Nové balíčky Free pro O2 předplacenou kartu

O operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod teplice 14. 5. 2013 13:23

O2 pokračuje v rozšiřování revoluční nabídky FREE. Od 20. května mohou neomezené volání a SMS využívat také zákazníci s předplacenou kartou, a to pokud si aktivují jeden z následujících týdenních FREE balíčků:

http://www.telefonica.cz/tiskove-zpravy ... karty.html
Naposledy upravil Fíla dne 15. 5. 2013 05:22, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania

Odeslat příspěvekod mobilman 14. 5. 2013 13:41

Skoda ze ten tarif nebo balicek FREE O2 na volani v O2 neobsahuje i SMSky zdarma, hadam ze nekdo komu se to vyplati volat ve vlastni siti za Flat by jiste uvital i SMSky za flat za jeden spolecny poplatek.
Ale obnova kazdy tyden u O2 je jiste zajimava funkce - clovek to tak muze pouzit treba jen jeden tyden v mesici na neomezene volani kdyz jede nekam pryc a nemusi si kvuli tomu hned zrizovat drahy tarif na cely mesic.
Nutno jen podotknout ze neomezeny tarif lze i u VF pouzivat na predplacene karte - staci si nechat zmenit metodu na prepaid nebo zmenit stavajici prepaid tarif, bez problemu mi to udelali.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 14. 5. 2013 13:48

Ostatní služby tedy chápu dle ceníku O2 Na!Hlas, Na!Pište a Na!Dlouho?

Ta první varianta ovšem nechápu, proč dle vzoru postpaid nemají celou O2 síť neomezenou.

Na vyzkoušenou přinejmenším zajímavá nabídka.

Minimálně pro cizince, který by u operátora museli platit jistinu. Koupí anonymní předplacenku a dobijou si kredit a můžou fičet. Tady to vidím jako přínos.

Jak říkáš, jedu pryč na 1 - 2 týdny a potřebuji hodně volat, pořídím tuhle předplacenku, na dobu, kdy tu nebudu ji zruším a pak dle potřeby obnovím. Takhle u paušálu bez závazku platím celý poplatek. V létě se to dá reálně využít.

VF už to má delší čas, dobíjecích kanálů je spousta, jednu jsem to také tak využíval jako prepaid tarifní program u jiného čísla. Pak jsem pořídil ČD Nabito a mám to jako postpaid číslo, zvažuji, že si to dám jako prepaid, jestli by to šlo u toho ČD taky nastavit.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod třešinka 15. 5. 2013 09:48

pedro-81cz: Nedávno jsem pro dceru vyřizovala ČD1 a bylo právě nutné přejít z předplacenky na tarif.
třešinka
Junior