Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 9. 2018 08:23

Zdravím vespolek,
Mám od o2 internet (549,- měsíčně) a teď budeme poptávat TV. Jelikož mi nabídli jen klasickou cenu, vyžádal jsem si ČVOP a přejdu ke konkurenci (798,- se mi platit nechce)
Ozývá se retence i u těchto služeb?
Když přejdu k T-mobile, budu to mít o 100,- levnější.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod polda 12. 9. 2018 08:55

Dostaneš jen slevu asi 100 Kč, že už máš jednu službu (internet) . Já jsem dostal jen StB zdarma. Upravovat prý jdou jen telefonní tarify. TV jsou stejné, dělí se jen u sportu a to podstatně, TMO nabízí zahr. soutěže fotbal. Zatímco O2 jen LM a českou ligu, teď prý podepsali i hokej. Před časem si tu lidi stěžovali na mini výpadky signálu u TMO problém softu teď nikdo nic nepíše, takže už to asi funguje normálně.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 9. 2018 09:06

Tak mi o sport ani moc nejde. Já se na TV nedívám, to spíše žena. Takže raději budu platit o 100 méně, je mi jedno, u jakého poskytovatele.
Na lince mi operátorka cenu nabídla také sníženou, ale s tím, že mi dají tu nejnižší rychlost internetu :D
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod zagy 12. 9. 2018 09:15

U O2 bych uměl něco vymyslet, pokud máte IČ a pokud bychom tam přidali třeba ještě nějaké mobilní číslo. Kdyžtak SZ.
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 9. 2018 09:19

Díky, ale jsem jen obyčejný zaměstnanec se služebním telefonem (takže tarif nepotřebuji) a IČ nemám :-)
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 12. 9. 2018 09:55

polda píše:Dostaneš jen slevu asi 100 Kč, že už máš jednu službu (internet) . Já jsem dostal jen StB zdarma. Upravovat prý jdou jen telefonní tarify. TV jsou stejné, dělí se jen u sportu a to podstatně, TMO nabízí zahr. soutěže fotbal. Zatímco O2 jen LM a českou ligu, teď prý podepsali i hokej. Před časem si tu lidi stěžovali na mini výpadky signálu u TMO problém softu teď nikdo nic nepíše, takže už to asi funguje normálně.

Mám TM TV a vše jede na jedničku. Dřív jsem měl O2 a přešel jsem k TM se všemi službami. TM mělo problémy s výpadky obrazu a zvuku u nového STB, ale vyřešili to na jaře opravou FW a teď to jede super bez chyby i na LTE internet vzduchem.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 9. 2018 10:02

A u internetu vzduchem... Vše funguje i při špatném počasí? Silný vítr, bouřky...
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod polda 12. 9. 2018 10:31

LTE není Wifi. Při telefonování mi vítr ani bouřka ještě hovor neodfoukla.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 12. 9. 2018 15:48

LTE internet na doma funguje pořád stejně za každého počasí.Maximálně může dojít k poklesu rychlosti z důvodu vytížení BTS,ale s tím u TM nemám problémy.To je spíše specialita O2 u LTE internetu na doma. :-D
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 16. 10. 2018 22:33

Lze u O2 získat nějaký výhodnější tarif pro předplacenou kartu, jako byl tarif Felicia?
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod petryk 5. 12. 2018 14:38

Mám O2 Internet + O2TV a teď se mi stal mobiltarif na dobu neurčitou DATA 2+2 GB za 500! Prosurfuju tak 1-2 GB, volám na infolinku. St. nabídka za 249 Kč/měs odmítnu, protože se nechci upisovat. Retenční: Úpis 2 roky 4 GB za 299,- Kč/měs!!!! :-D Nechci úpis, tak 1,5 GB na dobu neurčitou 299 Kč/měs (šprýmaři) => ČVOP. Zašlou poštou do týdne (si dělaj p...)
Mobilmania: Philips Fizz>Alcatel 302>Siemens ME45>SE T630>MDA Vario>iPhone 3G>Samsung G. Note II>nic>Samsung Gal. A50
Služební O2: 3310>6310i>6300>E51>E5-00>BB Q5>Len.Vibe Shot>nic>BB Classic>Redmi N.8Pro
petryk
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 5. 12. 2018 16:12

Mikka1: tarif O2 Felicia nahradili nějakým podobným zvýhodněním, ale lze stále získat. Naposledy, když jsem chtěl vygenerovat ČVOP kód.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Martin_Koralek 17. 12. 2018 17:04

Zdravím, nemám žádné zkušenosti s vymáháním výhodnějších nabídek, prosím proto o radu.

Aktuálně mi skončil závazek u O2 na mobilní tarif. Platil jsem necelých 300 Kč - 60 volných minut, 120 sms, 200MB dat - no absolutně tristní nabídka.

Tento tarif byl navíc zvýhodněn o 100 Kč díky tomu, že mám pevný internet od O2 - Internet Optimal HD 20Mb/s (nic rychlejšího prý v mé lokalitě v centru Plzně nejde) bez závazku za 500 Kč.

Takže nyní se rozhlížím, co s tím dál. O2 aktuálně nabízí mobilní tarif FREE O2 60 - neomezené volání v O2, 60 min ostatní sítě, 50MB data za 250 Kč, pokud mám od nich pevný internet. Zároveň s tímto tarifem se mi zlevní pevný internet na 400 Kč. Tedy dohromady 650 Kč / měsíc.

Co se týče mobilního tarifu, stačí mi 60 volných minut do všech sítí, ale data by to chtělo aspoň 200 MB (některý měsíc mi stačí 50, jindy bych potřeboval 500). SMS mě nezajímají.

Myslíte, že se s tím dá nějak čarovat? Vytáhnout z nich něco lepšího nebo přejít k někomu jinému?

Díky za každou radu.
Martin_Koralek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 17. 12. 2018 19:21

Zkus TMO co to nabídnou za net. Potom máš taky slevu pokud pořídíš druhou službu.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin_Koralek 18. 12. 2018 19:41

Tak jsem volal na O2 linku, proklikal se přes automat a dostal k první operátorce. Ta mi odpapouškovala všechny ty veřejné tarify které mají s tím, že nic lepšího v jejich nabídce není.

Dobrá, žádám o přesměrování na výpovědní oddělení.

Tam se paní vyptává, proč chci odejít. Říkám jí o podpultové konkurenční nabídce, kterou dostanu, když od nich přejdu k Vodafonu. Danou nabídku jsem si vycucal z prstu.

Paní mi nabízí slevu 100 Kč, odmítám. Zjišťuje, že mám od nich i pevný internet a díky tomu mi prý může nabídnout s tou slevou i nějaká mobilní data navíc. Pořád se to nepřibližuje k mé fiktivní konkurenční nabídce, takže odmítám s tím, že pokud nemají nic lepšího, tak ať mi prosím sdělí ČVOP, ať můžu přejít jinam.

Paní říká, ať ještě chvilku počkám, že se půjde poradit.

Asi tak za minutu se vrátí s nabídkou neomezeného volání + neomezené sms + 1,5GB dat za cenu 299 Kč, což je tarif FREE 1,5 GB, který normálně nabízí za 749 Kč :D

Měl jsem takový pocit, že by to šlo vyhandrkovat snad ještě za lepší cenu, ale bylo to mé první smlouvání s operátorem, tak jsem to již nechal být a na nabídku kývl, jelikož s výsledkem jsem spokojen.
Martin_Koralek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků