Vodafone: Nyní lze vypovědět smlouvu bez sankcí

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Využijete možnosti bezplatně vypovědět smlouvu?
ANO 26 %  61%  [ 26 ]
NE 16 %  38%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 42

Odeslat příspěvekod michalreznar 4. 8. 2014 12:44

Mobilní telefon se doplácí pouze v případě, že byl vzat na splátky (případně lze pokračovat ve splátkách i po ukončení smlouvy). MMP se samozřejmě nedoplácí.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukeczech 5. 8. 2014 08:54

Super. To by sedělo i s tím co mi říkal na IL. Díky moc L.
lukeczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 6. 8. 2014 19:31

morki píše:v Patek 25.07 a 30.07 zrusen zavazek


a mel si zvyhodnenou cenu pausalu? Co se udalo s tou cenou po tom zruseni uvazku?
Diky.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod morki 6. 8. 2014 23:47

Mel sem neomezenku s daty 1.5 GB za 524. Ted se me to hlasi jako ze nemam smlouvu s vodafonem ale porad me svti 524 kc ale k 24.8 me to prevedou na predplacenku, jinak nevimjak by to bylo dal asi by me sleva zustala pak bych platil 655 bez zavazku a nebo by zrusily uplne slevy a platil bych 850 kc jako pausal bez zavazku, to prave nevim
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikemiky 7. 8. 2014 05:24

Diky za odpoved, kontaktoval Te nekdo od nich? Padla nejaka nabidka?
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod morki 7. 8. 2014 18:23

Zadna :) chtel sem za 323 kc jen neomezene volani do vsech siti a to uz pry nedavaji :)
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikemiky 7. 8. 2014 18:48

to mame na jednom cisle v rodine, v prosinci konci a nechteji o tom ani slyset, ze by to prodlouzili, tak na predplacence se da ted volat neomezene v siti, coz by nam asi taky stacilo, jen se tam posila kolem 600sms a to teda nevim jak vyresit zatim. Ted bez dat nabizeji neomezenku za bratru 440kc posledni nabidka :-|
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod Clony 10. 8. 2014 11:03

Nevíte jestli by to šlo i u neomezeného internetu? Je to ten turbo internet s smart fup 30gb za 499. A budu doplácet poukázky do alzy?
Clony
Junior

Odeslat příspěvekod MONTi_cze 25. 8. 2014 06:42

sflorus píše:Zdravím, právě jsem dohovořil s operatorkou, která mi neústupně tvrdila že se změna netýká mého tarifu (Fér 599 se slevou 50%) a že nemám nárok na odstupné bez sankcni, už někdo zkoušel vypovědět smlouvu s tímto tarifem? Tvrzení operatorky se mu nezdá a jelikož občas prikupuji 300 mb za 100kc Změna na 50 mb za 49 Kč je pro me dosti nepříjemná..


sflorus píše:Tak opravdu je to jak říkáte, v samoobsluze jsou jednotlivé internetové balíčky kterých se změna dotýká a zahrnuje i můj... Děkuji za vysvětlení, v pondělí zasilam písemnou výpověď :)


Jsem na tom úplně stejně...Fér 599 s 50% slevou do konce července příštího roku. Zkusil jsem to a poslal jsem písemnou výpověd a odůvodnění zrušení smlouvy bez sankce přesně podle postupu zde uvedeného. V dopisu jsem jasně napsal, že chci smlouvu zrušit bez sankce (s důvody samozřejmě) a ke dni 31.8.2014.

No a dnes mi došla smska, kde stojí, že mi doúčtují 448.- za předčasné ukončení smlouvy a aby toho nebylo málo, tak smlouvu ukončí až 29.9.2014...tak já nevím, jestli si ze mě dělají srandu :D
MONTi_cze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 25. 8. 2014 09:48

MONTi_cze: Hezký den, napište nám prosím, o jaké číslo šlo přes http://tam.je/forum, určitě se na to podíváme a napravíme, pokud jsme udělali chybu. Díky, Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 25. 8. 2014 10:20

Datum 29.9 je spravne, taky jsem tento mesic odesilal vypoved (Red za 699 Kc) a taky mi potvrdili toto datum. Je to dano tim ze po doruceni vypovedi bezi od nasledujiciho mesice (od 1.9) mesicni vypovedni doba.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MONTi_cze 25. 8. 2014 10:40

Tiskové oddělení Vod píše:MONTi_cze: Hezký den, napište nám prosím, o jaké číslo šlo přes http://tam.je/forum, určitě se na to podíváme a napravíme, pokud jsme udělali chybu. Díky, Ondra


Provedeno...doraz najdete pod číslem #140825-000782

to mobilman: více jak 30 dnů lhůta na výpověď smlouvy? To je podle mě v moderním světě dost brutální, potřebuji uvolnit číslo co nejrychleji.
MONTi_cze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 25. 8. 2014 10:59

toto datum mi potvrdili a proste to je tak, ja s tim nic neudelam. navic vypoved mesic od prvniho dne nasledujiciho mesice ma treba i UPC a jine firmy, neni to az takovy vyjimecny pripad. Sice se mi to taky nelibi ale co nadelas.
Nabidli mi vygenerovat cislo pro prenos ihned ale i tak by mi tam nastavili nejblizsi datum preneseni az po dni 29.9.2014, takze je to ve finale jedno jestli mam to cislo ted nebo ho dostanu az v zari. Vyhoda je ze plati 60 dni a muzes si prenos zacit zarizovat drive, ale pred datem ukonceni smlouvy se ti stejne neprenese tak je treba s tim tak nejak pocitat..
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kangaroo_71 25. 8. 2014 16:04

Dobrý den,

jak zde již bylo řečeno, při změně VOP lze zrušit smlouvu. Ale zřejmě ne u Vodafone.
Podal jsem si výpověď u Vodafonu, připsal, že z důvodu Zhoršení VOP pro mne a dnes mi Vodafone volal, že nestačí napsat zhoršení podmínek, ž eje třeba přesně specifikovat důvod. A jestli prý je to kvůli navýšení dat, tak že to se přeci dá nastavit v Samoobsluze. Takže výpověď ano, ale jen se sankcí.
Zřejmě mě to bude stát 2tis., protože ukončuji 2 tel čísla.
No pěkné, ale odcházím už jen kvůli tomuto. Fér, už Vodafone určitě není...
Kangaroo_71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod perfektsunny 26. 8. 2014 13:01

Nenech se odbýt, jde to zrušit bez sankcí!
perfektsunny
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků