Vodafone a ČD: 75% sleva na tarif (info na 1. straně)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zivan 10. 5. 2016 21:34

No informaci o konci Nabitych tarifu nemaji vsichni s CD tarifem v IB a ve vyuctovani, takze je celkem mozne, ze se jim proste cast cisel dostala do seznamu k prevedeni. A neresenim muze prijit prevedeni a reklamace muze byt vyrizena "Byl to sice omyl, ale SYSTEM nam neumoznuje tarif vratit a na zmenu jste byli upozorneni.".
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 5. 2016 06:01

Mně žádná SSMka nepřišla, v samoobsluze nemám nic a na vyúčtování také ne.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 11. 5. 2016 06:34

Dobrý den,

pokud máte aktivní tarif Nabito v rámci nabídky ČD, pošlete nám prosím vaše číslo přes formulář http://tam.je/forum. zařídíme, abyste o tarif nepřišli. Tomáš
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Burina 15. 5. 2016 15:49

Žádost odeslána, a druhý den přišla SMSka a email, že ".. z důvodů.., nedopatřením. Omluva atd. Tarif zůstane beze změn..". Takže vyřešeno, a za mne palec nahoru.
A velké díky Tomášovi z Vodafone, že zde napsal jak na to.

Jen jsem zvědav zda ještě půjde tento tarif ČD obnovovat.
Burina
Junior

Odeslat příspěvekod lukas1107 15. 5. 2016 16:24

Jde jeste nekde v samoobsluze zjistit jak dlouho mi jeste plati sleva? Drive to tam bylo, ale ted to nemuzu najit.
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 16. 5. 2016 18:43

Internetová sámoška: Nastavení služeb - Volání a SMS - Volání a je to v závorce. Jinak mě také přišla minulý týden SMS, že se omlouvají, že došlo k tomuto nedopatření, tarif zůstává v platnosti.
anonyni

Odeslat příspěvekod panpasek98 16. 5. 2016 19:56

Zdravím, chtěl bych přejít k Vodafonu a aktivovat si ČD tarif. Měl bych 2 dotazy:
1. Když přecházím od jiného operátora (t-mobile), stačí zavolat jenom na tu barevnou linku a Vodafone se už o vše postará? Nebo musím ještě něco řešit s mým operátorem (mám normálně kredit, ne paušál)?
2. Nebude jim vadit, že mi ještě nebylo 18? Mám tam radši nechat zavolat rodiče?
Díky za odpověď
panpasek98
Junior

Odeslat příspěvekod lukas1107 16. 5. 2016 20:44

pm81 píše:Internetová sámoška: Nastavení služeb - Volání a SMS - Volání a je to v závorce. .


Tam jsem to prave drive mel, ale VF samoska funguje tak, ze kazdemu funguje uplne jinak :-!
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 16. 5. 2016 21:05

panpasek98 píše:Zdravím, chtěl bych přejít k Vodafonu a aktivovat si ČD tarif. Měl bych 2 dotazy:
1. Když přecházím od jiného operátora (t-mobile), stačí zavolat jenom na tu barevnou linku a Vodafone se už o vše postará? Nebo musím ještě něco řešit s mým operátorem (mám normálně kredit, ne paušál)?
2. Nebude jim vadit, že mi ještě nebylo 18? Mám tam radši nechat zavolat rodiče?
Díky za odpověď


Zavolej přímo kovářovi 800 777 791 v 9-17h. To je linka přímo ČD tarifu. Tam by tě měli snad vše objasnit.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 24. 5. 2016 15:25

Lomax píše:Pro mne a 8 lidí v mém okolí výhodné jsou, ale samozřejmě si dovedu představit i něco výhodnějšího, můžete tedy uvést konkrétně k Tarifu 1 a k Tarifu 2 výhodnější nabídky, i kdyby byly od jiného mobilního operátora? Aby to nebyl jen trolling.


...jen trolling. Od doby, kdy ty tarify byly představeny, se situace na telekomunikačním trhu změnila poměrně výrazně. Při svém uvedení to opravdu byla bomba a sám jsem se stal jejich uživatelem. Nicméně si upřímně myslím, že nyní jsou výhodnější neveřejné (ale i veřejné) nabídky. A ano, člověk nesmí zapomínat, že ve své podstatě je Vodníkova nabídka ČD neveřejná. Člověk se prostě musí dívat na aktuální nabídky kolem sebe a pružně na ně reagovat.

Jak jsem řekl, sám jsem nabídku využíval, konkrétně ten nižší tarif. A nebylo to špatné. Většinou jsem provolal trochu méně, občas trochu více. Pak někdy v roce 2013 (kdy mimochodem nastala poslední větší změna v cenících českých operátorů směrem dolů) měl Vodafone nějaké problémy a já se rozhlížel, kam dál. Zakotvil jsem u nově vzniklého Centropolu, kdy na tarifu C Energie platím měsíční paušál 1 Kč, minuta volání a SMS stojí shodně 1,5 Kč, čili jsem na stejných penězích jako u Vodafonu - když provolám ten přesný střed, který mám předplacen. Když provolám méně nebo více, už jsem v plusu. Jedna z věcí, co u ČD tarifu kritizuji, je na dnešní dobu naprosto předražená cena za minutu volání. A tu cenu musím platit celou bez slevy, když provolám více, než je ten střed. (A to do toho nepočítám náklady na pořízení Inkarty, což je buď 150 korun za plastovou kartičku v podstatě k ničemu, nebo tisíc korun za tři roky IN 25.) V rodině se nám dále podařilo snížit výrazně cenu za volání mezi sebou díky Emtéčku a jeho VPN.

Zrovna minulý týden jsem šel kolem pojišťovací agentury, kde ve výloze hlásali, že pokud si u nich uzavřu povinné ručení, dají mi k tomu neomezenku za 190 Kč měsíčně. A takových nabídek je jistě více, člověk se jen musí dívat kolem sebe.

Kdyby Vodafone tyto současné ČD tarify vzal a přetransformoval je do podoby odpovídající roku 2016, tedy především snížil cenu za minutu volání, přihodil pár MB dat a možná VPN, tak pak by to smysl mělo. Neříkám, že to smysl nemá, nicméně lidí, pro které to bude výhodné, už nebude mnoho.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 24. 5. 2016 20:49

Ano, je pravda, že minuta po vyčerpání kreditu je celkem mimo, pokud ale toto nastane, začnu prostě volat přes VoIP (Odorik – 0,59 Kč/minuta účtovaná po sekundách), případně přes Odorik Callback (1,18 Kč/minuta také po sekundách). Já si tedy pořád myslím, že tyto tarify jsou velice konkurenceschopné. Dále nemluvíš o faktu, že SMS u toho Centropolu tě vyjde na 1,5 Kč, kdežto u ČD tarifu z kreditu na 0,3 Kč, což už je taky rozdíl, pokud hodně smskuješ.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 25. 5. 2016 03:57

Už jsem se nechal několikrát skoro zlákat na nějakého virtuála a pak zjistím, že jim třeba nefunguje ani pitomé PŘESMĚROVÁNÍ (Tesco Mobile a podezříval bych i další u O2).

To je prostě k smíchu.
Já zůstávám u ČD Bonus Vodafone, i kdyby mělo být nemoderní. ;)
K Vodafone Vánocům jsem si k tomu nadělil 500 MB Internet s 50% slevou (místo 25% slevy ČD Bonus), což byl zdaleka nejlepší dárek z těch z Vodafone nabídky, i když byl jen malým písmem. :)
No a pak mám 2 skvělé VoIP operátory (Odorik a Ha-loo Centrála).

Jinak samozřejmě souhlasím, že je potřeba volat jen do toho limitu obou ČD tarifů.
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 5. 9. 2016 06:10

Manželka má vyšší ČD tarif téměř od začátku a tehdy to byla supr bomba. Bohužel ale stále pro její způsob používání mobilu, která má hlavně na sms a občasné volání, jsem stále nic lepšího nenašel :(.
Stejný tarif měla dcera, která ovšem po přechodu na střední školu začala více volat a hlavně potřebuje data. Zde už jsem zvolil neveřejnou nabídku od Tmobilu pro studenty.
Tudíž můj závěr z praxe je, že Vodafone/ČD nabídka není už taková bezkonkurenční pecka, jako v okamžiku uvedení na trh, nicméně existuje poměrně velká skupina uživatelů, pro které je tato varianta stále nejlepší...
...samozřejmě, kdyby tuto nabídku aktualizovali, hlavně s ohledem na data, určitě bych se nezlobil ;-)
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 5. 9. 2016 06:56

Je to tak, ale právě proto, že nejsou schopni za rozumný peníz dodat data nebo dát možnost čerpat data s cenou za MB, převádím manželku ke Kaktusu. S využitím HD by se měla dostat na podobnou cenu + data (potřebuje málo, ale přece).
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 5. 9. 2016 16:19

Já mám tento tarif do června 2017 a pak taky plánuju přejít ke Kaktusu (teď mám Kaktus jenom na data v Dualsimu).
mojmax
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků