UPC: televize, internet, telefon.

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mangalica 27. 11. 2014 14:16

Utahují každý rok, bohužel jsou stále nejlevnější (mám retenční cenu na tv+net), máme v baráku i Netbox (takže konkurence jak prase), ale ti jakoby neměli zájem o zákazníka. Dokonce mi z Netboxu volali kvůli schůzce a speciální nabídce, ale jejich agent ve stanovený termín bez omluvy nedošel, což mi přijde hodně neseriózní... :(

Škoda, ta firma je mi mnohem sympatičtější než UPC, navíc mám jejich centrálu 100m od baráku.
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Clony 1. 12. 2014 18:10

Chci se zeptat jsem u upc kratce (ani ne pul roku) ted diky zmene podminek jsem podal vypoved. Dnes mi volali z upc a chtej mi dat net 40mb + tv klasik za 450,- modem mam odkoupeny tak cena by byla 380,- Doted jsem mel 120mb + komfort. Je to dobra cena nebo maj neco lepsiho?
Clony
Junior

Odeslat příspěvekod X123 1. 12. 2014 20:03

Mám jen internet 40 s modemem za 370,- po retenci... Takže za 380,- mi to přijde dobré, ale TV nabídku nemám nijak zmapovanou...
X123
Junior

Odeslat příspěvekod cojecoje 8. 1. 2015 11:04

Dobrá nabídka,
bohužel jen pro nové zákazníky !!! třeba se to bude někomu z Vás LÍBIT :)

http://www.dostupnyinternet.cz/lokalni-nabidka/

http://www.upc.cz/tarify/fiber-power-40 ... 40-GEO_F02
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod hekrhy 8. 1. 2015 13:40

cojecoje: stejnou nabídku jsem měl někdy v létě ve schránce, i jako stávající zákazník, tenkrát to byla asi nějaká místní akce. Zaujala mě, jenže pak jsem si všiml poznámky na konci:

Ke každému internetu dostanete nyní i špičkový příjem 25 TV programů s 6 v HD za 1 Kč měsíčně (platí pro první 3 měsíce).

Jelikož mám jenom internet, televizi nemám a nesleduju, tak bych musel platit po třech měsících navíc i něco co nevyužiju. Bez těch programů to mít nejde. A celková cena by pak byla vyšší, než jsem platil doposud.
Je to dobrá finta ze strany UPC, jak někomu něco vnutit. Přitom je veřejným tajemstvím, že ta jejich Mini nabídka 25 programů stejnak jede každému (i mě, i když si platím jen internet) a je v DVB-T, takže ani není potřeba mít jejich settopbox, stači trochu modernější TV.

Na druhou stranu, pro někoho kdo nemá nějakou slevu nebo retenci, tak to není špatná nabídka.
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod cojecoje 8. 1. 2015 14:36

Ta televize se dá po těch třech měsících zrušit. Tzn. 349,- za net konečná cena.
Jinak máš pravdu s tím, že tento balík TV mini má každý, kdo má doma UPC připojku a využíva net.
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 8. 1. 2015 15:07

cojecoje:
jak je ta služba řešená? při poslední návštěvě mi tady technik vyměnil zásuvku za novou, která má dvě koax zdířky a jednu takovou vystouplou, do které byl zapojený jejich modem na internet. předpokládám, že ten jejich wifi modem bude opět zapojen do té zdířky a tu televizi mini budu brát z jedné z těch dvou zdířek? a to k tomu bude další modem, nebo už se to jen zapojí do televize? koupil jsem si teď nový wifi router. budu ho moci napojit na ten od UPC a používat svůj jako wifi?
sumerian
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cojecoje 8. 1. 2015 15:17

sumerian:
Stačí z krabičky UPC natáhnou koax do Tv a už jen naladit (automatické ladění. tedy za předpokladu, že nemáš televizi, která potřebuje set top box. ale takové televize už tak dobré 4 roky nevyrábí, možná i déle.

Já měl, taky kdysi od UPC modem bez WIFI a tak jsem si do něj píchl (UPC modem bez wifi) svůj TP-Link router a vše šlapalo bez problémů.
Mít do UPC wifi routeru zapojený ještě svůj mi připadne trochu zbytečné. Tuto variantu mám též vyzkoušenou a žádnou změnu v kvalitě služeb jsem nepostřehl.
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 8. 1. 2015 15:23

cojecoje:
děkuji za odpověď. já si teď právě kupoval nový dvoupásmový wifi router, takže bych se na něj nerad díval, jak se na něj práší. takže to půjde. super. jdu objednat :-)
sumerian
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kajoslav74 8. 1. 2015 17:31

cojecoje píše:sumerian:
Stačí z krabičky UPC natáhnou koax do Tv a už jen naladit (automatické ladění. tedy za předpokladu, že nemáš televizi, která potřebuje set top box. ale takové televize už tak dobré 4 roky nevyrábí, možná i déle.

Já měl, taky kdysi od UPC modem bez WIFI a tak jsem si do něj píchl (UPC modem bez wifi) svůj TP-Link router a vše šlapalo bez problémů.
Mít do UPC wifi routeru zapojený ještě svůj mi připadne trochu zbytečné. Tuto variantu mám též vyzkoušenou a žádnou změnu v kvalitě služeb jsem nepostřehl.

Ja mam wifi router od upc a mam v nem zapojen svuj router.Zbytecne to rozhodne neni.Rychlost pres router upc je max 60Mb/s,po zapojeni meho routeru 110MB/s :-)
kajoslav74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hekrhy 8. 1. 2015 20:55

cojecoje píše:Ta televize se dá po těch třech měsících zrušit. Tzn. 349,- za net konečná cena.
Jinak máš pravdu s tím, že tento balík TV mini má každý, kdo má doma UPC připojku a využíva net.
To jsem nevěděl, že se dá zrušit, tím líp...ono proč za to platit, když to poběží i zadarmo :-))
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod cojecoje 13. 1. 2015 15:24

8.1.2015 jsem poslal přes on line formulář UPC (ostatní dotazy). Požadavek na ukončení smlouvy z důvodu nových všeobecných podmínek. (zdražení).

Plus jsem přidal odkaz kde má nový zákazník možnost získat u UPC, internet 40/4 mb za 350,- včteně dph konečná cena. Více toto vlákno :).

Včera telefon s příjemnou operátorkou UPC a mám těch 40/4 mb za 350,- komplet a to na dva roky.
Měl jsem původně 10/1 za 270,- komplet, ale už to Naši domácnosti nestačilo.

Za mě velká spokojenost. :D
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 13. 1. 2015 15:26

jj, na to oni slyší. Já jim též řekl, že po roce odcházím (rok jsem měl zvýhodněnou nabídku, která měla přejít na standardní ceny), ale když mi nabídnou aktuální akční nabídku pro nové zákazníky, tak zůstávám :-) Nabídli a zůstal jsem.
Lexx
Junior

Odeslat příspěvekod cojecoje 13. 1. 2015 15:55

Lexx: No mě smlouva končila až v březnu 2015. Tzn, že bych musel zaplatit za předčasné ukončení 10 x 200,- (věrnostní sleva). Takže jsem to zkusil hodit na ty všeobecné podmínky a ejhle: Vyšlo mi to. :-)
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 13. 1. 2015 21:14

Jak je to ted u UPC? da se z nich dostat nejaka sleva jeste mimo cenik a tu jejich vernostni cenu? Napr. nasi maji TV klasik+net 10/1 za 450,- vcetne zarizeni. Za mesic jim konci vernostni obdobi, tak vaham, co s tim. Ma nekdo neco lepsiho? Bral bych hlavne net 40MB, ale nechci to za 650,- ani omylem. :)
Spike26
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor