Neomezene399

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TrustNo1 21. 3. 2017 14:23

Má někdo zkušenost s tarifem u Vodafone přes http://www.neomezene399.cz?

Dle správce domén cz.nic vlastní tuto doménu jistý pan Petr Švarc.

Dle Aresu se jedná o tohoto podnikatele: IČ: 69605521, Petr Švarc, Kelč, Němetice 83. Podle všeho není plátce DPH.

Nebáli byste se něco podobného využít?
TrustNo1
Junior




Odeslat příspěvekod Pierre87USA 12. 4. 2017 05:26

Nevite nekdo, co se stalo s webovkami neomezene399.cz? Jsou pouze vice zabezpeceny, aby se k nim nedostal Vodafone, nebo uz skoncili?
Pierre87USA
Junior

Odeslat příspěvekod robbert 23. 5. 2017 21:25

Pierre87USA:
Pry Fungují normálně pod heslem...
Naposledy upravil opasino dne 24. 5. 2017 19:32, celkově upraveno 1
Důvod: Na fóru MM předchozí příspěvek necitujeme.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Oizo 24. 5. 2017 07:05

Pierre87USA píše:Nevite nekdo, co se stalo s webovkami neomezene399.cz? Jsou pouze vice zabezpeceny, aby se k nim nedostal Vodafone, nebo uz skoncili?

Fungují normálně a dokonce chystají změny. Nejspíše navýšení dat. Fungují přes heslo jelikož nějaká pí běžela s jejich nabídkou hned k operátorovi a dožadovala se stejného tarifu. Tak jim asi trošku udělala problém proto jedou přes heslo.
Mr.Oizo
Junior

Odeslat příspěvekod ski1961 24. 5. 2017 08:21

a kde to heslo na vstup získám ? nebo je to již uzavřená kapitola pro nově příchozí ?
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod robbert 24. 5. 2017 09:10

Kde jsi získal informace o oné stránce?
Tam bys měl najít i kontakt na někoho, kdo ti to heslo pošle...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 24. 5. 2017 09:50

robbert:
no, když zadám adresu http://www.neomezene399.cz tak vyskočí stránka, kde musíš zadat přístupové údaje, dále se nedostaneš, takže nikde žádné info získat nemohu, aspoň tedy nevím jak :-)
Naposledy upravil opasino dne 24. 5. 2017 19:33, celkově upraveno 1
Důvod: Předchozí příspěvek se necituje.
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod robbert 24. 5. 2017 09:51

A kde jsi získal odkaz na tu adresu?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 24. 5. 2017 10:08

@robbert

no kde, přece tady..před nějakou dobou se tady o tomhle projektu někdo zmínil, tak jsem před to dal jen www. a zbytek dopsal :-)
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Oizo 26. 5. 2017 09:44

O přístup na stránky si napište na email: neomezene399@post.cz
Mr.Oizo
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků