Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 19. 1. 2019 12:48

Můžu se zeptat, z jakého důvodu se bráníš virtuálu? Například Emtéčko? Virtuál pod O2, 200 minut a 5GB dat za 588,- měsíčně. Případně 200 minut a 1.5GB dat za 452,-

https://emtecko.cz/trz/kalkulacka-zame.html

Není v ničem horší, než O2. Jsem u nich už léta a naprosto perfektní podpora, ochota, žádný problém.

Jinak co se týče Vodafone - tak s VoLTE si zavolám snad úplně všude. Signal problem fakt není :-)
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 19. 1. 2019 20:08

Mr.Scully píše:Mně O2 nikdy nic pořádného nenabídnul. Při poslední výpovědi někdy před rokem a půl na mě kašlali úplně, nakonec jsem na retenci zavolal asi den před deadline sám od sebe a zeptal se jich, jestli fakt nemůžou nabídnout vůbec nic, tak trochu neochotně nakonec řekli, že sleva ani omylem, ale že za stávající cenu (FREE 6 GB za 849 Kč) přihodí do balíčku volání a data v EU zdarma. Což bylo tehdy fajn, ale pár měsíců nato se EU dohodla, že volání i data po EU bude zdarma. Takže teď mám drahej tarif k ničemu.

Zkusím v létě zase "odejít", ale Vodafone má dle mých zkušeností horší infrastrukturu/signál a T-mobile mi nikdy nedokázal nabídnout nic, takže je to z bláta do louže. Podle mě úplně klíčové je to, co psal arcturus333 - udržet zákazníka na cílové částce. Tedy radši než slevu nabídnou služby zdarma. Jen aby placení zůstalo na stejné úrovni. Mám teď tedy za 849 Kč neomezenku s 6 GB dat. Je mi upřímně jedno, jestli platím za mobil 300 nebo 1000 měsíčně, je to zanedbatelný rozdíl, ale vadí mi ten pocit, že mám snad nejdražší tarif možný :D Pokud mi nedají slevu, jako že asi nedají, tak zkusím aspoň navrhnout, aby mi dali nějaké služby zdarma navíc. Ale nevím, jestli to je reálné, případně co mají pravomoc nabídnout (bral bych třeba internetovou O2 TV, ale asi to není reálné).

(Mám spotřebu tak 2GB dat měsíčně, volání 200 minut, virtuála nechci ani omylem).


Tak to utečte k virtuálům, jak nejrychleji to půjde. Já mám neomezenku + 1,5GB dat za 399 korun, je v tom, ale i stovková sleva za pevný net od O2. Pokud vám skutečně stačí 200 minut + 2GB dat, je virtuál ideální řešení. Mně končila smlouva na FREE 200 za 399 korun loni v říjnu a už v srpnu mi volali, že mi navyšují objem dat z 200 na 1 500MB za stejné peníze. Mám hloupou tlačítkovou Nokii, zítra mi začíná nové zúčtovací období a před chvílí jsem koukl do samoobsluhy, spotřeboval jsem 5 %. Je zvláštní, že vám nenabídli nic, u mě prudili sami a už dva měsíce před koncem smlouvy. Možná je to ale tím, že mám od nich i net přes pevnou a TV, navíc jsem se do těch 399 korun paušálu vešel asi jen jednou. Uvidíme, co přinese podzim 2020.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 20. 1. 2019 11:41

Virtuály jsme měli v rodině asi tři, už nevím přesně, už je to pár let. Dva tuším zkrachovali a u třetího nešlo nic řešit, všechno byl problém a operátor jako takový samozřejmě nepomůže, když je třeba něco rychle udělat. Proto jsem se rozhodl, že mi to za to nestojí.

Ale jako jestli je nějakej virtuál (ideálně pod O2), který má pěkný administrační rozhraní a na jejich lince se dá rychle cokoliv domluvit (od výměny SIM karty přes změny tarifu roamingu atd.), tak klidně... Nejdůležitější je pro mě flexibilita při řešení problémů, cena je až na druhém místě.

Smlouva mi končí tuším v červenci, tak asi ještě počkám, jestli mi něco nabídnou sami. Pokud ne, tak požádám o ČVOP a začnu sondovat trh.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 20. 1. 2019 20:54

V tom případě Emtéčko jasná volba.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 4. 2. 2019 20:15

Dnes jsem dostal nabídku na tarif s neomezeným voláním + SMS + 3 GB dat za 375 Kč.

Prý je to tarif s 1,5 GB dat + 1,5 GB za věrnost. Odpovídalo by to novému tarifu "FREE Bronzový" s 50% slevou.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 4. 2. 2019 20:30

Kolik Ti zbyva/lo do konce smlouvy?
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 4. 2. 2019 20:41

Nemám s operátorem O2 žádnou smlouvu - nabídka byla ze strany O2 učiněna pro předplacenou GO kartu při požadavku na vygenerování ČVOP kódu.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Mikka1 5. 2. 2019 11:50

Mikka1 píše:
TrustNo1 píše:Mikka1: tarif O2 Felicia nahradili nějakým podobným zvýhodněním, ale lze stále získat. Naposledy, když jsem chtěl vygenerovat ČVOP kód.

Díky, mně ČVOP mile vygenerovali.


Kdyby to někoho zajímalo, druhý pokus s jinou SIM - nabídli tarif Felicia, který jsem chtěla (nebo neomezené volání za 399 bez dat).
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod Motoko 8. 2. 2019 14:09

Mno, tak až do včerejška jsem netušila, že existuje nějaké retenční oddělení, než mě při vyžádání ČVOP ono oddělení začalo lámat na suprové tarify. Dnes mi nabídli: stávající tarif (6GB, neomezene sms, volani) za 599,- Kč, nebo 3GB, také neomezeně za 499,- Kč.
Motoko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 9. 2. 2019 14:41

Takže jsi měla ten 6GB tarif s úvazkem za 849 a nabídli ti ho za 599? (Mám ten samý, tak mě to zajímá). Stačily by mi ty 3GB za 499, ale nejsem si jist, jak rádo retenční slevuje. Mám pocit, že spíš se snaží udržet cenu a nabízet služby navíc.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dede 9. 2. 2019 15:14

Mě na O2 lince řekli, že když si nevemu jejich televizi, tak se se mnou o lepším tarifu na telefon vůbec nebudou bavit. Úplně mi tím frajer vyrazil dech, tak jsem jenom zavěsil.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Motoko 10. 2. 2019 00:28

Mr.Scully píše:Takže jsi měla ten 6GB tarif s úvazkem za 849 a nabídli ti ho za 599? (Mám ten samý, tak mě to zajímá). Stačily by mi ty 3GB za 499, ale nejsem si jist, jak rádo retenční slevuje. Mám pocit, že spíš se snaží udržet cenu a nabízet služby navíc.


Ano, měla jsem ten samý úvazek. Cenu se nesnažili udržet, žádnou službu navíc mi nenabízeli (ani nevím, co by mi mohli nabídnout - potřebuji data, volání a SMS, nic jiného). Jednalo se o druhé volání retenčního oddělení. Poprvé jsem s nimi měla tu čest, když jsem si byla na pobočce říct o ČVOP, borec mi vytočil "výpovědní oddělení", tam ta nabídka byla hodně směšná, pokoušeli se mi mimo jiné vnutit, že jsem schopna využít i jen 2 GB (využívala jsem vždy min. 4 GB, užití dat jsem však omezovala, abych si nevyčerpala limit, potřebuji být on-line). Důležitá jsou pro mě data, neomezenku nevyužiji, přesně takto zaměřené jsem získala u jiného operátora (10 GB za 499,-/2 roky, bohatě volných minut a sms měsíčně).

dede píše:Mě na O2 lince řekli, že když si nevemu jejich televizi, tak se se mnou o lepším tarifu na telefon vůbec nebudou bavit. Úplně mi tím frajer vyrazil dech, tak jsem jenom zavěsil.


Nic takového mi nevnucovali, jen ty tarify, žádné ALE nepadlo.
Motoko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomas_cz 13. 2. 2019 14:24

Mám aktuálně O2 Free 1,5GB za 499,- (24m zvýhodnění, konec 10/2019), chtěl jsem 3GB za stejnou cenu. Retence daly nabídku: 3GB - 599,- , 5GB - 749,- a 8GB za 849,- vše s úvazkem 24m. Tak jsem to nevzal a čekám... Paní ochotná, ale že mi nic jiného nabídnout nemůže:-(
tomas_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 13. 2. 2019 15:18

To je divné. Jednomu členu v rodině jsem domluvil původní Free 1,5 GB za polovinu, tedy za 375 Kč. Už to tak máme asi rok, možná déle.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 2. 2019 18:26

Tak to je slušný když u O2 na retencích dávají nabidku jako u Téčka oficiální ceny https://m.mobilmania.cz/operatori-zlevn ... /a-1344175
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků