UPC: televize, internet, telefon.

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cojecoje 4. 3. 2014 22:40

Ted je pro me cena akceptovatelna a pro pripad nouze mam spolecny rozhovor s milou slecnou s UPC nahrany.

No a v srpnu napisu, jak jsem pochodil :D
cojecoje
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 4. 3. 2014 23:47

Kitos: presne, jak pises. UPC krasne obeslo bic na operatory, kdy se plati pouze 20% pausalu. Udelali uvazek naruby, kdy doplacis pozpatku vse, pokud chces odejit. Super vernostni program :)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonyni 5. 3. 2014 12:38

Tak mě volali - 10 Mb + Starter+Relax + Telefon 100 + STB + wifi modem = 480,-Kč.

S díky jsem odmítl a stále trvám na zrušení TV. :-) Tak doufám, že nebudou dělat vítr a 31/3 bude TV zrušena a hned jim zašlu jejich STB. Posílal jste někdo STB? Na kolik vyjde poštovné s tím pojištěním na 2000,-Kč? Budu jim to posílat doporučeně a s dodejkou jako výpověď.
anonyni

Odeslat příspěvekod mobilman 5. 3. 2014 13:04

Balík do ruky do 2kg je za 103 Kč, v ceně pojištění do 10.000 Kč.

http://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/ ... -do-ruky#9
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brzdil987 5. 3. 2014 14:07

Musim se smat :-D
Mit tak tvoje starosti za jak dlouho se stahne film. Tak si jdi na tri hodky ven zahrat fotbal a nebrec tady.
Bych ti pral vytaceny pripojeni kde se jedna mp3ka stahovala pul hodiny...

pm81 píše:Včera měřeno přes UPC web a rychlost.cz a ukazovalo 10/1 a dneska přes 9/1.

Můžete někdo zkusit něco stáhnout bez přihlášení na Ulozto? Teď jsem zkusil objem 750 MB a ukazuje to 3 hodiny. Předpokládám, že buď mají poruchu nebo je problém u mě, ale nevím s čím.
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 5. 3. 2014 14:32

brzdil987: Záležitost je dávno vyřešená, takže zařaď zpátečku. 8-)
anonyni

Odeslat příspěvekod brzdil987 5. 3. 2014 21:08

Klidne, ale jdi taky nekdy ven mezi lidi :-)
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod hekrhy 5. 3. 2014 22:37

pm81 píše:UPC aktuálně ruší slevy "napořád", takže stejný případ jako Vy.

Závazek na 2 roky? To bych je poslal do p.. Holt nevydělávají, tak po vzoru O2 ruší stávající slevy a tarify a převádějí na nové. Nemluvě o nemožnosti vrátit pronajmuté zařízení osobně, neboť nemají pobočky. Vše řešit poštou.

http://www.tvfreak.cz/forum/showthread. ... post475736

Kde jsi přišel na to, že UPC tyhle slevy ruší? Mám u nich taky slevu, od začátku co jsem u nich (původně na rok, ale už čtvrtým rokem to jede dál), tak mě to celkem zajímá. Mám jenon net 30M, nic víc, bez TV nebo něčeho dalšího...
hekrhy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 6. 3. 2014 09:12

hekrhy: Že by ve vyúčtování? ;-)
anonyni

Odeslat příspěvekod hekrhy 6. 3. 2014 11:33

pm81: Aha...poslední vyúčtování mi přislo zrovna v úterý (4.3.) - stejná cena i sleva jako obvykle. Podle toho cos psal to vyznělo, jakoby to byla hromadná akce...no naštěstí to tak asi nebude.
hekrhy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 6. 3. 2014 12:13

hekrhy: Dělají to ve vlnách..Někomu to přišlo v prosinci, lednu, nám v únoru. Co vím, tak řešili lidi, co měli jen pevnou linku a starší tarify a ty, co mají komplet jako my. Pouze net - netuším.
anonyni

Odeslat příspěvekod Mangalica 17. 3. 2014 17:08

Právě jsem řešil UPC pro rodiče. Měli 30MB net + analog TV, s 50% slevou platili něco přes 380Kč. Teď měla sleva končit, tak jsem jako každý rok vyplnil na jejich netu formulář s žádostí o pokračování slevy nebo že chceme vypovědět služby.

Zavolali a nakonec jsme skončili na nabídce ze "stabilních internetů" 10MB net + digital TV + 1 tématický kanál a cena na stálo 419Kč. Pokud by se služba do 1 roku ukončila, musel by se doplatit rozdíl mezi slevněnou a neslevněnou službou (cca 300Kč za měsíc). Po roce už je to bez úvazku. Kývl jsem na to, cenový rozdíl už je malý, nechtělo se mi to každý rok hlídat a tatíkovi jsem tam šoupl sportovní kanály, tak to třeba občas docení.

Každopádně se to chce o stabilních internetech zmínit, stejně tak zmínit konkurenci v dosahu a možnost terestiálního příjmu...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 18. 3. 2014 18:07

Moje zkušenost - podání výpovědi na TV, odesláno 24/2, převzato UPC 28/2, zrušení služby k 22/3. :-) Píšou, že STB vrátit do 14 dnů, přičemž ve VOP na webu mají do 7 dnů. Jakmile to bude vypnuté, tak to pošlu hned druhý den . Píšou, že posílají SMS, že je to u nich, jelikož SMS není pro mě úplně efektivní, tak si vyžádám písemné potvrzení. SMSku můžu omylem vymazat...
anonyni

Odeslat příspěvekod Roger73 21. 3. 2014 19:59

Zdravím, měl bych dotaz. Dosud jsem využíval u UPC tarif Telefon Basic, kde jsem za paušál 1 Kč měsíčně neměl žádné volné minuty, ale měl přijatelnou minutovou sazbu do pevných sítí. To mi vyhovovalo. Před nějakou dobou mi teda přišel mail, že od 23.3.2014 mi tento tarif Basic zruší a nahradí tarifem Telefon 20 v ceně 25 Kč za měsíc, u kterého ale navíc bude sazba 2,75 Kč za minutu do všech sítí. Telefon od UPC jsem používal jen na pevné linky, na volání na mobily mám mobil. Takže zvažuju to zrušit.

Chci se zeptat, zda tady někdo má osobní nebo zprostředkovanou zkušenost s tím, že by ten Basic za 1 Kč ještě přece jenom šel prodloužit? Na zákaz. lince to operátorka odmítla, prý už není v ceníku. To ale neznamená, že není nějaká cesta, jak ho udržet.

Nezkoušel třeba někdo dát výpověď telefonu Basic a potom po telefonátu z retenčního oddělení je umluvit, aby byl zachován? Byl v tom někdo úspěšný?

Případně ví někdo o nějaké další náhradě od UPC za telefon Basic kromě toho Telefonu 20? Jde mi o to platit co nejnižší paušál, protože z telefonu moc nevolám (když, tak na pevné linky nebo příp. v rámci UPC)), spíše volají lidi mně. Ono má určitý smysl mít pevnou linku pro příjem. Slyšel jsem cosi o nějakém přechodovém tarifu Telefon Start, ale nevím podorbnosti.

Předem díky
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 3. 2014 10:23

Zkus si neco vyhledat o Voip.
Pak zjistis, ze UPC telefon fakt nepotrebujes :)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků