít individuální slevy na vnitrostátní provoz protože ty by se uplatnily i v rámci roamingu a to jste dohodnuto neměli ;-)
Danarr

Odeslat příspěvekod freddy158158 2. 5. 2016 18:06

nechci se téčka zastavat ale vy si vyplačete super slevu a kdyz chcete dalsi tak se divite ze vam ji neda?
tak platte cenikovou a je to ;-)
Ps: firmam tecko neskutecne podstrojuje a jeste si stezujete :-D
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 3. 5. 2016 16:15

Jaky mate ceny roamingu v EU ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 3. 5. 2016 17:19

Zjevne vyssi, nez je nove regulovana prirazka (ale zase urcite nizsi, nez bylo do 30.4.). Jinak by si tu nevyleval srdicko ;)
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 3. 5. 2016 18:33

Mám také tarif s 50% slevou, koupil jsem zaměstnanecký voucher TM. V zahraničí požívám simku našich sousedů https://www.4ka.sk/roaming 8-)
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod japoppp 5. 5. 2016 04:01

To je slušné řešení.
Jinak za Roaming platíme něco přes 6 kč/min za odchozí a 1.60 Kč za příchozí ... Prostě to budu dělat tak, že prozvoním a nechám si zavolat. Jelikož v 99 procentech se jedná o číslo ve VPN, dotyčný bude volat zdarma a já zaplatím jen příchozí hovor ....
japoppp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 5. 5. 2016 08:17

To sem na tom nastesti lepe... zona 1 odch. 1.7 a prichozi 0.9 bez DPH
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod alfabetagama 16. 8. 2016 23:28

Resime stejny problem.

Odchozi hovor 2Kc/min (bez DPH) v EU, prichozi 1Kc/min.
Chteli jsme prichozi hovor od 1.5.2016 za 0,36Kc (vc.DPH) podle smernice a taky nas vykopli.
Ta pofiderni poznamka tam ale fakt je, ze to neplati pro balicky a extra ramcove smlouvy.

Snad pockat na 15.6.2017 ?
Padne pak i ta poznamka o "extra smlouvach" ?
alfabetagama
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomikm 17. 8. 2016 02:14

U Vodafone OneNet máme pouze stanovenou přirážku k našim cenám.
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 7. 6. 2017 19:28

www.t-mobile.cz/eu-regulace

Z toho chapu, ze se v pripade aktivace EU roamingu zrusi pouze sjednane slevy na roaming v zone 1 a asi se bude uctovat hovor u no-flat tarifu jako hovor do cizi site (zda s dohodnutou slevou ci bez ?! ) Je tu nekdo, kdo mi to prelozi do cestiny ? :-)
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 7. 6. 2017 19:55

Plus4U:

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že pro vás chystáme nové a výrazně výhodnější podmínky našich tarifů. O podrobnostech vás budeme informovat v průběhu příštího týdne, tedy do 16. června 2017.

Váš +4U Mobile
TrustNo1
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků