UPC: televize, internet, telefon.

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TrustNo1 23. 7. 2014 11:19

kockopec: tak to bohužel nevím, jelikož jsem měl pouze internet a objednával jsem si balíček. Potvrdili mi, že se jedná o trvalou cenu. Na druhou stranu stranu určitě zkus podat písemnou výpověď, pak uvidíš, co jsou schopni Ti nabídnout
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod kockopes 24. 7. 2014 13:00

Volali z retencí a moc nenabídli. Místo internetu 4/1 nabídli jen zvýšení na 10/1 za 399 s TV a nebo snížení paušálu u vyšší služby o cca 50,-Kč na 549,-Kč. Podávám výpověď a uvidím, jestli s něčím jiným dokážou přijít...
kockopes
Junior

Odeslat příspěvekod cojecoje 24. 7. 2014 14:38

Ahoj,
u nás v baráku teď máme leták, kde UPC nabízí 40mb internet + 60tv programů a to vše za konečnou cenu 469,-. Jo a jsem z Olomouce.

-- 24. 7. 2014 14:39 --

kockopes píše:Volali z retencí a moc nenabídli. Místo internetu 4/1 nabídli jen zvýšení na 10/1 za 399 s TV a nebo snížení paušálu u vyšší služby o cca 50,-Kč na 549,-Kč. Podávám výpověď a uvidím, jestli s něčím jiným dokážou přijít...

Můžu ti ho naskenovat ať máš něco v ruce, jestli chceš.
Iphone 6....
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod kockopes 24. 7. 2014 15:41

Ahoj, díky za nabídku. Bohužel jsem z jiné části ČR, takže to nebude argument, který by akceptovali. Uvidím, jak to dopadne. Jinak z retencí mi volal "velmi příjemný mladík", od kterého bych nechtěl nic. Trošku nechápu, proč tam vůbec takové lidi zaměstnávají... Vím, o čem mluvím, mám za sebou totiž Customer Care a retence u jednoho z mob. operátorů...
kockopes
Junior

Odeslat příspěvekod kockopes 4. 8. 2014 21:12

Takže, dnes se ozvali a po obdržení výpovědi pochopitelně udělat něco s cenou jde... Nabídka kompletu (pevná 40/4 int a TV klasik 40+balíček navíc) za 455 vč. pronájmů. smlouva na 24 měs. s možností prolongace... Možná by nabídli i ještě něco víc, ale stačilo mi to, takže jsem souhlasil.
Jednoduché shrnutí: končí-li Vám smlouva, podejte písemnou výpověď. Vyplatí se to :)
kockopes
Junior

Odeslat příspěvekod astrapa 14. 8. 2014 05:59

Můžu se zeptat, jaký je vlastně reálný rozdíl mezi těmi rychlostmi? Mám dlouhodobě internet od UPC 30 MB za 312 Kč, na začátku léta mi přišel email, že přes prázdniny mi budou pouštět do kabelu 120 Mb - reálně je to trochu méně, většinou přes speedtest.net naměřím 70-90 Mb.

Ale když porovnávám svůj uživatelský komfort (běžné brouzdání po webu, posílání emailů, občas nějaké stahování souborů a koukání na Youtube), tak prakticky vůbec nepostřehnu rozdíl mezi předchozí rychlostí 30 MB a aktuální 70-90 MB.

Uvažoval jsem totiž o přechodu na tu vyšší rychlost 40 MB za 349 Kč nebo i 120 MB za 499 Kč, ale má to vůbec smysl? Já opravdu rozdíl mezi 30 MB a 70-90 MB necítím. Může někdo vysvětlit, jak se to s těmi rychlostmi v reálném světě běžného uživatele počítače má?
astrapa
Junior

Odeslat příspěvekod izers18 14. 8. 2014 09:11

Ahoj
Jedině, kde poznáš komfort vyšší rychlosti, je stahování velkých souborů, kdy nemusíš tolik čekat na stáhnutí.
Na streamingu, browsingu nepoznáš rozdíl mezi 10Mbit a 100Mbit (v případě, kdy je linka kvalitní a nepadá kvůli špatnému kabelu, signálu).
Osobně jedu na 20Mbit (O2). Měl jsem 40 (37 real) a rozdíl nula. Teda je HD film 2x rychleji doma a za to nebude platit 100Kč měs navíc.
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 14. 8. 2014 09:37

Platim balicek sluzeb (tv+internet+telefon) 120Mbps ale uz pred rokem mi dali bonus kdyz jsem to chtel omezit rychlost dvojnasobek na 240Mbps, je to super. Hodne stahuju i uloaduju, fotky a videa mam vicemene vse v cloudu, k netu mam pripojenou i TV a prehravac a vsechny mobilni veci doma a ted s HBO GO to ma dalsi vyuziti, rychlost parada. muzu jen doporucit.
Kdyz vidim tu kvalitu O2 TV i u tech HD kanalu a srovnam to s HD pres UPC tak se mi chce na prodejnach O2 zvracet jak hnusny to je. Ale co by clovek chtel u tak nizkyho toku ze... V miste kde mam UPC 240Mbps mi O2 mj. nabizeli sluzby ale max. 6Mbit a za podobnou cenu. To bych musel spadnout hodnekrat na hlavu abych jim nato kyvl...
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod izers18 14. 8. 2014 11:10

A o tom je. Me cloud treba vubec nezajima, jedna TV v HD, neuploaduji a tak by mi stacil i 10Mbit.
Platim 20Mbit, jede 21Mbit diky vdsl profilu a mam klid. Vyssi rychlost neocenim.
P.S. co vim, tak youtube je omezene na serveru googlu na 10Mbit, takze mit i 120Mbit, tak posun v nacitani zadny.
Osobne bych si priplatil za velmi nizkou odezvu a stabilitu pripojeni, ale za to chteji ISP nesmysl ceny
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 14. 8. 2014 11:38

Nevíte jestli chystá UPC přehled provolaných volných minut z jejich telefonu ? Aby si to šlo kontrolovat průběžně.
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 14. 8. 2014 23:31

Primo UPC to v prubehu mesice nenabizi ale pokud nejsou volane linky zdarma pak lze vyuzit pocitadlo v telefonu ktere staci v den vyuctovani vynulovat. Vetsina bezdratovych telefonu nejake pocitani ma.
Samsung Galaxy S9 Plus, S8 Plus, S7 Edge, S6 Edge, Note3, Note2 | Xperia Z3, Z2, Z1, Z
Vodafone DE | Telefonica O2 DE(Datentarif) | Vodafone CZ
ČSOB PREMIUM & MONETA GOLD & KB GOLD | Drive: Airbank, HSBC Premier, eBanka, CS Os.Konto
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 27. 11. 2014 10:29

Dnes mi prisel email, ze UPC od 1.1.2015 zveda ceny o 4,2%. V pripade nesouhlasu, muzu bez sankci ukoncit smlouvu. Taky trochu utahujou srouby.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brzdil987 27. 11. 2014 11:19

Me to prislo taky, co se da delat, holt jim zaplatim o 96kc za rok vic, ale porad je to nejlevnejsi poskytovatel.
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod pm81 27. 11. 2014 13:45

Počátkem tohoto týdně mě to přišlo taky. Zdražení čítá cca 8 Kč navíc měsíčně. Takže pohoda. :-)

http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/stav ... zmeny2015/

http://www.upc.cz/pdf/Cenik2015.pdf
pm81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 27. 11. 2014 14:09

Ano je to nejlepsi provider, nemuzu si stezovat a tv i internet 240Mbit bezi bez problemu, nemuzu si na nic stezovat.
Nicmene mam vernostni slevu a zavazek na rok a v posledni dobe ty premiove kanaly ani nesleduju, skoro uvazuju ze bych toho bezplatneho odstoupeni vyuzil a nechal si sluzby pripadne snizit na minimum - tedy jen internet a klidne i pomalejsi
mobilman
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor