Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 0055 17. 5. 2018 08:55

V tom vodafonu se asi zblaznili, mam tri mesice do konce zavazku a volali mne podle nich s vynikajici nabidkou. Nyni mam za cca 330kc neomezene volani a 500MB dat, a pry mne to navysi na 1,5GB. Rikal jsem si ze by se nekde pohnuly ledy??? No nepohnuly :'( :'( :'( Pry za petikilo mesicne a se zavazkem na dalsi dva roky.

To si jako ze opravdu mysli ze rezidentni zakaznici jsou nesvepravni ???
0055
Junior

Odeslat příspěvekod pataul 17. 5. 2018 16:23

Zkoušel to již někdo, i když do konce závazku měl ještě dlouho?
pataul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 18. 5. 2018 07:34

Jak jsem psal výše, já měl do konce závazku 10 měsíců a byl jsem ochoten zaplati i penále. Dělalo mi to asi 1400kč. Je pravda, že jsem nikam nevolal a na pobočce rovnou sepsal výpověď a sami zavolali, optali se a nabídli. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pataul 19. 5. 2018 23:55

A jak je to s tou slevou na telefon? Nevěřím, že prostě lidi dostanou jen tak 3000 slevu na jakýkoliv telefon bez podmínek :D
pataul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bufalobil 20. 5. 2018 10:27

Ja resil flat plus 1.5 dat za 524kc koncil mi zavazek. Nabídli mi to znovu plus 3000 kc na telefon tak jsem to vzal. Telefon jsem koupil A5 2017 pro dceru a vyuzil jsem 3000 slevu a 2000 cash back takze byl za 4 litry slušný. Můžeš ty prachy pouzit na jakykoli z jejich nabidky.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod pataul 21. 5. 2018 15:30

Mám už takhle zvýhodněnou smlouvu (neomezené SMS a volání + 250 mb za 400). Chtěl jsem klidně i něco dražšího, protože mi scházely ty data, a tak jsem zavolal, že chci odejít.
Bylo mi řečeno, že když požádám o výpověd, tak se mi okamžitě od toho dne stornují zvýhodnění (podle vyúčtování kolem 800). Je to na to nějaká pravda? Platil teda někdo něco navíc za ty dny, co byl ve výpovědní lhůtě?
Je pravda, že jsem teprv v polovině úvazku, ale to přece neznamená, že mi jentak můžou zrušit slevy, ne?
pataul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 21. 5. 2018 16:18

Volal jsi přímo retenční?
Když jsem sepsal výpověď na prodejně, tak o zrušení zvýhodnění nepadlo ani slovo. Pak zavolali trochu se ptali a když paní poznala, že mám skutečně natipované možnosti co si pořídit za stejné peníze, tak nabídli co nabídli. Před tím sepsáním jsem nikam nevolal. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pataul 21. 5. 2018 16:24

Tam mě nechtěli přepojit, jelikož mi závazek nekončí. Mám si podat výpověď a když tak se s něčím ozvou.
pataul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 21. 5. 2018 17:35

Záleží jak hodně chceš změnu. Já byl skutečně rozhodnutý odejít. Byl jsem ochoten přejít k MTéčku a vybrat si jednu z těch tří možností 100+40+10GB za 563kč, 300+30+5GB za 585kč a nebo 100+40+5GB za 419kč. https://emtecko.cz/trz/cenik-zame.html . Proto jsem nikam nevolal, na pobočce se nejdříve zeptal kolik bude činit penále a pak sepsal výpověď. Ještě je možnost zkusit na stránkách operátora vypsat telefonní číslo a požádat ať zavolaji. Nevím jistě jestli to je retenční, ale každopádně bych to zkusil a vklidu vysvětlil situaci a přitom se zeptal jestli by paní mohla rovnou i vypočítat to penále, jen tak pro jistotu. Je možnost dát výpověď a počkat jestli zavolají dříve a případně zase zrušit tu výpověď. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StabiLu 22. 5. 2018 07:32

Ahoj, potvrzuji minulý týden bez problémů Flat + 4GB + 3000 sleva na přístroj, vybrat do 1 měsíce. Nebyl problém Flat + 5GB, ale o slevu by se muselo dohadovat. Nám 4 GB stačí, chtěli jsme hlavně tu slevu na tel pro syna.Přechod z Flat +1,5 GB za 524 kč na Flat + 4 GB za 553 kč, úvazek na klasické 2 roky.

K otázce o konci slevy v okamžiku podání výpovědi.To je nesmysl, smlouva platí dál, tím, že se podá žádost o výpověď nedojde k jejímu ukončení. Jede se prostě dál za dříve dohodnutých podmínek a to až do chvíle, kdy se nedohodnou nové či nepotvrdí přenos/odchod.

A poslední věc, dotazy na postup, jak se k retenčnímu dostat. Na lince nepřepojují, i když si to člověk vyžádá, když je do konce stávající smlouvy více než 2 měsíce.
Je třeba dát písemnou výpověď ( doporučeně a čekat), což stojí jednak frontu na poště, pak skoro 50 za doporučený dopis a hlavně čas, než se někdo ozve, klidně 2 - 3 týdny se ni neděje, pak voláte, zda vás systém vidí, že je podána výpověď a podobně.
Nejlepší je zajít na prodejnu a tam požádat o výpověď, nikoliv jim tu výpověď předat jako papír ( i to můžete), ale nechat si přímo před vámi zadat výpověď do systému. Obsluha to naťuká, potvrdí a systém vás hned vidí - je to zpracované. Do dvou dnů volá retenční a můžete začít handlovat. Nenechejte se odradit, že je to třeba poslat písemně, případně přinést písemně a pod., je to jen neochota dotyčného zaměstnance Vodafonu. Minulý týden ve čtvrtek kolem 17 hod podána osobně výpověď, v pátek odpoledne domluveno.
Hodně štěstí.
Naposledy upravil StabiLu dne 22. 5. 2018 11:07, celkově upraveno 1
StabiLu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 22. 5. 2018 10:25

Hezky popsano. Chci se jen zeptat, ta sleva se odecita z plne ceny telefonu, nebo je mozne ji kombinovat se slevou z eshopu?
Diky.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod StabiLu 22. 5. 2018 11:04

Bohužel z plné, ale v eshopu jsou ty lepší ceny pouze k nákupu tarifu za "neretenční" cenu
StabiLu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 22. 5. 2018 12:21

Jasne, to bych chtel moc :-) diky
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod blacker91 13. 6. 2018 12:38

Právě voláno na infolinku od Vodafone. Přepojení na retenční prvni nabídka neomezenka s 5GB internetu za 553CZK s uvazkem na 2 roky. Vzal jsem to.
blacker91
Junior

Odeslat příspěvekod Fleece 20. 6. 2018 06:02

Já teď dostal flat s 5+2 Gb dat za nějakých 560 Kč a závazkem 12 měsíců, což je slušná nabídka. Předním jsem měl flat s 1,5 gb za nějakých 370 Kč, ale data nestačila. Vyřízeno behem 5 minut, z retence volali sami měsíc před koncem smlouvy.
Fleece
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků