Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TrustNo1 8. 6. 2018 15:00

SSJS: Ano, přesně jak píše "lukodlak" Oskarta (http://www.oskarta.cz) je z pohledu Vodafonu bráno jako volání do vlstní sítě. U O2 je to třeba Bleskmobil nebo O2 Family.

U T-Mobile vím akorát o skrytém tarifu Twist Plus (volání 2,50 Kč/min., SMS 1,50 Kč). Aktivuje se u stávající karty zavoláním na 4603 - info zde: http://www.mobilenet.cz/clanky/ukryta-n ... nkou-14689

Jinak O2 umí při odchodu nabídnout předplacenou kartu s výhodou O2 Felicia - volání 2,50 Kč/min. (o2 1,90 Kč/min.) a Vodafone mi také kdysi pře vyžádání ČVOP kódu nabídnul na předplacence tarif s voláním 2,50 Kč/min. (je to tak r. 2015).
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod SSJS 9. 6. 2018 04:07

Děkuji za odpovědi, šlo mi jen o Vodafone.
Mám teď Odepiš, který už tak moc nepotřebuji jako kdysi, tak zvažuji :

1) přechod na předplacenou kartu
2) Vodafone ČD Tarif 1
3) díky vašim radám Oskarta; ta je výhodnější než samotné karty z bodu 1.

Počkám na to, co mi nabídnou na retencích, případně přejdu na Oskartu.
SSJS
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 9. 8. 2018 20:01

Oskarta je fajn, jen teda bez 4G, ale zase po vyčerpání dat fungujete dále (tuším 32kbit/s). Na druhou stranu dost často jim blbne samoobsluha. Držel jsem pod ní dva roky synovce a teď jsem ho převedl na Emtéčko. Prostě nejvíce čerpá data a tam nic výhodnějších (krom třeba Kaktusu a určitých pravidel) není.

-- 9. 8. 2018 20:05 --

Jinak ještě malá drobnost - Vodafone i T-Mobile mi na Twitteru potvrdili, že už u některých hovorů funguje HD Voice i napříč sítěmi :-) stále to běží v testovacím režimu, hovorů bude přibývat. O2 se (zatím) tohoto vůbec neúčastní. Jaké překvapení.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 6. 1. 2019 06:12

Dobrý den, dá se koupit SIM od O2 nebo T-Mobile, aniž by byla tak čerstvě po někom, že během krátké chvliky vím po kom (po dlužníkovi)? Mám rezignovat, koupit od virtuála a převést k O2 nebo TM?
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 1. 2019 06:31

Mám zkušenost s mnoha simkami Kaktusu, u těch se mi to nestalo
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 6. 1. 2019 10:13

Klasické předvolby 60x jsou jasně recyklované, u Kaktusu si zbytek čísla po předvolbě můžeš vymyslet sám.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 7. 1. 2019 18:04

Recyklované předvolby 60x jak uvádí kolega, dále není vyjímkou 773 až 777 (Vodafone - to se mě stává při pořízení SIM zdarma Vodafone), nerecyklované ten Kaktus, i když je otázkou, zda některá čísla nedal zpět do oběhu, jak někdo číslo zruší a přenese si tam své či mu propadne kredit, je na trhu již několik let... Zatím u 735 se mě nestalo, že by někdo prudil. Vodafone má čísla na nové předvolbě 770. T-Mobile 703, O2 nevím, zda otevřelo novou předvolbu.
anonyni

Odeslat příspěvekod anonyni 16. 1. 2019 15:27

T-Mobile umožňuje na 4 týdny za 149Kč neomezené volání v rámci T-Mobile, kdo nepotřebuje SMS a opravdu volá do T-Mobile, jinam ne či minimálně, tak bez závazků to jde. Nabídka je pro Twist Karty.
Více: https://www.t-mobile.cz/balicky-twist
anonyni

Odeslat příspěvekod evelista 2. 3. 2019 08:22

zkousel někdo limity u

https://www.t-mobile.cz/balicky-twist

Internet v mobilu na den = neomezene za 99kc

neverim tomu vůbec nic ze na lte asi max 6 AZ 42 mbps to fakt pojede neomezene
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumík930 3. 3. 2019 07:40

Mám vyzkoušeno, FUP neomezený, je to na 24 hodin od spuštění balíčku, ale je to omezeno rychlostí 3Mbit/s - takže tím zavedli uměle jinou formu FUP ;-)
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 3. 3. 2019 11:37

takze to vypada na 32,4GB za 24h blok, za 99kc
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mario355 4. 3. 2019 11:33

Taky mě to zajímá, mám objednanou Twist kartu, tak až dojde, vyzkouším.
Uvidíme, jestli pojede Youtube nebo se bude sekat...
Ale u našich operátorů čekám, že to bude výjeb...
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod boromir (novy) 29. 3. 2019 08:32

Já sháním nějakou předplacenku pro kluka a zatím tápu. Koukal jsem na nějaký přehled předplacenek na rok 2019 na
ušetřeno a zatím mi nejlépe vychází Sazka, která má bonus za dobití a hlavně objem 1GB dat. Mobil.cz má zase 0,5 GB dat zdarma a 200 MB za dobití, ale taky po vyčerpání neomezeně dat rychlostí 32/16 kbps. Je to pak využitelné na prohlížení internetových stránek? Na messengery asi jo, ale jde mi hlavně o načítání webových stránek.. :idea:
boromir (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 3. 2019 08:35

Podívej se na Kaktus
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lutzi 29. 3. 2019 13:21

@boromir (novy):
U Sazka Mobil funguje internet i po vyčerpání FUP, což u Mobil.CZ po vyčerpání FUP Vám internet vypnou.
Lutzi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků