Sim karty zdarma (s kreditem atd.)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 21. 10. 2014 11:37

Franta to napsal jasně a polopaticky. Proto to tak mají. Přesně tak se to dá obcházet. Nechtěl jsem tu dávat návody, ale když už to napsal, tak potvrzuju. Přesně proto je to blokováno adresou.

-- 21. 10. 2014 11:40 --

Proto je to blokování i pro panelák. Taky tam existuje X jedinců, kteří to takhle obejdou.
Reku
VIP uživatel




Odeslat příspěvekod smajlik2 21. 10. 2014 16:27

Když někomu sim Kaktus nechce poslat operátor, tak na Aukru jsem nějaký viděl. Teda za peníze, ale se stovkou kreditu.
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod smartfor2 21. 10. 2014 17:57

Tu se 100Kč kreditem kaktus posílá bez omezení ale na tu se nevztahuje akce 100% kreditu navíc při prvním dobytí. Na aukru prodávaj překupníci co si zaregistrovaly lepší čísla a chtěj na tom vydělat.
smartfor2
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2014 19:05

Ne tak úplně: aukro.
anonymni


Odeslat příspěvekod Reku 21. 10. 2014 22:34

Nevím, proč se rozčiluješ. Když facebook nemáš a nechceš, tak se není o čem bavit. Kaktus je stoprocentně svázán s facebookem. Je to jediný komunikační kanál s operátorem.

A to, že tě něco nezajímá a podobně - nezajímá zase mě. Realita je prostě taková, jak tu více lidí napsalo.
Reku
VIP uživatel


Odeslat příspěvekod Reku 21. 10. 2014 22:43

nnokiaE52 - to jsou ale simky, které se rozdávali zdarma s padesátikorunovým kreditem. Několik překupníků je nějakým způsobem získalo ve větším množství. Asi si některé týmy vylepšily svoji brigádu prodejem simek za zlomek ceny a vykázali je jako rozdané. A překupník je prodával za cca 25-30 korun za kus. Jenže pak Kaktus zvýšil kredit u všech simek s 50ti korunovým kreditem na 100 korun. Zůstali jen dvě výjimky a to pouze na eshopu Kaktusu - simka s 50 ti korunovým kreditem za 50 korun a s desetikorunovým zdarma.
Takže překupníci, co mají ještě staré simky mohli zvýšit ceny.
Hodně simek jim zbylo, protože dřív je kupovali jiní překupníci kvůli dobrým číslům, která na nich aktivovali. Takže měli simku skoro zdarma, aktivovali dobré číslo a se ziskem prodali.
Teď už jsou dobrá čísla vybraná, tak už tyhle simky nejdou tak na odbyt...
Tolik k vysvětlení ceny simek na aukru - sledoval jsem situaci a četl o tom i na facebooku.
Reku
VIP uživatel




Odeslat příspěvekod smajlik2 22. 10. 2014 06:22

Ten kredit 100 Kč na nové Kaktus sim z aukra se dá použít i na placení přes SMS např. jízdenky, internetové služby?
Nebo to nějak omezují?

Lidi fakt platí za pěkná čísla? A nebo nabídka 100krat přesahuje poptávku a jenom to zavazí ve výpisu ostatních nabídek?
smajlik2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků