Vodafone ruší staré tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Snekac 23. 11. 2010 22:45

Právě jsem zjistil, že mi zruší tarif Slyším Vás :-( http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2 ... ou-odepis/

Rušené tarify:

Slyším Vás :arrow: Odepiš
Dohoda s Vodafonem :arrow: Mezi námi (dle samoobsluhy budou volné minuty do všech sítí)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lutzi 23. 11. 2010 23:22

No vydím že Vodafone pokud bude tak pokračovat bude stejnej šmejd jako O2 a T-Mobile.Ještě aby Vodafone zavedl 60+30 nebo 60+60 a je to.Ale nechci nic zakřiknout.
Lutzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morx 24. 11. 2010 01:11

ano, je to rozhodně první případ. Však až do letoška ani takovou možnost neměl ve smluvních podmínkách.
Co se změny účtování týče, nepřekvapilo by mě to, co vím, už o tom spekulovali kvůli tomu, že na tom zbytečně prodělávají, protože hodně zákazníků nekouká na tarifikaci a jde třeba ke konkurenci kvůli trochu nižší ceně za minutu, ale nedochází jim, že tím účtováním zaplatí reálně vlastně víc.
Ale tak zatím nestrašme.
Já mám naopak dobrý pocit, že Odepiš ještě pár let vydrží. Když na něj převádí lidi z jiných rušených tarifů, asi ho nebudou hned tak rušit a všechny je převádět zas jinam, to by si zbytečně komplikovali.
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod radim 24. 11. 2010 07:56

Morx píše:Já svůj Odepiš nedám. Ale jestli tam zavedou účtování v reálném čase, tak to bude snad první vylepšení, co k Odepiši v historii dali :D. Alespoň hned zjistím, když už překročím volné minuty.


To přece můžeš zjistit hned na mobilu pomocí AoC, ne? To jako používáš Odepiš a nemáš to nastavené a voláš do vlastní sítě za 7,20 Kč :shock:?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Well-being 24. 11. 2010 09:10

Problém je v tom, že spousta lidí včetně operátorů na infolince netuší, co to AoC je.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 24. 11. 2010 09:57

Tak se zeptají, když nevědí, ale jde to aktivovat, třeba až na třetí zavolání na infolinku, ale za to pohodlí pak to rozhodně stojí.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 24. 11. 2010 11:47

Podle diskuze pod článkem se ruší i Dohoda s Vodafonem a přejde na tarif Mezi námi. Potvrzujete také?
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čurila plenkovič 24. 11. 2010 12:26

Lidi Vy s tím naděláte. Berte to sportovně. Vodafone ruší staré tarify. No tak ať si je zruší. Já si prostě nechám číslo předělat na předplacenku a Vodafone mi bude sloužit dál. Akorát příjde o moje peníze co mu zbývaly z mnou neprovolaných volných minut, které jsem nestačil prokecat do doby než propadly.
čurila plenkovič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 24. 11. 2010 12:59

Snekac : Já to potvrzuji, psal mi o tom zakladatel skupiny Nechceme předražené mobilní volání a služby na Facebooku včetně důkazního screenshotu.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 24. 11. 2010 13:34

Svině. Je někde odkaz na starý článek s jejich prohlášením, že Dohody rušit nebudou? Tohle je skutečně poslední hřebík do rakve českého mobilního trhu. Co na to ČTÚ? Jaké byly podmínky získání licence? Že výherní tarify můžou po 10 letech zrušit?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krevety 24. 11. 2010 13:55

Ale tarif Mezi námi měl volné minuty jen do Vodafone, ne ?
Samsung NP730U
Xperia Z1 Compact
Krevety
Junior

Odeslat příspěvekod radim 24. 11. 2010 14:11

Tak prý to je do všech sítí. Otázka je, jestli to není další z chybných prohlášení.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morx 24. 11. 2010 14:52

A vysvětlí mi někdo, co je to AoC? :D
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod radim 24. 11. 2010 15:04

Advice of charge, také Informace o ceně hovoru. Vždy poslední den zúčtovacího období počitadlo vynuluju a mám na displeji 39,99 min. S každým hovorem počet minut klesá až k nule, prostě se to odečítá jako kredit. U posledního hovoru, kdy dosáhneš nuly, některé telefony ukončí hovor automaticky, některé ho nechají, dokud nezavěsíš. Pak už nelze volat, dokud počitadlo znovu nevynuluješ, potřebuješ k tomu PIN2 (najdeš v samošce, snad ještě...). Ideální, pokud využíváš jen těch 40 volných minut a nic víc.
Jo, službu si musíš aktivovat na infolince, jiný způsob neexistuje.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 24. 11. 2010 15:43

radim píše:Svině. Je někde odkaz na starý článek s jejich prohlášením, že Dohody rušit nebudou? Tohle je skutečně poslední hřebík do rakve českého mobilního trhu. Co na to ČTÚ? Jaké byly podmínky získání licence? Že výherní tarify můžou po 10 letech zrušit?


Dobu, po kterou tarify musely být nabízeny dávno Oskar/Vodafone splnil.

Pokud skutečně změní dle textu využití volných minut u Mezi námi, pak jde o změnu pozitivní pro zákazníka.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků