Vodafone mění roaming - zrušení Passportu

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod speedy 5. 3. 2015 11:59

Vodafone se rozhodl změnit roaming. Dále bude nabízen World roaming, ale zrušen bude Vodafone Passport a bude všem nahrazen Roaming na den. Za 69Kč/den bude moct zákazník využívat ceny podle svého domácího tarifu.
Ti co mají tarif Premium, tak bude moci 5 dní využívat Roaming na den bez deního poplatku 69Kč. Ovšem jen 5 dní.

Nevím, ale zdá se mi to jako nevýhodné pro zákazníky, jak asi jinak...

http://www.vodafone.cz/o-vodafonu/o-spo ... i-regiony/
Naposledy upravil Fíla dne 5. 3. 2015 21:53, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ency 6. 3. 2015 14:31

To jsou zase LŽI
Díky službě Vodafone Roaming na den mohou zákazníci Vodafonu používat svůj tarif stejně jako doma v České republice za jednorázový denní poplatek 69 Kč

Uživatel neomezeného tarifu Red LTE tak může na dovolené celý den neomezeně volat, psát SMS a prodatovat 100 MB ze svého datového objemu v rámci tarifu

Takze clovek posle jednu SMS a 69Kc, pripadne 199 v *****
Roaming na den se automaticky aktivuje v momentě uskutečnění hovoru, odeslání SMS nebo stažení dat
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Junior

Odeslat příspěvekod Millano.CZ 9. 3. 2015 00:41

Ted jsem se podival na stranky vodafonu, jak mi upravili muj red premium. Radosti placu. Pracuji v Rakousku a upravou tarifu budu misto 1160,- platit o 1725,- vic. Ten vodafon se snad zblaznil. Hned sem tam volal. Pry mam poslat nesouhlas s upravou a oni se tim budou zabyvat a kontaktuji me. Dam vedet jak to dopadlo.
Millano.CZ
Kolemjdoucí