Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 4. 2016 11:18

Zkoušel jsem to teď. Objednány dvě. Funguje. Číslo u nich nemám, IČO taky ne.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msimcard 15. 4. 2016 11:36

seterwohipikule:
A přes jaký odkaz to objednáváš? Já to zkouším tady: https://eshop.t-mobile.cz/yourPackage.j ... d=twistSim a pořád to chce buď IČO nebo paušál u nich.
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 4. 2016 11:41

https://www.t-mobile.cz/nabidka-predplacenych-karet

Vzhledem k tvé přezdívce bych čekal, že na toto budeš odborník
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msimcard 15. 4. 2016 13:01

Díky. Možná bývávalo, ale nyní už mi zůstala jen přezdívka :)
Je zajímavé, že TM má tu možnost objednat sim zdarma na 2 místech - moc dobře nechápu smysl.
Zkusil jsem objednat a doručení kurýrem?? To jako kurýr pojede kvůli 1 simkartě zdarma ke mně domů? Dřív to myslím dávala pošta přímo do schránky.
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 15. 4. 2016 13:30

Kurýr=pošták.
Testnul jsem také odeslat objednávku, ukazovat však OP (takže s tím: "Připravte si: Občanský průkaz Abychom zkontrolovali, že objednávku předáme právě vám"), natož nechávat si někoho někam zapsat číslo, však nikomu za "demo zdarma", určené primárně jen pro vyzkoušení operátora, rozhodně nehodlám. Takže nenajdu-li ve schránce, to ať si to pošlou zpět jako nevyzvednuté:-)
Údaje použity mírně zkomolené jméno (poznám tak případný následný dopisní spam), email jeden testovací na "odpadní poštu" gmailu s využitím rozpoznání přes vkládanou tečku/y (tečky jsou gmailem ignorovány, takže vše vždy přijde na tu základní adresu, pro odesilatele jde ale o odlišné=nové adresy, a já snadno poznám kde k adrese přišel), vyžadované tel. číslo použito z jedné podobné demosimky které za 14 dní expiruje (nemám zájem o nějaké budoucí otravné nabídkové telefonáty a od bůhvíkoho).

EDIT 19.4.:Tak dnes podle očekávání obyčejná obálka ve schránce, zatím jediné negativum již dvoje zmeškané zvonění na to v objednávce uvedené číslo. Z čísla 314004390, což má být podle strýčka Gůgla nějaké otravování s tablety a datovým tarifem, a které mne nijak netrápí, bo za týden volající uslyší už jen "Volané číslo neexistuje" :-) Ono vlastně nijak důležité není (nechodí na něj žádná zpětná sms z kódem k pokračování v objednávce, jak to někdo tuším měl), takže příště dávám 777 400 088, ať si Jiřík pokecá :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 4. 2016 14:13

Tak jsem je taky našel ve schránce. A nikdo mi ani nevolal.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msimcard 20. 4. 2016 17:18

BeznyFrantaUzivatel píše:bo za týden volající uslyší už jen "Volané číslo neexistuje"

díky za info. Jen se zeptám, jak docílíš toho, že bude do týdne číslo zrušené?
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 20. 4. 2016 21:11

Že bude do týdne číslo zrušené docílím tím, že jde o jednu desetikorunovou Oskartu, kterou jsem používal na pokusy v jednom starém androidím founu, a u kterého asi před třemi týdny sebrali po 6m kredit (pokud tam nějaký zbyl, bo něco nebo vše z těch 10Kč=10MB sežraly nějaké gmaily, widgety počasí atd, když jsem s ním byl občas venku mimo wifi) a napsali sms, že když nedobiju, bude za měsíc, dne xx.yy.2016 nenávratně zrušena. Toť celé kouzlo :-)

Btw. okamžitě se dá číslo zrušit deseti špatnými PUKy. Nevím, jestli všude, nedávno jsme to tu na fóru řešili, že Tesco to tak píše ve VOP.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 24. 7. 2016 10:52

Koukám po delší době na web t-mobile - předplacené karty, je to drahé vs. jiné nabídky, nicméně vidím, že T-Mobile zdražil ceník předplacenek Twist s námi: 3,90Kč/min. a 1,90Kč/SMS. Mám pocit, že to bylo o 0,40Kč nižší, ano koukám do archívu ceníku Twist Našim+: 3,50Kč/min., 1,50Kč/SMS. Kdo chce, stále jsou k mání simky zdarma.
Ceník, strana 15: https://www.t-mobile.cz/dcpublic/Cenik_ ... ile-II.pdf
anonyni

Odeslat příspěvekod paty07 24. 7. 2016 15:46

Výsměch zákazníkům, ceny úplně mimo mísu.
paty07
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod ladisl 26. 7. 2016 08:03

Navzdory zdražení minuty je to lepší než předchozí nabídka. Volat v síti neomezeně a 100 MB k tomu je podstatně lepší než předchozí tzv. Výhodná sazba (minuta v síti za 1,50), která byla fakt nezajímavá.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod mirdasl 10. 8. 2016 10:13

Salut,
Mám viz foto.
Moc nevolám. Kredit vydrží půl roku. Dobíjím 200,-
Rodiče, mají síť / nesíť /nevztahuje se, na virtuál /
Když potřebuji, prozvoním a volají zpátky / popř.napíšu /
Když jsem doma, píšu SMS z netu
Mám kaktusáka na fejsbuk /- voláno jednou po roce -
Z o2 pokud je nutné, píšu spíše SMS

Nechat si kaktus a zavolat, kam potřebuji a to výrazně levněji, nebo se zbavit o2 a najít si lepší, aspoň tu první minutu levnější? nebo aspoň 60+1 od někoho? to 60+60 je fakt zlodějna..
Pokud, by byla i ta SMS levnější..
Přílohy
Screenshot_407.png
Screenshot_407.png (13.34 ) Zobrazeno 2800 krát
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 8. 2016 11:15

To si snad dokazes spocitat sam ne?
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod ladisl 10. 8. 2016 16:22

@mirdasl: pokud vím, tak síť nesíť se vztahuje i na volání na čísla virtuálních operátorů. Tarif Na!Pište už fakt hodně zastaralý, aspoň si jej změň na Na!Výběr jestli si chceš O2 nechat. Tam je sice taky 60+60, ale přecejen levnější (4,90) a za dobití si můžeš vybrat na 30 dnů jednu ze čtyř výhod: -volání za 2,50
-volání do O2 za 1,90
-100 sms zdarma
-volání do O2 o víkendech zdarma
ladisl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků