Tarifomat - slevy na Vodafone tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod remet 8. 1. 2016 12:48

dj.kure: No jestli jsi k tomu dostal nejaky budget na telefon, tak je to rozumne, jinak to neni dobra cena.
Linux? Nein, danke.
remet
Junior

Odeslat příspěvekod třešinka 17. 2. 2016 13:15

Aktuální nabídka Tarifomatu totožná s externím call centrem (= "Zavolejte mi" na stránkách VF v sekci Objednávka):

150 volných minut, sms volné jen v síti /1,51, 350 MB ... 292,- / 24 měsíců.

Jde o upravený Smart 100 se slevou 33%.
třešinka
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 8. 2016 06:36

Včera jsem zadal na stránkách Tarifomatu.cz telefonní číslo oholedně zjištění nějakého výhodné tarifu.

Asi za 15 minut se mi ozval mladý muž a sdělil mi, že mi vybere to nejvýhodnější řešení a vše zařídí.
Díky sdělenému telefonnímu číslu u T-Mobilu mi sdělil, že mám u T-Mobilu 2 telefonní čísla. Vůbec jsem netušil, jakým způsobem to zjistil? ( odmlčel se cca. na 2 minuty)

V současné době mám od T-Mobilu za 250 Kč měsíčně - neomezené volání do sítě T-Mobile+100 minut do jiných sítí + neomez. sms a pouze 50MB dat.

Nabízel mi za cenu 499 Kč - neomezené volání do všech sítí +neomezené sms + 500 MB dat internetu a to vše v síti Vodafone. Závazek na 2 roky.

Zajímalo by mě, co říkáte na tuto nabídku?

-- 2. 8. 2016 07:38 --

Co jsem prý slyšel tak nabídka Tarifomatu zcela odpovídá neveřejné nabídce běžných operátorů.
anonymni

Odeslat příspěvekod Martin-P 2. 8. 2016 07:37

Cena za tarif s 500MB dat odpovídá.

Ono z móře volání, SMS a "výhodných" telefonů k tarifu se na zadek už moc lidí neposadí.
Martin-P
Junior

Odeslat příspěvekod bubu75 2. 8. 2016 11:38

U Vodníka se dá sehnat neomezenka s 1,5GB za 524kč
bubu75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 9. 8. 2016 17:55

nedavno byl neomezeny tarifomat tarif za 449,- stejny jak retencni vodafone

nyní mají v tarifomatu "specialni novou nabidku", to same ale o 50,- drazsi, za 499,- a s tim, ze to jde snad jen na RC a ne na ICO, drive ta verze za 449,- sla i na ICO - sjednaval to někdo aktualne, minuly tyden?

Mno, dobře vedetz, ze Tarifomat inkasuje od Vodafonu odmenu za upis ve vysi okolo 3000 Kc, takze se to na te "specialni" cene (ktera není az tak specialni) musí nejak projevit... Tarifomat je normalni neprimy prodej jako každý jiny callcentrum, které vam vola "jmenem operatora, banky etc. a snazi se vam prodat cosi, zdrazene o svou provizi (je napoctena v cene)... Tvari se to jako "srovnavac", ale je to cisty telemarketing... staci se podivat, kdo to vlastní a jake jsou další aktivity te skupiny, epojisteni, energie apod. telemarketing... každý přitom vi, ze nejlepší ceny si vyjedna individualne :-)

v obou pripadech jde o variantu zavazek na 2 roky, neomezene SMS a hlas a 500,- MB dat...
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 10. 8. 2016 05:46

Tomu se říká prozření :-) Ale charitu by za tím patrně hledal málokdo...
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 8. 2016 16:17

Zdravím,
zrovna moji matka nabídnul Tarifomat od Vodafone tarif za 449,- Kč, který obsahuje neomezené volání do všech sítí, neomezené SMS a 500 MB dat. Ještě ji na nově zřízený účet u Mbank poslali 500 Kč jako odměnu. Všechno splnili, jak bylo slíbeno.

Velmi si v současné době chválili nabídku Vodafonu, naopak říkali, že třeba o2 nemá nic zajímavého a ještě zcela vypíná při vyčerpání data.
anonymni

Odeslat příspěvekod vpe 21. 8. 2016 22:05

No tak to je zase provize od mbanky, vydelali dvakrat. Proc ne. Ta cena 449,- neni nejhorsi jen mam info, ze se nyni prodava za 498, tak to uz ma mamka asi dyl...

V obou pripadech 2 lety uvazek.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 22. 8. 2016 11:00

Mě nabídli za 494 kč neomezené volání, sms a 1,5 gb dat nebo 100 min neomezene sms 300 mb za 294 kč
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Fastarrow 7. 3. 2019 13:04

Jak je na tom tarifomat u VF ted? ma nekdo nejake informace?
Fastarrow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kuk321 24. 3. 2019 19:22

Tarifomat mi nikdy nenabidl lepsi tariv nez samotny operatori, bud stejnou nekdy i horsi. Podobne to bylo u tarifomatu s dalsimy sluzbamy ( energie,...) u vsech tri operatoru neni problem ziskat full volani,sms za 450kc, bez nejakeho tlaceni na pilu. Navic tarifomat prsbdepodobne obchoduje s osobnimy daty ( ale to dnes dela kde kdo)
Kuk321
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků