Šedí operátoři - poptávka tarifů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tsoumi 14. 7. 2017 15:15

Dobrý den, dokáže někdo nabídnout neomezenej tarif +5-10GB za rozumnou cenu(kolem petikila?)
Nyní číslo u TM.Rád bych TM nebo VDF. tsoumi@centrum.cz nebo SZ.díky
tsoumi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 15. 7. 2017 16:13

Pokud to tady funguje,

poptávám pro mě osobu velmi blízkou tarif neomezené volání + neomez. SMS (do všech sítí) bez internetu. Beru i závazek na 2 roky, momentálně je u O2. S cenou se nechám překvapit :)

Prosím info do SZ.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 25. 7. 2017 13:01

Poptávám datovou kartu aspoň 20 GB (může být 10 GB + dokupy pokud to vyjde cenově zajímavě), cena max 400 Kč za 20 GB, větší může být přiměřeně dražší. Pokud by byl závazek, tak potřebuji aby na zimní měsíce bylo možno přepnout na nižší tarif tak max do 150 Kč měsíčně. Nabídky prosím na xtonda@gmail.com nebo SZ. Díky.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod unavix 28. 7. 2017 07:23

Poptávám tarif pro dvě až tří čísla.

Neomezené volání a sms
4 - 8 GB dat LTE
do 350Kč měsíčně/kus

nebo

600 minut a 600 sms
10GB dat LTE
do 350Kč měsíčně/kus

či podobné.
První kontakt do soukromé zprávy.
Díky.
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod tobradex 29. 7. 2017 18:11

Dobrý den,
poptávám 1-2 čísla:

Neomezené volání, SMS není potřeba, 1.5GB dat.
Cena: přibližně 350Kč

Děkuji za nabídky
tobradex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas Mikula 29. 7. 2017 20:17

Dobrý den,

pokud je to možné, rád bych sehnal pro sebe tarif přibližně takovýchto parametrů: 4 GB, neomezené SMS a třeba 100 minut do všech sítí, děkuji za nabídky.
Případně bych poptával nějaký výhodný paušál pro volání a sms, včetně třeba jen 500 MB pro 4-6 lidí.
Kontakt na mě: tmmikula@gmail.com

Děkuji.
Tomas Mikula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hollohlaway 31. 7. 2017 22:29

Zdravím, neměl by někdo nabídku cca 100 minut a alespon 3 GB data do 400- Kc? Nebo neco podobneho, hlavni jsou data. Diky.
hollohlaway
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trencherman 1. 8. 2017 23:40

Zdravím, mám internet a tv od O2 a chtěl bych neomezené tarify na dvě čísla. Mám předplacené karty z kterých bych chtěl přejít a mít vše na jednom účtu s TV a internetem. Oficiální nabídka O2 je však neskutečně zlodějská. Může mi někdo nabídnout neomezené tarifi O2 za přijatelnou cenu? O jiné operátory nemám zájem, chci vše do jednoho účtu. Moc děkuji. 773427457.
trencherman
Junior

Odeslat příspěvekod robbert 2. 8. 2017 07:55

Jak ti může šedivý operátor nabídnout něco na účet O2? Tohle nejde. Buď jen O2, nebo dva účty. Sedivku neplatíš operátorovi, ale sedivakovi.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod palo26 3. 8. 2017 13:37

Poptávám tarif neomezené volání i sms min3gb dat cena kolem 350 závazek max rok. Díky
lukas.zs@seznam.cz
palo26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sigi64 4. 8. 2017 09:35

Poptávám tarif 2x neomezené volání i sms min 1,5 gb dat, závazek nevadí.
sigi64
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Blazenka 7. 8. 2017 20:04

Zdravim, hledam něco s 5gb netu, neomezené sms a volne minuty na volani 100?. Pripadne flat s 5bg.ted vdf, v září mi končí smlouva. Díky
Blazenka
Junior

Odeslat příspěvekod skytec 11. 8. 2017 18:59

Sháním neomezený mobilní internet bez FUP.
skytec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skytec 11. 8. 2017 19:05

Zdravím,
dokázal by mi někdo zprostředkovat neomezený mobilní LTE internet. Některé firmy ho mají pro své zaměstnance. Nebo alespoň kontakt na někoho, kdo by mohl s tím pomoci.
Děkuji předem.
skytec
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků