Vodafone a ČD: 75% sleva na tarif (info na 1. straně)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zivan 18. 4. 2016 06:19

Koukám i na poslední vyúčtování:
Vodafone píše:Váš Nabitý tarif nahradíme modernějším řešením
Nabité tarify po 10 letech od svého uvedení na trh končí, protože vám již nemohou nabídnout naše nejnovější služby. Nahradíme je aktuálními tarify s bohatší nabídkou služeb, které jsme vám, věrným uživatelům Nabitých tarifů, připravili na míru a za výhodné ceny...
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod šuhaj 18. 4. 2016 08:55

Už jste tam někdo volali? Myslím, že výhodnější to bude především pro operátora. Já to teda ve vyúčtování nemám.
šuhaj
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 18. 4. 2016 10:21

No pokud bude cena po slevě +- 84 Kč za ten SMART 100 ( 100 minut, SMS do sítě, 100 MB internet ) tak to je super nabídka a to abych se pomalu díval, ve kterém šuplíku se mi válí In-karta :)

No šlo by to i za 109 Kč :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 18. 4. 2016 10:33

Nestresuj se, cena po sleve je naodolatelnych 327Kc ... a neni to ten tarif 3x po 109Kc :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Novotak33 18. 4. 2016 12:12

Dnes jsem na VF psal a volal jsem na linku CD tarifu. Z obou zdrojů jsou informace stejné. Nabite tarify konci, do září chtějí firemní a nefiremní zákazníky převést na jiném tarify. CD tarifu se zatím změna netýka. Záleží na tom, jak se VF a CD dohodnou. Prý kvůli změně tarifu budou vždy posílat SMS a ta muže přijít i zákazníkum,kteří mají CD tarif, ale nebude nutné změnu provést.
Novotak33
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 18. 4. 2016 13:31

Parada, takze kdyz nekoho i prevedou, tak to muze reklamovat s tim, ze "nejaky tajtrdlik" na facebooku psal, ze informace z IB, faktury ani SMS neplati? :D
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonyni 18. 4. 2016 18:34

Dneska se mi zpráva zobrazuje, tak mě nabídli místo 30 Kč platit 202 Kč. ;-) Každopádně jsem zvědavý, říkáte, že se to ČD tarifů netýká, takže nejlépe si tuto informaci vyžádat v písemné podobě a pak max. reklamovat, pokud zákazníka převedou. Takže Tiskové oddělení, co hodláte dělat se zákazníky, kterých se to netýká, proč se zobrazují informace s převodem, SMS, atd.? Nejlépe mě pobavila tabulka mých faktur, porovnejte. Viz výše. V dnešní době snad zákaznický systém umí vyfiltrovat běžného zákazníka s Nabitým tarifem a se zvláštní nabídkou, ne? V tuto chvíli jsou informace zavádějící.
anonyni

Odeslat příspěvekod speedy 18. 4. 2016 20:10

By mě zajímolo, v čem jsou Nabité tarify "nemoderní" když si zákazník sám určuje poměr SMS/volání... Zatímco u super moderních tarifů to je pevně dané! Má k tomu Vodafone nějaký vysvětlení?
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 19. 4. 2016 10:08

Pro ostatni - napsal jsem na centrum pece Vodafonu a dostal informaci, ze u toho meho cisla doslo k technicke chybe a cislo bylo zarazeno do zmeny tarifu.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonyni 19. 4. 2016 18:14

Dneska mě přišla SMS, že mám věnovat pozornost plánovanému zrušení tarifu. Tak těch technických chyb tam bude více. :-) Dneska se mě časově nepodařilo se dovolat na tu ZL, jsou tam 9-18.
anonyni

Odeslat příspěvekod Lomax 5. 5. 2016 08:59

Také jsem dostal (včera, tedy v 1. den mého zúčtovacího období) SMS o krásné možnosti platit víc, konkrétně po otevření Samoobsluhy, na kterou SMS odkazuje, měsíčně 327 Kč (za Smart 100 s 25% slevou) místo dosavadního ČD Bonus Tarifu 2 za 89 Kč.

Na stránce https://cdbonus.vodafone.cz/ přitom Tarif 1 i 2, tedy Nabito 119 i 350 se 75% slevou, Vodafone stále pro držitele IN karty nabízí.

Protože mě nezajímají nedohledatelné neprůkazné plané sliby operátorů telefonních infolinek, poslal jsem formulářem https://dotazy.vodafone.cz/app/ask_form Vodafonu zprávu o té SMS, kolik platím, že nechci platit skoro 4x tolik a co mám dělat.
Jsem zvědav, co napíšou.

zivan píše:Pro ostatni - napsal jsem na centrum pece Vodafonu a dostal informaci, ze u toho meho cisla doslo k technicke chybe a cislo bylo zarazeno do zmeny tarifu.


No a tu "technickou chybu" tedy nějak odstranili, slíbili odstranit, aspoň pro Vaše číslo, nebo to trvá? :o

Letadlo píše:No to je ale docela škoda. Ty plány jsou už na dnešní dobu poněkud přežité a zasloužily by si trochu restrukturalizovat, aby stále dalo mluvit o nějaké slevě a výhodnosti.


Pro mne a 8 lidí v mém okolí výhodné jsou, ale samozřejmě si dovedu představit i něco výhodnějšího, můžete tedy uvést konkrétně k Tarifu 1 a k Tarifu 2 výhodnější nabídky, i kdyby byly od jiného mobilního operátora? Aby to nebyl jen trolling.
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 5. 5. 2016 09:35

Myslim, ze volali s informaci, ze to byla opravdu chyba a cislo nebude prevedeno. Ale jestli opravili chybu jen u toho jednoho cisla nebo hromadne netusim. Treba spolehaji na to, ze se spousta lidi neozve a pak bude platit vyssi cenu.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pukavec 5. 5. 2016 10:39

Díval jsem se do svého účtu u VF a žádnou zprávu o převádění na jiný tarif tam nemám, ani žádná SMS mi nepřišla. Snad to tak zůstane.

Ad výhodnost tohoto tarifu: celá rodina jsme přešli na ČD tarif "T2" asi tři měsíce po jeho spuštění. Za tu dobu se nám stalo jen párkrát, že byla celková měsíční platba za všechna čísla vyšší o pár korun, ale průměrně se držíme stále kolem 360 Kč měsíčně (celkem za 4 SIM karty!). Ani s předplacenkami bychom se na tuto cenu nedostali, takže za mě stále bezkonkurenčně nejlepší tarif do (naší) rodiny.
Pukavec
Junior

Odeslat příspěvekod Burina 10. 5. 2016 17:55

Tak dneska přišla SMSka na číslo s tarifem českých drah. Že budou tarify NABITO nejpozději k srpnu tohoto roku zrušeny.
I v samoobsluze je tato informace hned po přihlášení vidět.

Všechny nabízené tarifu jsou dražší a jejich skladba pro mne nevyhovující.

Tak jsem zvědav jak to s tarify českých drah dopadne. Zatím posečkám.
Burina
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 10. 5. 2016 18:35

SMS rozesílají celoplošně, pravděpodobně jejich systém neumí rozlišit zákazníka s klasickým Nabitým tarifem a zvýhodněným Nabitým tarifem. Dle info ze strany VF se nás změna netýká. :-)
anonyni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků