Vodafone a ČD: 75% sleva na tarif (info na 1. straně)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 11. 5. 2017 12:00

200 Kč za 500 MB mi neřijde moc dobrá nabídka, když u Kaktusu mám to samé za 50 Kč (při využití Happy hours)
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 11. 5. 2017 12:58

Náhodou mě to připadá dost v pohodě mít za cca 250Kč/měs. 500MB+70min.všude. Je to bez úvazku a jde o standardní nabídku, bez nutnosti něco řešit (jen jednorázově oživit inKartu za 150Kč/5let).
Samozřejmě pokud ti nevadí dobíjení a máš čas sledovat Happy hours (to je myslím na FB, že?), tak ten Kaktus je bezkonkurenční. S tím souhlasím.
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod k.eight.a 13. 5. 2017 20:36

K tomu mobilnímu internetu - má spotřeba není vysoká, možná okolo 150 MB za měsíc. Je platnost jejich balíčků pouze na měsíc a zbylá data propadnou, nebo lze balíček používat třeba dva měsíce (do vyčerpání dat)?
Zároveň jsem snad kdesi četl, že nevyčerpané peníze z tarifu se převádějí do dalšího měsíce, ale předpokládám, že z nich se balíček internetu (částečně) hradit nebude a jde o oddělené poplatky. Může mi toto někdo osvětlit?

Zatím mám Oskartu, když jsem ještě nepoužíval mobilní internet, měl jsem problém vyčerpat celý kredit 250 Kč za půl roku jeho platnosti. Nyní pořád váhám zda přejít na ČD tarif, ke Kaktusu a nebo zůstat ... :-D
The greatest trick the Devil ever pulled, was convincing the world he didn't exist.
k.eight.a
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 14. 5. 2017 06:07

Miroslav Kaspar píše:nabídka internetových tarifů je výrazně změna. Teď je tam 250MB/133Kč, 500MB/186Kč, 1,5GB/299Kč 4GB/389Kč a SmartFUP/750Kč.
Což si myslím, není zlé, tak zatím ještě u železničního Vodníka chvíli zůstanem :)
I tak je to hrůza. U "Odepiš" mám 500MB za 125,-.

-- 14. 5. 2017 07:08 --

mojmax píše:Ty data jsou oproti Kaktusu stále pekelně drahá. Já už jsem na dvou číslech vygeneroval ČVOP a za týden přecházím. Pro mě už je ČD tarif nevýhodný.
Taky tak. :-)

-- 14. 5. 2017 07:11 --

beesee píše:Je reálné očekávat úpravu ČD tarifů v souvislosti s dnes představenými tarify Vodafone s vyšším datovým limitem? Nemá tu někdo nějaký zákulisní drb? :-D
Žádal jsem u ČD o ČVOP po zveřejnění nových tarifů Vodafonu, a žádná změna u ČD se nechystá.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 17. 5. 2017 20:57

Odchozí volání a SMS u Nabitých tarifů (Nabito 355) v zóně 1 bude po 15/6, respektive 11/6 se i nadále účtovat nad rámec tarifu? Ceny budou tedy: volání 5,08 a SMS 1,21Kč (jako v ČR), předpokládám. V rámci slevy skvělá cena. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 5. 2017 07:19

TrustNo1 píše:Zřizoval jsem nedávno pro někoho z rodiny, cca. 3 týdny jsme čekali na in-kartu od ČD a tarif byl pak zřízen hned.

díky za info, takže v mém případě, resp. případě mé babičky se operátor Vodafone zachoval jako klasický šmejd a dotlačil jí k nevýhodnějšímu řešení volání. Vodafone, Vodafone ... >:-(
eLzyx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.eight.a 28. 5. 2017 10:15

Všichni s nízkou spotřebou volání a SMS už od ČD bonusu od Vodafone odešli (kvůli cenám dat), že na můj dotaz během 14ti dní nikdo nezareagoval? :-D
The greatest trick the Devil ever pulled, was convincing the world he didn't exist.
k.eight.a
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beesee 28. 5. 2017 12:33

Nevyužitá data se do příštího měsíce nepřevádí. Neprovolané peníze (minuty) ano, ale jen do příštího měsíce. Jako první pak čerpáš peníze (minuty) z aktuálního měsíce a až po jejich vyčerpání využíváš peníze (minuty) z měsíce předchozího. Pokud převedené peníze (minuty) opět nevyužiješ, dále se již nepřevádí.
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 9. 6. 2017 17:47

U ČD má smysl zůstavat snad už jen kvůli ceně za SMS.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standal 12. 6. 2017 20:19

Dobry den,
da se zrusit automaticke dokupovani datoveho balicku?
Diky standal
standal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 14. 6. 2017 10:55

Hezký den,
samozřejmě - nastavení si můžete upravit přes Můj Vodafone. Podrobnosti najdete na https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... ho-objemu/.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standal 15. 6. 2017 08:30

Diky. A jeste jeden dotaz bych mel. Da se koupit internetovy balicek treba jen na mesic? A jak dlouho trva nez dojde k aktivaci balicku po objednani v samoobsluze?
Diky
standal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 16. 6. 2017 15:10

Když si datový balíček zapnete v samoobsluze, nebudete na něj mít slevu, která vyplývá z nabídky pro zákazníky ČD s In Kartou. Takže doporučuji aktivovat na lince 800 777 791. Balíček je aktivní obvykle během chvíle, nejpozději do 24 hodin.
Na měsíc objednat nejde, ale můžete si ho samozřejmě kdykoliv zrušit. To už můžete udělat v samoobsluze sám. Když už se nebudete chtít připojovat na internet, tak si jednoduše v sekci Nastavení služeb - Internet zapnete Blokování připojení. Proběhne to okamžitě a od té chvíle se už nebudete moct připojit k internetu = dojde ke zrušení měsíčního datového balíčku. Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rmann 21. 6. 2017 07:26

Vztahujou se ty prázdninové data i na ČD tarif? Ve výjimkách jsem ho nenašel, ale v samoobsluze taky ne...
Rmann
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 21. 6. 2017 17:48

Nepočítal bych s tím :pozor
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků