Vodafone a ČD: 75% sleva na tarif (info na 1. straně)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 22. 6. 2017 11:52

Dobré odpoledne,
pokud používáte datový tarif, ke kterému jde zapnout Zvětšení datového balíčku, tak akci můžete využít :-) Jestli se vám v aplikaci nabídka neukazuje, zkuste to prosím později. Víme o tom, že u některých čísel se banner ještě neukazuje, kolegové pracují na opravě. Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rmann 22. 6. 2017 13:29

Super. Ano, mám ten základní datový tarif s 250MB a teď na prázdniny se určitě 2GB navíc hodí, aspoň nebudu muset kupovat cizí SIMku na data :) Akorát ještě možnost si je zapnout nemám... Díky za info
Rmann
Junior

Odeslat příspěvekod vlcema 27. 6. 2017 22:14

Ahoj. Měl jsem čd tarif za 90kč + 133kč internet standard přibližně 4-5 let. Před 9 měsíci jsem ho omezil jen na nutné minimum = 33kč/měsíc, protože jsem byl v zahraničí a používal jsem zahraniční simku. Když jsem ho teď ale zase rozšiřoval na původní verzi, tak jsem zjistil, že mi za těch 133kč dali jen 250mb dat. Původně jsem ale měl snad 1gb s čímž se dalo vyžít. Teď je ten tarif takový úsměvný..

Je možné, že jsem měl předtím nějakou speciální nabídku ještě v rámci toho ČD tarifu?
vlcema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 28. 6. 2017 05:51

Tak to teda nevím, ale žena měla (vlastně ještě poslední měsíc má) tzn.90tarif + 133Kč za 250MB internet. Naopak bych řekl, že dříve ty podmínky pro data byly ještě horší. Tzn. buď se pleteš a nebo jsi mě opravdu nějakou special nabídku (což ale u Vdf ČD tarifu slyším poprvé...).
Každopádně volal jsem na zaměstnanecké, zda s těmi daty něco nebudou dělat, ale prý se žádná změna nechystá. Proto aktuálně přechod na tarif dTest...100m+50sms+300mb za153Kč ;-).
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod hyky 28. 6. 2017 13:50

Už si žádal o ČVOP, já když před rokem opouštěl čd tarif tak sem musel ještě dva a půl měsíce strávit u nich (prý výpovědní lhůta). Tak mě zajímá zda to již převádí hned (4 pracovní dny).
hyky
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 28. 6. 2017 13:59

čvop už poslali obratem, ale 1 měsíc výpovědní doba, takže přechod k 21.7.
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 6. 2017 14:16

Není rychlejší převod na předplacenku a z ní migrovat?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 28. 6. 2017 22:42

Bohužel není. Vlastní zkušenost.

A ke všemu trvalo Vodafonu další 2 měsíce :!: úspěšný převod z předplacené karty Vodafonu na Oskartu která vlastně taky patří Vodafonu. Téměř dva měsíce měla manželka nedostupné telefonní číslo. :grr: Takže doporučuji potom přejít rovnou k jinému opovi a třeba následně se vrátit na Oskartu.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 6. 2017 06:18

A ještě se zeptám, ČVOP lze získat na *77 nebo na té speciální vodafone čd lince?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 29. 6. 2017 06:31

Já jsem volal na tu zákaznickou a tam jsem vyřídil, s jedním přepojením, vše. Jen formálně mě dali nějakou retenční nabídku, ale asi jim bylo jasné, že při těch minimálních tarifech je ten dTest asi momentálně nejlepší...
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod SSJS 30. 7. 2017 06:30

Hezký den,

poskytují se k Tarifu 1 (ten menší) i nějaké datové balíčky? Zvažuji o přechodu z Odepiš a doslechl jsem, že operátor nabízí v samoobsluze 1 GB za 99 Kč. To by mi stačilo, in-kartu máme. O Tarifu 2 neuvažuji. Díky za info.
SSJS
Junior

Odeslat příspěvekod snoop69 30. 7. 2017 09:34

SSJS: Zde máš datové tarify, které se poskytují k ČD tarifům. To co jsi psal 1GB/99Kč je dokup dat při vyčerpání balíčku.
Obrázek
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dancanowa 2. 8. 2017 15:59

dobrý den, je nějaká sleva na mobil, jestliže by si nový mobil objenal klient s tarifem CD T2? nebo se sleva těchto tafifů netýka? mohl by se mi to někdo s tímto tarifem mrknout? stačí na https://www.vodafone.cz/telefony/apple/ mrknout po přihlášení jaká by byla sleva nebo by byly
stejné jako pro neklienty tj:

Apple iPhone SE 32GB, vesmírně šedá
Aktuální cena:8 777 Kč

Apple iPhone SE 128GB, vesmírně šedá
Aktuální cena:11 977 Kč

děkuji moc Danča
dancanowa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 8. 2017 16:04

Žádná sleva na telefon není s tímto tarifem.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 2. 8. 2017 16:19

dancanowa píše:je nějaká sleva na mobil s tarifem CD T2?

Tedy za svou stovku mesicne chces nejakou slevu? Opravdu?!
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků