Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 3. 4. 2017 19:59

Za mě je nejlepší dual sim, v jednom slotu datová simka, teď je OK Blesk mobil. Za cca 160 korun simka včetně kuponu 300 korun -> 3GB na 30 dnů a LTE. Viz téma Blesk mobil
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kotrcka 3. 4. 2017 20:33

lukodlak píše:Jojo. Já fakt nevím no. Teďka jsem ještě našel Emtéčko 139 kč= 1,5 gb.


link?
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 3. 4. 2017 20:46

No bohuzel mam hybridni slot a pouzivam SD kartu. Taky bych uvazoval o datovce.
Naposledy upravil lukodlak dne 3. 4. 2017 20:52, celkově upraveno 1
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 20:51

kotrcka píše:
lukodlak píše:Jojo. Já fakt nevím no. Teďka jsem ještě našel Emtéčko 139 kč= 1,5 gb.


link?

viewtopic.php?f=1939&t=1216212
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 3. 4. 2017 22:01

Da se sehnat datova predplacenka, kde vyjde 500MB za 50kc a to vc. LTE
Je to tedy levnejsi jak Kaktus...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 4. 2017 07:44

No tak vo tom žádná.Ale 500 MB s LTE v ČR i na Slovensku můžete mít klidně i zadarmo.

Já teď jedu grátis NET na O2 SK Fér, na Fuckbooku si nadělám kódy a za každý kód je 100 MB, i když nic neplatím. Takže už březen mám podle potřeby 500 MB - 1 GB ( i víc, kdyby bylo potřeba ) a akce končí na konci května. Možná půjdou kódy použít i později. Kdo platí třeba +-100 Kč za 1 GB na měsíc takhle může mít čtvrt roku klidně 5 GB a víc za 100 Kč každý měsíc. No prostě na pohodu.
https://www.dobredata.o2.sk/
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 4. 4. 2017 19:37

Takže momentálně už vybírám mezi Vodafone Karta pro mladé a Kaktus (momentálně mám).
Vodafone: 100kč=500mb
Kaktus: 150kč= 580 (dobíječka 75kč)

Dál mě už asi nic nezaujalo.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod josefbuba 8. 4. 2017 11:44

milanBrno píše:Da se sehnat datova predplacenka, kde vyjde 500MB za 50kc a to vc. LTE
Je to tedy levnejsi jak Kaktus...

Našel jsem pouze tu SIM za 69 Kč. :(
Když bych jich objednal víc, tak se musí do určitého data aktivovat?
josefbuba
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 16. 6. 2017 21:53

Na webu Vodafone v sekci Balíčky u předplacených karet mají (kdo používá dobíječky) DATA na měsíc 100 MB za 49Kč. Jinak mají aktualizované odměny za dobití za věrnost extra kredit, ale bonus platí pouze 7 dní. Občas chodí nabídková SMS na dobití s extra kreditem s platností 14 dní. Alespoň na druhou stranu se u nabídkových SMS může dobít i 200Kč. https://www.vodafone.cz/predplacene-kar ... ke-kartam/
anonyni

Odeslat příspěvekod lukodlak 29. 8. 2017 10:54

Vodafone navyšuje objem dat u svých předplacenek za stejnou cenu.
Např. Karta 26 pro mladé
předtím 500 mb + neomezené sms v síti 100kč
teď 1,2gb + neomezené sms v síti 100kč
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 13. 9. 2017 16:06

Zdravím,
nevíte někdo, zda půjde vyměnit SIM karta s Twistem (Zachování čísla a služeb), když je k dispozici jen fyzický nosič SIM karty? Rodinný příslušník ji zablokoval vyčerpáním všech pokusů pro zadání PINu a nikde nemůže najít k ní PUK/doklady.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 13. 9. 2017 16:45

Strýček Gůgl na dotaz "Twist nemám puk" odpoví dost jasně - net samoobsluha, není-li, volat opa :-)
Sice odpovědi přímo od tm na www i fb asi starší, třeba dále platné.
Osobně jsem loni či předloni fyzicky nafasoval novou za ztracenou (někde zahrabanou doma), na prodejně mi tuším stačilo, že jsem měl zřízenou samoobsluhu Můj T-Mobile, a znal do ní heslo.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 1. 12. 2017 08:03

O2 nyní nabízí předplacenku za 150Kč s kreditem 200Kč + na měsíc neomezené volání do O2 + 100 MB IVM. https://www.o2.cz/osobni/predplacena-ka ... r/#d528175
U předpladenky za 100Kč měsíčně jsou "volné" víkendy dle zvoleného tarifu na kartě.
https://www.o2.cz/osobni/219208-cenik_p ... kendy.html
V rámci paušálu za balíček lze v době od soboty od 00:00:01 do neděle do 23:59:59 čerpat služby, které jsou standardně zahrnuty do paušální denní ceny za tarif O2 PŘEDPLADENKA. V této době se účastníkovi neúčtuje denní paušální cena za tarif O2 PŘEDPLADENKA. Na služby, které nelze v rámci tarifu O2 PŘEDPLADENKA čerpat v rámci denního paušálního poplatku, se balíček nevztahuje.

Aktivace se provádí zasláním bezplatné SMS na číslo 999111 ve formátu VIKENDY. V rámci balíčku je o víkendech k dispozici i neomezené základní připojení k internetu v ČR a v zóně EU o maximální rychlosti vkládání a stahování 32 kb/s.Balíček je aktivován v okamžiku potvrzení jeho aktivace formou SMS. Balíček se vždy po 30 dnech automaticky obnoví a z kreditu bude odečten měsíční paušál. Automatické obnovení neproběhne, pokud na SIM kartě není kredit dostatečný k pokrytí ceny paušálu. Po dobití dostatečné částky k pokrytí ceny paušálu se balíček opět automaticky obnoví. Neomezené volání a SMS v rámci balíčku jsou určeny pro provoz v ČR a v zóně EU a lze je použít na spojení účtovaná standardní tarifikací.
anonyni

Odeslat příspěvekod lukodlak 1. 12. 2017 14:02

Navíc teď i 5GB za dobití a 500 kč na nový telefon
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 6. 12. 2017 23:39

Vodafone má v nabídce předplacenku s voláním "zdarma" v síti na měsíc, počáteční kredit 101 (první měsíc volání v ceně), druhý zdarma. https://www.vodafone.cz/predplacene-kar ... -volani-s/
anonyni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků