Tarifomat - slevy na T-Mobile tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lokomot1 2. 3. 2015 21:19

cca pred 14 dny jsem dostal nabidku za 300volani v siti TMzdarma, sms zdarma, zakladni net a 100 minut. Nezjistoval jsem jestli tam nejsou nejake figle, ale kazdopadne se musi prejit od jineho operatora. Jinak v ramci moznosti bych rekl docela slusna nabidka
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vizzir 5. 3. 2015 23:32

lokomot1: to bych bral, ale u T-M uz jsem, takze na to se asi neda dosahnout?
vizzir
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 6. 3. 2015 01:54

asi dá. Taky jsem TM. Ptal jsem se slečny na telefonu jestli mi to dají, když třeba přejdu na Vodafone a pak hned k nim na TM. Tak se trochu zarazila a řekla něco ve smyslu, že to nejde, ale když jsem se na to přímo takhle zeptal, tak mi tu nabídku prej dají :D (doufám že nekecám, ale něco v tiom smyslu opravdu říkala)
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dolík 20. 3. 2015 15:37

Tak nevim, nabídli mi pro dceru tarif od T Mobile pro mladý, který stoji normálně 399 a mě dali 2 měsíce zdarma, takže při 24 měs. úvazku vyjde na nějakých 365 kč. Vodafon se sice snažil, ale ničím mě neoslnil. Malá (18 let) potřebuje hodně netu a neom. SMS, minut moc neprovolá. Tak nevím jestli to mám vzít...

Po chvilce váhání mě k tomuto tarifu ještě nabídlíl 1500 kč zpět po první zaplacené faktuře, když to propočítám tak za neomezené SMSky a volání do Tmobile, 120 minut volaní do ost. sítě a 700 mb net zaplatím místo 399, jen 303, je to smolouva na 24 měsíců. Sice ten net bych si představovala ještě větší, to bude mít tak na 14 dní :-) . jestli vás něco napadne, byla bych rada kdybyste mě dali vědět, projížděla jsem fórum nic kde by byli neom. SMSky a velky net nenajdu, krom neomezeného tarifu od Vodníka za 524 co mám já.... Včera jsem do Vodafonu volala a co mi nabídla je asi 50 minut co by ji stacilo, 250 SMS, což je málo a net 1 GB, co by celkem šlo.. Do teď měla 100 minut neomezené smsky a 300 mb net za 300, to ji končí v květnu, ale nebylo to vázané smlouvou... Nic méně mě paní má ještě volat takže jí řeknu co mě nabídli a ať se snaží víc... jinak, že asi bohužel sbohem. Osobně je mi T mobile nejmíň sympatický op, ale k šedivkám se mi nechce, tak mi asi nic jineho nezbude...
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hubiscz 20. 3. 2015 16:21

Zkuste mrknout na toto za 405Kč http://www.adagiomobile.cz/nabidka.html
Hubiscz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomason focus 26. 3. 2015 12:23

Na co SMS pokud ma internet tak ji stačí whatsap nic jiného už nepoužíváme .SMS už vlastně píšu jen těm co nemají internet.
Většina teenagerů ma lepší telefony než dospělí.

tomason focus píše:Na co SMS pokud ma internet tak ji stačí whatsapp nic jiného už nepoužíváme .SMS už vlastně píšu jen těm co nemají internet.
Většina teenagerů ma lepší telefony než dospělí.

Může posílat fotky a sdílet odkazy vše je rychlejší než sms-mms.
http://www.whatsapp.com/?l=cs
tomason focus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 15. 7. 2015 12:07

Ta nabídka od Tarifomatu za 499,-Kč není zas tak extra, když má objem dat jen 400 MB. Máte někdo nabídku na flat minimálně s 1 GB za tuto cenu? Pro sebe to nemám, mě stačí ČD tarif. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 5. 8. 2015 02:40

Tarifomat ma zajimave nabidky, 4x denne z jineho cisla volaji se skvelymi nabidkami. Ve chvili, kdy napisu email, at me neobtezuji, tak prijde odpoved, ze me vubec neobtezuji a nakonec telefonaty prestaly.:-D
xanderovitch_1
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků