Šedí operátoři - poptávka tarifů

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fantomx 1. 6. 2018 17:49

Zdravím Vás,

poptávám neomezené volání pro s.r.o. jako nové číslo. Prosím nabídněte i s uvedením o jakého se jedná operátora a jaká by byla předvolba čísla. Také mne zajímá, zda by byla možnost výběru alespoň z několika čísel?

Děkuji za nabídky.
Fantomx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pawe 2. 6. 2018 12:18

Poptávám pro
7 telefonních čísel - neomezené voláníSMS a data od 0,2 po 10GB

Odpověď prosím do PM
Oneplus 5 128GB
pawe
Junior

Odeslat příspěvekod adalx 3. 6. 2018 08:38

Scháním tarif něco s 4 GB+- a pár minutama za cenu lepší než velká trojka pm.
adalx
Junior

Odeslat příspěvekod skytec 4. 6. 2018 13:44

Poptavam neomezeny LTE internet pres firemni tarif. Dobre zaplatim.
skytec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speedy_85 4. 6. 2018 22:03

Zdravím,
pokud by měl někdo možnost sehnat neomezený tarif cca do 500kč i s 5 až 10GB,dejte mi prosím vědět.email: m.barton11@seznam.cz Díky.
speedy_85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod broom 5. 6. 2018 17:31

Ahoj,
shanim tarif neomezene Volani do vsech siti + SMS (nebo alespon v minimalnim pomeru 3000min. / 100-300 SMS). Pro 2 az 5 cisel.

4 cisla jsou v siti Vodafone, druhe u Emtecka.

Idealne pokud cislo zustane ve vlastnictvi uzivatele nebo po skonceni zavazku prejde na dobijeci kartu.

Nabidky prosim do PM
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
broom
Junior

Odeslat příspěvekod arcon 6. 6. 2018 16:59

V souvislosti s koncem poskytování jednoho férového tarifu poptávám Mobilní internet XXL 20 GB, představa za 499,-/měs.
arcon
Junior

Odeslat příspěvekod Hyboo 12. 6. 2018 13:40

Poptávám tarify pro 3 čísla (přenesení stávájících čísel). Momentálně mám následující nabídku v síti Vodafone o kterou koncem měsíce přijdu (ceny uvedeny bez DPH):

- stálý měsíční plat za SIM kartu 1Kč
- 1GB/85Kč nebo 3GB/100Kč
- volání 0,3Kč/min
- SMS 0,5Kč/min
- volání v rámci podnikové sítě zdarma

Sháním tarif, který bude podobně nastaven. Případně můžete posílat i jiné nabídky. Odpovědi prosím v PM.

Děkuji.
Hyboo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hvala 13. 6. 2018 10:34

Nabídněte prosím dobrou datovou SIM (novou).

Ideálně 10-20 GB dat v rámci EU, nejen ČR.
Hovory a SMS mě nezajímají, můžou být a nemusí.
Závazek v ideálním případě ne, nebo maximálně 1 rok.
Operátor jakýkoliv.

Pokud umíte nabídnout nějakou datovou SIM z jiné země EU (Polsko, Rakousko, Rumunsko, Španělsko...), která má skutečně všechna data použitelná po celé EU, bude to ještě mnohem lepší než česká SIM.

Mám zájem jen o SIM, která nedělí data na domácí a v rámci EU (příklad co nechci: "Internet w kraju: 20 GB, w tym Internet w UE: 2,52 GB").

Za zahraniční SIM s EU daty jsem ochotný zaplatit více než za českou, ale mám zájem o oboje.

Prosím napište do PM, díky!
hvala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sirThommas 13. 6. 2018 11:57

Poptávám neomezenou datovou SIM. (Pouze ČR) Pouze LTE
Hovory ani SMS nechci
sirThommas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dumardus 20. 6. 2018 13:40

Poptávám 4 až 5 neomezených tarifů (volání a sms) plus min 4 GB dat na každé číslo. Na IČO, klidně se smlouvou 24 měsíců. Momentální op je T-mobile. Díky za nabídky.
dumardus
Junior

Odeslat příspěvekod Bretom 20. 6. 2018 21:16

Dobrý den,
rád bych nějaký zajímavý tarif nejlépe od Vodafonu, alespoň s 5GB dat neomezené volání do všech sítí a třeba jen 50-100 sms zdarma. Cena, tak do 400 Kč, případně i 600 Kč, pokud to půjde bez upsání se na dva roky a údajů, slyšel jsem, že i to u nás existuje jako podpultovka.. Děkuji za nabídky.
Bretom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 22. 6. 2018 12:24

Stejně jako arcon, vzhledem k ukončení férového tarifu poptávám čistě datovou SIM alespoň 30GB (může být i méně pokud bude možné se na 30 GB dostat výhodným dokupem). Cena do 600 Kč.

Vyhoví i služba internet na doma přes LTE, pokud by byla bez závazku, potřebuji to cca od půlky jara do půlky pozdzimu na chalupě, tedy aby šlo na zimu vypovědět nebo odpojit a bez nutnosti kupovat modem, ten už mám Huawei B310.

Nabídky nebo tipy kde to výhodně pořídit prosím zde, do SZ nebo na xtonda.konf@gmail.com.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod nickator 22. 6. 2018 16:17

Zdravím, měl bych zájem o 2 tarify bez upsání se, volání okolo 100min/100sms, 2-3gb dat. nikola.jakubiak@gmail.com
Diky za nabidku.
nickator
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka