Tarifomat - slevy na T-Mobile tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cojecoje 6. 8. 2014 18:04

Dnes mi tarifomat nabidl 4 neomezenky vcetne dat za 524,- s dph/kus + prvni dva mesice nebudu pausaly platit a po prvnim mesicu vyuzivani mi poslou zpet na ucet 4000,-. Je to vcelku slusne. Samozrejme zavazek 24 mesicu. Jestli mate nekdo podobne zkusenost, nebo Vam nabidli jeste neco lepsiho, tak napiste.
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 6. 8. 2014 18:52

a neni to nahodou tak, ze to teprve potom na tech 524kacek vyjde, az to vykompenzuji tou vratkou hotovosti /mimochodem to ale nevraci hned, ale po nejakem obdobi, co platis vcas, bez prodleni, tim je to podmineno/ rozpocita se tam i to obdobi co se nemusi platit ten pausal ze zacatku? Tak to nabizeli i mne na zacatku prazdnin....
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod cojecoje 6. 8. 2014 19:20

Po odecteni tech dvou mesicu a 4000,- vychazi mesic na 439,-. V cene 524,- nebyli zohlednene ty dva mesice a sni ta 4000,-
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 6. 8. 2014 19:24

pak se tedy polepsili, tim lepe :tleskani
Potom by to byla jedna z nej nabidek,kdyz pominu sedivky....vzal si to? Nebo nekdo jiny? Zkusenost?
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod cojecoje 7. 8. 2014 06:26

V patek ma volat a budem doladovat pocet sim. A malem bych zapomel, je to na IČ.
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 7. 8. 2014 07:41

ahaa, IC, tak to chapu.....
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 15. 8. 2014 10:37

cojecoje píše:Po odecteni tech dvou mesicu a 4000,- vychazi mesic na 439,-. V cene 524,- nebyli zohlednene ty dva mesice a sni ta 4000,-


tohle nabizej pokud vezmete min tri cisla, 1-2 stoji 480 s dph
www.the-s.i.d.y
Junior

Odeslat příspěvekod Gina2 6. 10. 2014 13:15

Mám dotaz, prosím. Dá se přes tarifomat sjednat nabídka na IČ - 8 SIM karet tak, aby zůstala zachována stávající čísla? Jsme nyní pod SVZ, která bude končit a zatím nabídka od obch. zástupce nic moc a od konkurence mi byla přečtena nabídka, kterou mají vyvěšenu na stránkách.
Gina2
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2014 05:05

Přišlo mi emailem, tak sdílím. Nabídka a vysvětlení.
Ta vratka 8000 Kč se mi líbí.. Nešlo by to nějak o... :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod opatow 2. 2. 2015 13:19

Mě připadá,že tarifomat má nyní lepší podmínky od TM, než od Vf. Poptával jsem jejich (Vf.) tarif Red premium s minutami a daty v roamingu. Nabídli mi podobný za rozumné peníze ,ale od TM. Stále se ještě ale rozmýšlím ...
Samsung Galaxy S I ,II, IV, LG G3,
opatow
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 3. 2. 2015 22:11

Co umí Tarifomat zhruba nabídnout od T-mobile? Nějak mě tenhle operátor láká nejvíc, ale nemám rád dávání svého telefonního čísla v plen Tarifomatu, raději všechno řeším písemně, což se těmto službám ale obvykle zase moc nechce...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 4. 2. 2015 03:18

Napiš tam nějaký náhodný číslo a objeví se ti nabídky ;) Píšu tam linku T-mobilu 603 603 603 :D
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 4. 2. 2015 11:46

Ajo, pravda :) Já vždycky myslel, že některé nabídky řeknou až po telefonu. Z té písemné nabídky vypadá zajímavě jen tarif přímo od Tarifomatu, ale to nevím, jestli se bere jako virtuální operátor nebo zprostředkují přímo nabídku od operátora? Virtuála nechci. Taky tam nepíšou nic o třeba volání v zahraničí, některé nabídky bývají s minutami zdarma po celé Evropě...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 4. 2. 2015 17:04

Možná by i volali i s něčím lepším, ale já si dělám jenom tuhle nabídku :)
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Clony 2. 3. 2015 19:42

Dnes mi z tarifomatu chteli nacpat neomezenku za 499.
Clony
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků