Šedí operátoři - poptávka tarifů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fantomx 1. 6. 2018 16:49

Zdravím Vás,

poptávám neomezené volání pro s.r.o. jako nové číslo. Prosím nabídněte i s uvedením o jakého se jedná operátora a jaká by byla předvolba čísla. Také mne zajímá, zda by byla možnost výběru alespoň z několika čísel?

Děkuji za nabídky.
Fantomx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pawe 2. 6. 2018 11:18

Poptávám pro
7 telefonních čísel - neomezené voláníSMS a data od 0,2 po 10GB

Odpověď prosím do PM
AMD Ryzen 7 7800X3D, 64GB, GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4080 16GB MASTER
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
pawe
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod adalx 3. 6. 2018 07:38

Scháním tarif něco s 4 GB+- a pár minutama za cenu lepší než velká trojka pm.
adalx
Junior

Odeslat příspěvekod skytec 4. 6. 2018 12:44

Poptavam neomezeny LTE internet pres firemni tarif. Dobre zaplatim.
skytec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speedy_85 4. 6. 2018 21:03

Zdravím,
pokud by měl někdo možnost sehnat neomezený tarif cca do 500kč i s 5 až 10GB,dejte mi prosím vědět.email: m.barton11@seznam.cz Díky.
speedy_85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod broom 5. 6. 2018 16:31

Ahoj,
shanim tarif neomezene Volani do vsech siti + SMS (nebo alespon v minimalnim pomeru 3000min. / 100-300 SMS). Pro 2 az 5 cisel.

4 cisla jsou v siti Vodafone, druhe u Emtecka.

Idealne pokud cislo zustane ve vlastnictvi uzivatele nebo po skonceni zavazku prejde na dobijeci kartu.

Nabidky prosim do PM
Víc lidí víc ví
broom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arcon 6. 6. 2018 15:59

V souvislosti s koncem poskytování jednoho férového tarifu poptávám Mobilní internet XXL 20 GB, představa za 499,-/měs.
arcon
Junior

Odeslat příspěvekod Hyboo 12. 6. 2018 12:40

Poptávám tarify pro 3 čísla (přenesení stávájících čísel). Momentálně mám následující nabídku v síti Vodafone o kterou koncem měsíce přijdu (ceny uvedeny bez DPH):

- stálý měsíční plat za SIM kartu 1Kč
- 1GB/85Kč nebo 3GB/100Kč
- volání 0,3Kč/min
- SMS 0,5Kč/min
- volání v rámci podnikové sítě zdarma

Sháním tarif, který bude podobně nastaven. Případně můžete posílat i jiné nabídky. Odpovědi prosím v PM.

Děkuji.
Hyboo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hvala 13. 6. 2018 09:34

Nabídněte prosím dobrou datovou SIM (novou).

Ideálně 10-20 GB dat v rámci EU, nejen ČR.
Hovory a SMS mě nezajímají, můžou být a nemusí.
Závazek v ideálním případě ne, nebo maximálně 1 rok.
Operátor jakýkoliv.

Pokud umíte nabídnout nějakou datovou SIM z jiné země EU (Polsko, Rakousko, Rumunsko, Španělsko...), která má skutečně všechna data použitelná po celé EU, bude to ještě mnohem lepší než česká SIM.

Mám zájem jen o SIM, která nedělí data na domácí a v rámci EU (příklad co nechci: "Internet w kraju: 20 GB, w tym Internet w UE: 2,52 GB").

Za zahraniční SIM s EU daty jsem ochotný zaplatit více než za českou, ale mám zájem o oboje.

Prosím napište do PM, díky!
hvala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sirThommas 13. 6. 2018 10:57

Poptávám neomezenou datovou SIM. (Pouze ČR) Pouze LTE
Hovory ani SMS nechci
sirThommas
Junior

Odeslat příspěvekod dumardus 20. 6. 2018 12:40

Poptávám 4 až 5 neomezených tarifů (volání a sms) plus min 4 GB dat na každé číslo. Na IČO, klidně se smlouvou 24 měsíců. Momentální op je T-mobile. Díky za nabídky.
dumardus
Junior

Odeslat příspěvekod Bretom 20. 6. 2018 20:16

Dobrý den,
rád bych nějaký zajímavý tarif nejlépe od Vodafonu, alespoň s 5GB dat neomezené volání do všech sítí a třeba jen 50-100 sms zdarma. Cena, tak do 400 Kč, případně i 600 Kč, pokud to půjde bez upsání se na dva roky a údajů, slyšel jsem, že i to u nás existuje jako podpultovka.. Děkuji za nabídky.
Bretom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 22. 6. 2018 11:24

Stejně jako arcon, vzhledem k ukončení férového tarifu poptávám čistě datovou SIM alespoň 30GB (může být i méně pokud bude možné se na 30 GB dostat výhodným dokupem). Cena do 600 Kč.

Vyhoví i služba internet na doma přes LTE, pokud by byla bez závazku, potřebuji to cca od půlky jara do půlky pozdzimu na chalupě, tedy aby šlo na zimu vypovědět nebo odpojit a bez nutnosti kupovat modem, ten už mám Huawei B310.

Nabídky nebo tipy kde to výhodně pořídit prosím zde, do SZ nebo na xtonda.konf@gmail.com.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod nickator 22. 6. 2018 15:17

Zdravím, měl bych zájem o 2 tarify bez upsání se, volání okolo 100min/100sms, 2-3gb dat. nikola.jakubiak@gmail.com
Diky za nabidku.
nickator
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků