Stará funkční předplacenka (EuroTEL, Paegas) ?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod D2MAC 18. 8. 2012 15:04

Máte někdo starou funkční předplacenku ? Eurotel či Paegas ? Jde mi o funkčnost ve starých přístrojích. Konkrétně Siemens P1, kufříkový telefon na SIM, vytáčí a spojuje 911 bez problémů. Se SIM T-Mobile (2006) a O2 se po připojení resetuje. Chce to kartu s 5V napájením. Na čísle nezáleží.

Díky
D2MAC
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 8. 2012 23:46

No co vím, tatík má 2 takové karty. Schovává si to jako takovou relikvii a vzpomínku na na starší doby. Ne že by to byl nějaký maniak do mobilů, to zas ne.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D2MAC 19. 8. 2012 17:19

A byla by eventuální možnost jednu poslat dále ? Teda pokud fungují. Stačí rok nezapnout a je po kartě...
D2MAC
Junior

Odeslat příspěvekod polda 19. 8. 2012 19:18

No myslím že kdo je má tak většinou kvůli peknejm číslům a toho se nebude chtít zbavit
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 20. 8. 2012 20:24

polda: bingo, ja mam taky (diky stari karty) na displeji stale PAEGAS CZ. Dokud funguje, proc ji menit, kdyz za to T-M chce 400 Kc. Ze se mi tam vejde vic kontaktu a SMS me nezlaka.
ad 5V - pry netreba
Napájecí napětí bylo u starších SIM karet 5 V, u novějších je 3 V. SIM karty s napájením 3 V jsou kompatibilní s telefony dodávající na konektor 5V a nehrozí , že by vyšší napájecí napětí kartu zničilo
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D2MAC 23. 8. 2012 11:13

5V je zřejmě nutnost jelikož dva shodné telefony nechcou novou kartu zfunkčnit a restartují se. Nechceš třeba udělat výměnu ? Klidně ti koupím nějakou adekvátní kartu s pěkným číslem. Přechod na novou kartu by mi moc nepomohl jelikož tu starou by deaktivovali. Potřebuju kartu tak jak je, funkční, i s číslem.
D2MAC
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 23. 8. 2012 13:07

Za moje cislo by ses nedoplatil ;)
ze.us
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod Petr T. 24. 8. 2012 15:57

No, myslím, že jsi to své číslo mohl klidně "odtajnit". Vzhledem k tomu, jaké předvolby mobilních operátorů jsou k dispozici, napadají mě pouze 2 řešení: xzz = 722 nebo 733. A vzhledem k tomu, že strýček Google píše, že 722 722 722 má nějaký Master Credit s.r.o., což Ty pravděpodobně nebudeš, tak ... :D
Petr T.
Junior






Odeslat příspěvekod D2MAC 4. 9. 2012 12:08

Diky za sdeleni nicmene neni to primarni. Radeji bych ocenil kdyby se ozval majitel takove karty ktery ji da z ruky. :)
D2MAC
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků