Vrácení mobilu - O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Damske 25. 7. 2013 19:26

Ahoj, před 2 dny jsem si koupil v kamenném obchodě O2 mobil ZTE Blade G - říkali mi, že má dobrý výkon a velkou výdrž baterie, tak mě to natchlo. Po 2 dnech zjišťuji, že se mobil přehřívá a baterie se vybije tak za 1,5 dne když tam nic moc nedělám, do 24 hodin když na něm pracuji více( internet, hry atp.) Ptám se Vás jestli by mi u O2 vrátili za mobil peníze, je nepoškozený v původním stavu. Díky
Damske
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 25. 7. 2013 20:43

Taky si myslím, že je to slušná výdrž, podobné hodnoty dosahuju s Note II za 14 000 Kč který je proslulý svou výdrží. A přehřívání.. to je relativní, dokud kapsy nehoří, je to fajn :) Jde o to že za ty peníze těžko seženeš něco lepšího. Ale k věci, v kamenná prodejně jen těžko, přes eshop musí, ale O2 neudělá nic, co mu zákon nenařizuje....
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod Renča_O2_Guru 26. 7. 2013 07:52

Hezký den,

je mi líto, ale možnost vrácení zboží do 14 dnů je pouze v případě, že je zakoupeno mimo kamennou prodejnu, tzn. prostřednictvím dealera či v internetovém obchodě. Jestliže byl telefon zakoupen na značkové prodejně, není možnost telefon vrátit a požadovat vrácení peněz.

Renáta Drastichová| Telefónica Czech Republic, a.s.
Konzultant CC - Online Media
Renča_O2_Guru
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 7. 2013 08:29

To je ještě slušná výdrž, mně Blade nevydrží při práci s internetem ani den...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 7. 2013 08:35

Pro příště doporučuji koupit telefon třeba v Datartu, kde umožňují vrácení zboží zakoupené i v kamenné prodejně.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků