Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod WolfN 8. 8. 2013 18:58

Jo tak to je, navic dva telefony po kapsách tahat nebudu.
Jde taky o to ze i kdybych vůbec nevolal, tak by mi z toho firemního tel stále strhával zmíněné poplatky.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 1. 9. 2013 20:48

Vodafone ve svych pravnich podminkach uvadi nabidku pro nove zakazniky + stavajici zakazniky s predplacenkami novy tarif Vodafone Prvni krok, ktery obsahuje 50 minut do Vodafone, neomezene sms do Vodafone Fer a IVM s FUP 20 MB. Dalsi info neuvadi, ceny, moznosti, atd. Vite o tom neco?
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 2. 9. 2013 14:10

Hezký den, informace o tarifu najdete v Ceníku na http://www.vodafone.cz/cenik.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 4. 9. 2013 21:10

Vodafone Prvni krok: 50 minut do VF, neomezene sms do VF, FUP 20 MB. Po provolani volnych minut vcetne volani do jinych siti: 3,49 s uctovanim 1+1; sms do jinych siti 1,51. Sluzba se zavazkem na 24 mesicu za mesicni poplatek = 127 Kc a bez zavazku = 149 Kc. Cekal bych nizsi sluzby jako odezvu za nabidku virtualu. Nabidka je na Tarifomatu, na webu neni tarif verejne videt, ale je v ceniku a strucne popsan v pravnich podminkach.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 24. 9. 2013 20:57

O2 má na webu http://www.simzdarma.cz nový typ předplacené karty.

Ceník tarifu NA!VÝBĚR:
volání do všech sítí za 4,90 Kč, SMS do všech sítí za 1,90 Kč, MMS za 5,90 Kč (bez bonusu)
-//- za 2,50 Kč, SMS do všech sítí za 1,90 Kč, MMS za 5,90 Kč (s bonusem)
Účtování: 60+60



Volání do všech sítí za 2,50 Kč/min., za předpokladu dobití minimální částkou ve výši 200,-Kč každý měsíc.


http://www.simzdarma.cz/_pub/66/5f/24/3 ... AVYBER.pdf

+ i nadále lze získat až 100% bonusu k dobité částce při objednání z tohoto portálu. ;-)
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod paty07 24. 9. 2013 22:31

Na nabídku volání za 4,90 se může v době virtuálů na to každej víte co... :-D
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 25. 9. 2013 07:04

4,90, ale 60+60, takže to je 6 Kč/min., jen to hvízdne. Zvláštní, že na žádném webu není blijící smajlík, přitom je tak často potřeba...
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jnexflex 25. 9. 2013 08:05

Kolik si dnes operatori uctuji za propojeni mezi sebou?Tak 80hal ne?4,9Kc-7,5Kc je dnes totalni vysmech.Se divim, ze maji furt drzost tohle nabizet.
Pro beznyho usera je dnes nejlepsi volat s Teskem za 1,5Kc/min.Muj nazor.Tesko mobil nemam. :)
jnexflex
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 29. 9. 2013 13:46

Budete vědět, jak dlouho platí bonus v podobě kreditu navíc? Objednávka z http://www.simzdarma.cz

Našel jsem jen toto:
Jaký bonus při objednání SIM zdarma získám?

Při objednáním SIM zdarma si ihned zahrajete o bonus 25 %, 50 % nebo 100 % z prvního dobití kreditu. Částku vám připíšeme po prvním dobití, maximální výše bonusu je 1000 Kč.
Kdy získám bonus, který jsem vyhrál při objednání SIM?

Bonus 25 %, 50% nebo 100 % dobíjené částky až do výše 1000 Kč vám připíšeme po prvním dobití kreditu.


Tak jsem se dověděl ze strany O2, že platnost bonusového kreditu je 1 měsíc, tuto informaci mají v podrobném ceníku. Zajímavé však je, že v krátkodobých marketingových akcích tuto informaci nenajdete a musíte až do podrobného ceníku v PDF, co maj na webu. :/
Naposledy upravil pedro-81cz dne 30. 9. 2013 12:10, celkově upraveno 1
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod hbboy 29. 9. 2013 20:36

dobrý večer mám dotaz, mám předplacenou kartu na dlouho, kde po první minutě je volání v síti O2 zdarma. ale sms stojí 2 kč.

došel mi nyní kredit a potřebuji vymyslet nějaké levnější řešení.

Přijímám pouze hovory z O2 čísel - kde dotyční mají volání mě zdarma - mají tarif freeO2 základní za 249 Kč tusím to je. kde oni mají volání zdarma i sms když mi píší.

já hovory přijímám samo také zdarma, ale odepisovat musím za 2 Kč za sms.

rád bych předplacenou kartu anonymní - protože možná za 2 měsíce dostanu na firemní číslo O2FREE za 750 a pak bych to řešil z toho čísla. ale zatím mám 2 telefony a soukromé věci řeším na soukromém čísle.

lze sehnat nějakou výhodnou předplacenku pod O2, kde bude sms stát méně než 2 Kč.

za poslední měsíc jsem prosmskoval 450 Kč.

do tarifu na smlouvu na 2 roky jít moc nechci do tarifu bez smlouvy za 400 Kč také moc ne - zatím.
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 29. 9. 2013 22:11

U O2 min.1,90Kč. Což v Tvém případě Ti nepomůže nijak.

Co si pořídit kartu u prodejců či v bazarech, kde většinou kartu prodávají za méně než kredit?
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod hbboy 29. 9. 2013 22:13

ok díky, zítra tedy zajdu do značkové prodejny a koupím si novou kartu na dlouhodobé hovory po první minutě zdarma.

snad mi jí přímo v prodejně zmenší na micro sim, kterou potřebuji do svého mobilu

díky
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 30. 9. 2013 08:51

Zaregistrovali jste, že Vodafone má další možnost přihlášení se simkartou do internetové samoobsluhy?

Týká se to pouze předplacených karet, kdy zadáte své telefonní číslo a přijde Vám jednorázový kód v SMS. Operátor uvádí, že některé stránky a funkčnosti Samoobsluhy v tomto režimu nebudou zpřístupněny.

https://samoobsluha.vodafone.cz/

Osobně by se mi i líbila možnost přihlašování do web samoobsluhy i pro postpaid na základě tohoto kódu, takto má mnoho virtuálů.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod hbboy 30. 9. 2013 12:32

díky moc za radu po SZ, ono je to přímo i na novém balení u karty 02 napsáno jako tip - aktivovat si za 50 Kč týdně internet 37,5 MB a pak jsou neomezené sms v síti O2 na týden zdarma - měsíčně tedy za 200 kč - neomezené sms, hovory po minutě zdarma a ještě malinko internet na stahování emailů - díky moc za rady. Takto jsem projel v sms kách víc peněz - díky
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 1. 10. 2013 13:21

Ahoj, chci mít nové číslo, ergo budu si pořizovat novou SIMku (ani nejsem spokojený s cenami za hovory a SMS u současné).

Požadavky:
-netarif, ale předplacená karta (alespoň roční "trvanlivost"), popř. mikrotarif (mám statut studenta)
-raději nižší ceny v rámci všech síti než velmi nízké v rámci domovské sítě a vysoké u jiných sítí
-velmi málo volání měsíčně (spíše krátká volání), málo SMS (10 sms měsíčně)
-SIM zadarmo či levně
-na síti nesejde
(-nějaké hezké číslo, za příplatek? Není nutností)

Díky za tipy!
anonymní až na IP
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků