Šedí operátoři - nabídka tarifů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Georgino6886 12. 10. 2016 23:02

Pedro1981 píše:Napadá mě, co by VF nabídl, kdybych zmínil, že z Odepiše ( půl roku, předtím půlroku Nabito 119 ) chci jít na předplacenku a poté přejít pod Tondafone. Potřebuji mít slušné ceny volání do všech sítí a ceny sms okolo 1 kč mi nevadí. Minuta volání kamkoliv za 5 kč moc krásná není, takové možnosti nabij za xy a budeš mít volání lepší je hezké, ale pravidelně nabíjet xx, to se mi nevyplatí. Ale mít volání za 2,50 kamkoliv už je pěkné a nemuset platit vysoký paušál.


Zdravím,
mohu nabídnout Neomezenko+250Mb data za 369 Kč

nebo pak Datovku 4 Gb za 300 Kč, ze které se dá volat a psát v "supersazbě" 0,45 Kč za minutu, či SMS

mohu nabídnout i další tarify, toto jsou nejprodávanější

v případě zájmu napište na call.free@email.cz :-)

-- 13. 10. 2016 00:11 --

stubby píše:no, nevím, zda info, že mám konkurenční nabídku pomáhá. Mě teda nepomohla. řekl jsem jim, jakou mám a nic. Možná byl problém, že jsem zmínil virtuálního operátora.


Zdravím,
mohu nabídnout Neomezenko+250Mb data za 369 Kč

nebo pak Datovku 4 Gb za 300 Kč, ze které se dá volat a psát v "supersazbě" 0,45 Kč za minutu, či SMS

mohu nabídnout i další tarify, toto jsou nejprodávanější

v případě zájmu napište na call.free@email.cz :-)
Georgino6886
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zagy 22. 11. 2016 12:23

Nabízím v síti O2:

- Neomezené volání + neomezené SMS + 200 MB dat
- Cena 280,- Kč bez DPH ( 339,- s DPH )
- Od 1 čísla
- Pouze na IČ
- Pouze pro nové aktivace nebo přenosy od TM a VF

Více info v SZ.
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod zagy 24. 11. 2016 00:16

Mohu nabídnout neomezené volání + neomezené SMS + 5 GB za 534,- Kč bez DPH za stejných podmínek.

Pro více info mi prosím napište do zpráv Váš kontakt, zavolám.

Děkuji
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod jartoo 25. 1. 2017 17:34

projekt neomezene399 by me taky zajimal. Jen bych rad vice recenzi, nez jen z jejich www stranek...jestli je v bankrotu a jaky je majitel, mate pls odkaz?
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod zagy 29. 1. 2017 21:56

Zdravím, nabízím fixní ( zamčené na konkrétní adresu ) LTE připojení BEZ FUP s rychlostí až 20/2 Mbps pro lokality bez DSL připojení & pro lokality s nízkou rychlostí DSL do 8 Mbps.

Cena 499,- vč. DPH, pouze na IČ.
V rámci "rámcové" smlouvy možná sleva.

Více podrobností v soukromé zprávě.
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior



Odeslat příspěvekod zagy 3. 3. 2017 17:10

Pokud byste někdo měl zájem o nabídku od O2 na svoje ič/ na svojí firmu, dejte vědět do SZ - poslední dobou to začíná vypadat cenově zajímavě + je k dispozici např. neomezený fixní LTE internet bez FUP.

Prosím jen zákazníci od konkurenčních operátorů. Na rovinu říkám, že u 1-2 SIM zázraky neumím, u větších objemů už to vypadá mnohem lépe.

Díky
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod Whynou 15. 3. 2017 11:58

Zdravím,

jestli-že by měl někdo zájem, tak mohu získat:

Neomezené volání, neomezené sms, 400MB dat za 449,- (na první 3 měsíce za 249,50)
Neomezené volání, neomezené sms, 1,5GB dat za 599,- (na první 3 měsíce za 374,50)

Dál není problém získat:
neomezené Tmobile, 120 minut jinam, neomezené sms, 3,7 GB za 489,-
neomezené Tmobile, 120 minut jinam, neomezené sms, 10,7 GB za 561,-

Pouze pro nové aktivace nebo přenosy od O2 a VF
V případě zájmu/otázek pište na e-mail: volamvolam@seznam.cz
Hezký den :)
Whynou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schek1000 8. 5. 2017 17:49

Neomezené volání,sms s internetem od 399Kč. Info na volejteneomezene@email.cz
schek1000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod str8pd 23. 5. 2017 21:00

Mohu Vám nabídnout neomezené volání,SMS + 10 GB za 599 Kč. Kontakt na str8pd@seznam.cz
str8pd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jartoo 27. 5. 2017 19:10

Ahoj všem, někdo se zkušeností s poslední nabídkou 10gb za 599?
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 31. 5. 2017 15:04

2jartoo: Nabídku jsem dostal, šel bych do ní, ale omezuje mi fakt, že nepovolí Premium SMS (takže si nezaplatíte ani SMS jízdenku), nemáte přístup do Vodafone OneNetu (takže si nemůžete kontrolovat zbývající data / upravovat nastavení a tak dále) a nezařídíte si ani roamingová data mimo EU1.

Pro nenáročné je to super, ale jinak bohužel :(
Já sháním něco podobného, ale tak, abych mohl být pánem svého účtu. Obzvlášť, když jde žádána jedna platba dopředu, jako tady.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Georgino6886 15. 7. 2017 22:32

Zdravím, mám v nabídce tyto 3 možnosti Neomezených tarifů:

1) 2 SIMky s Neomezeným voláním a SMS v rámci všech sítí v ČR za celkových 759 Kč

2)
- SIM 1 - Neomezené volání a SMS v rámci všech sítí ČR
- SIM 2 - Neomezené volání a SMS na SIM 1 + Neomezené SMS do Vodafone. Ostatní mobilní služby probíhají v Supersazbě 0,42 Kč za minutu volání, či SMS.
Celková cena = 529 Kč

3) Neomezené volání a SMS mezi oběma SIM + Neomezené SMS do Vodafone pro obě SIM.
Supersazba 0,42 Kč platí pro obě SIM.
Celková cena 299 Kč.

Pro všechny varianty platí 1 měsíční výpověď smlouvy a Benefit 4.500 Kč na Váš účet po 36-ti uhrazených fakturách.

S pozdravem Besuch, call.free.vodafone@gmail.cz
Georgino6886
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků