Vánoční nabídky 2010

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Kterou z letošních nabídek plánujete využít?
Konec hlasování: 31. 12. 2010 10:39
O2 6 %  7%  [ 6 ]
T-Mobile 9 %  11%  [ 9 ]
Vodafone 22 %  28%  [ 22 ]
U:fon 1 %  1%  [ 1 ]
Žádnou 40 %  51%  [ 40 ]
Celkem hlasů : 78

Odeslat příspěvekod Cooker 11. 1. 2011 08:08

Já teď jen koukám na stránkách VF, že nejnižší MMP pro zakoupení dotovaného telefonu se nám zvýšilo ze 177,- na 277,-. Jsem zvědav, zda je to chyba webu nebo zase "dělají něco pro zákazníky"!
Samsung Galaxy NOTE10 Lite
Dell Inspiron 15 7559 + HP ProBook 430 G5
Cooker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 11. 1. 2011 08:26

Dival jsem se a zkusil jsem projet internet za 177 plus sony ericsson x8. A opravdu - zadna sleva na telefon.
Vidim to spise jako (ne)vstricny rizeny krok od Vodafone. Tedy zadny omyl, ale lumparna.
No, snad se mylim v usudku....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cooker 11. 1. 2011 08:30

Abychom tedy nebyli OT, označme si to interně jako PoVánoční nabídku 2010-2011!!!
Samsung Galaxy NOTE10 Lite
Dell Inspiron 15 7559 + HP ProBook 430 G5
Cooker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 11. 1. 2011 09:35

Myšpulín: Gratuluji, že jsi to stihl :-)
Guno: Výhoda je v háji a máme po ptákách... :oops:
Já sjem uvažoval, že si koupím nějaký telefon s nejnižším paušálem, ale díky změnám u Vodafonu už si s tím nemusím lámat hlavu :-\
Vodafone jde poslední dobou stále víc k šípku... a to jsem ho považoval za nejlepšího pokud jde o zákazníky s nízkou měsíční útratou :oops:
welby
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 11. 1. 2011 10:11

;-)
Je to od Vodafone jednoznačná sviňárna. Kdyby byly féroví, jak o sobě (dnes už lživě) tvrdí, tak by odstranili tu tisícovou slevu při 177 mmp v eshopu. Takhle v tom podle mě dělají ZÁMĚRNĚ chaos.

Bohužel i přes to je Vodafone dále jednooký mezi slepými. Nic víc a nic míň !!!! A to je podle mě nejen O:-) , ale i :twisted: . Čili ani ryba ani rak.

Tak jsem se tady vybrečel ...... :oboze

To jsem zvědav, zda tady přibude jako odpověď nějaká prázdná fráze od Tiskového oddělení Vodafone..... :nenapadne
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Guno 11. 1. 2011 14:09

Tak teraz mi dost ulahcili rozhodovanie :D nakoniec kupim ten biely desire asi u nas na Slovensku u o2 cez e-shop to je nejak 385 eur myslim, bez pausalu bez vsetkeho a tak to bude asi najlepsie. Na strankach maju napisane ze telefony vobec nie su brandovane, teda maju tam doslovne ze na nich nie je ziadne logo ani na kryte ani po zapnuti a ze je tam vraj povodny soft. A dokonca maju pri tom bielom napisane ze ma Amoled ale tomu sa mi vobec nechce verit skor si myslim ze tam napisali popis spred pol roka zo stareho desire este s amoledom. Myslite ze je mozne aby mal ten novy desire white naozaj amoled?
Guno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulis2 26. 1. 2011 10:12

Dotaz: SMSky z Vodafone praku lze tedy aktivovat klidně nyní a akce poběží po dobu tří měsíců? Předem díky za odpověď.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 26. 1. 2011 10:13

Ano.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rootan6 30. 1. 2011 12:21

Ano, ale nutno se registrovat do 31.1.2011
Samsung Xcover 271 - Metallic orange
operátor : Vodafone
rootan6
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků