Vodafone mVolání - tarify pro klienty mBank (ukončeno)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jiri.filip 18. 1. 2014 22:19

Fred + Ante1: Díky za odpověď. Postup mi byl jasný. Mám totiž účet u mBank již skoro od jejího začátku v ČR.

Jde mi o to, že někdy v prosinci se mi v elektronickém bankovnictví mBank objevila zpráva s aktivačním kódem pro mVolání.
Jelikož jsem se svým VoIP operátorem spokojen, kód jsem nevyužil. Zprávu jsem v el. bankovnictví ale pravděpodobně nemazal pro případ, že by se přítelkyně rozmyslela a chtěla ji využít místo mne.
Teď tam tu zprávu ale již nevidím.

Přítelkyně ale účet u mBank zatím nemá. Proto než ji nechám účet založit na vlastní jméno, chci si být jistý, že tato nabídka zvýhodněného volání stále ještě platí a tarif lze objednat.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 1. 2014 22:22

Ty kódy nejsou unikátní stačí je vyhledat a může je použít každý.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ante1 18. 1. 2014 22:54

Me clovek co se mnou sepisoval smlouvu v mKiosku (nebo jak se to jmenuje) pri prvnim sepisovani na zacatku prosince rekl, ze kod prijde do me posty v bankovnictvi mBank. A pri druhe aktivaci (dcera) nam dal kod uz rovnou pri podpisu smlouvy. A rikal, ze ma ty kody 4. Jeden z nich me nadiktoval.

Jo a zatim akci nezarazili, takze - do toho ;)
Hodne by me zajimalo, kolik takto mBank pritahl dusicek. Myslim ze to malo nebude...
Samsung Galaxy Mega 6,3
Ante1
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 19. 1. 2014 08:46

Jiri: pouzij napriklad 6081.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xSimmy 19. 1. 2014 22:07

BeznyFrantaUzivatel píše:A co třeba tento důvod: :-)
...........


Ano, přesně na toto narážím. Tuhle podmínku jsem četl a proto se na ni ptám ;) Pokud mám tedy více čísel na jednom účtu, tak nemám možnost mít více mVolání? protože pro jeden účet chodí jedna faktura => placená z jednoho mBank účtu => na jednom účtu jedno mVolání ??
xSimmy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 19. 1. 2014 23:25

No to je ale podmínka mBanky. Jestli má či nemá jejich klient=majitel účtu už nějakou SIM u Vodafonu nebo ne, je jedno. Tj. jestli si jen mění nějaké stávající číslo/tarif VF na mvolání, nebo fasuje jako dosud nezákazník VF novou.
Jediné řešení je tedy mít víc účtů na různé lidi (asi v rodině). Vzhledem k účtu za 0 Kč ročních nákladů , může to být tedy i "mrtvý" účet s nulovým používáním, kam jen odkudkoliv nějakým trvalákem budu před dnem inkas posílat to, co stojí vybraný tarif (plus tam mít stále ležet pár korun na případné útraty nad služby obsažené v tarifu).
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri.filip 23. 1. 2014 19:04

Díky všem za odpovědi k tématu.

Mám ještě jednu otázku: Lze mVolání sjednat na stávající číslo u Vodafone, nebo to je možné pouze na nové číslo?

Předpokládám, že pokud by bylo sjednání možné pouze na nové číslo, šlo by to obejít přenosem čísla od VF k jakémukoliv jinému operátorovi a obratem zase zpět k VK.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 23. 1. 2014 19:19

Ano lze to sjednat i na stavajici cislo Vodafone.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ante1 23. 1. 2014 19:30

Tak dneskem jsme v nasi 4 clenne domacnosti uz 3 u mBank. Ja a 2 dcery - jen manzelka si pry radeji bude dobijet kredit minimalne 2 x mesicne po 2 stovkach. Nemuzu ji vysvetlit, ze 300 je mene nez 400,-Kc :D
Samsung Galaxy Mega 6,3
Ante1
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 25. 1. 2014 10:59

a nekde to maj jen za 88 Kc. to je jeste vetsi rozdil s cd tarifem u vdf. kredit 350 Kc na volani za 5 Kc a sms za 1,2 Kc
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Spike26 25. 1. 2014 12:48

Audio: a tim jsi chtel rict jako co? tady je tema mvolani a ne cd tarif.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 26. 1. 2014 08:57

Právě jsem u menšího tarifu za 300,- přišel na podstatný háček. Po vyčerpání 300 mega dat nelze zakoupit další data. Alespoň tak mi to hlásí samoobsluha...
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Ante1 26. 1. 2014 11:29

Me operator pri zakladani mMini rekl, ze za stovku prikoupis tolik dat, kolik mas v tarifu nastaveno. Pred tim jsem mel tarif za 530,-Kc mesicne, v nem bylo 150MB a stkorunou se dobilo prave tech 150MB. Ted to ma byt tak, ze za stovku nabijes 300MB...
Jeste nemam vyzkouseno, ale v aplikaci Muj Vodafone v telefonu me to pri pokusu o navyseni pise, ze ho muzu objednat za 100,83,-Kc...
Samsung Galaxy Mega 6,3
Ante1
Junior

Odeslat příspěvekod Sparrow 26. 1. 2014 11:30

Já to tam mám, vyděl bych to na nějakou chybku v systému. Mám to i aplikaci na tabletu.

Obrázek
Motorola TX770 > Dancal > Philips Fizz > N2110 > E688 > N6150 > N6210 > N6310i > SE610 1 tyden (diky bohu) > N6610 > N6230 > N6230i > N6234 > N5800 > N C7 > Kingzone K1 > Yotaphone2
Sparrow
Junior

Odeslat příspěvekod Klient ps 26. 1. 2014 12:17

Hm.
Teď jsem to kontroloval v aplikaci "Můj Vodafone" co mám staženou do IPadu - mi to hlásí, že data přikoupit nelze.
Zkoušel jsem na notebooku v "normální" samoobsluze, tam data dokoupena.
Takže beru zpět. Data lze i u mini přikoupit.
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků