Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 2. 1. 2018 20:56

roy1
tvl.. jo jasně na flat fajn, ale on platí 300 měsíčně za něco co nepoužije, chápeš? a mohl by platit 150 a nebo i ještě méně a nemusel se kvůli tomu ani upisovat.. o to tady celou dobu běží, lidi operátorům ty peníze samy cpou a pak se tu nadává jak tu máme draho... neboj oni to mají moc dobře spočítaný a takovou nabídku někomu kdo provolá např. 3000 minut jen tak lehce nedají, ale někomu kdo provolá 50 min měsíčně takovou nabídku dají, protože takovej člověk vědí že stejnak nebude volat ani s flatem nijak více.. a naopak dobře vědí že by potřeboval více dat.. a ty mu dají za lidovou cenu 50Kč za dalších 250MB.. sám psal že by raději více dat a třeba jen tarif se 100 minutami (který má jako bezpečný že to nepřevolá), ale že to mu nenabídly.. takže je to samozřejmě nabidka jen aby se op nažral... kdyby si místo toho za ty stejný prachy dal nějaký jiný tarif od virtuála, mohl mít to co by přesně chtěl..více dat a minut akorát tolik kolik by potřeboval..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 2. 1. 2018 21:14

To že provolal 50 minut teď neznamená nic, zeptej se ho za čtvrt roku. Nabídka je dobrá, nic lepšího není.
BTW o retenci zdaleka nerozhoduje kolik minut provolaš, říkají ti třeba něco terminační poplatky?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 3. 1. 2018 10:39

Roy má pravdu, ale pravdu máte i vy ostatní. Nabídka z pohledu flatu je skvělá, není to tak dávno, kdy se taková nabídka dávala za pětikilo. A jsou to zákazníkovi peníze. Takže poučovat, jaký je to trouba, a co kde mohl mít lepšího, je velmi...nediplomatické. Snad zná hodnotu svých peněz, a kdyby se mu to zdálo moc, přece by na to nepřistoupil. Jeho problém, že si dostatečně neprostudoval konkureční nabídky.

Někdo jiný je zas schopný se handrkovat o flatu + 1,5GB kvůli padesátikoruně, protože 350 korun se mu zdá moc, neboť si přečetl, že to někdo jiný tady dostal za 298 korun. Pokud nemám jinde lepší a hlavně reálnou nabídku, může mě op poslat do háje a pak si k flatu + 1,5GB za 350 až 400 nepomůžu. Jak se to říká? Kdo chce moc, nemá nic.

A má ten dotyčný absolutní a neprůstřelnou jistotu, že těch 50 minut provolá i následující roky, že se vždy vejde? Takže bych si ty mravokárné řeči nechal pro sebe. Každý nechť platí tolik, kolik je ochotný platit.

Podle mě těch 150 korun příplatku za flat oproti Emtéčku fajn. Měl se ptát nejdřív tady, pak vyjednávat. Chápu, že někdo flat nevyužije, ale u velké trojky je to taková klasika. Dnes provolá 50 minut, zítra už 50 minut provolat nemusí. Pro mě je podstatný, že snad ceníkových 750 vočí za flat + 1,5GB tady na fóru neplatí nikdo.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 3. 1. 2018 12:51

dockalacek
ano právě protože zítra už těch 50 provolat nemusí..je nerozum se upisovat k něčemu co reálně ani teď nevyužiju a možná hypoteticky v budoucnu a nebo taky ne a provolá těch minut za půl roku už jen 20.. volání je na ústupu, takže spíše je větší pravděpodobnost, že na konci závazku bude volat spíše méně než více, já se nechci dotknout přímo jeho, on je ještě hodně osvícenej fórem a aspoň se o nabídky nějakým způsobem zajímal, ale je to přesně ukázka toho, že operátoři prostě nemají sebemenší důvod zlevňovat, jestli si někdo myslí, že operátoři nám sami od sebe nabídnou flat na data např za 600 tak to sme hodně na omylu, proč by to dělaly? operátoři jsou firmy určené k generování maximálního zisku a dokud se jim budou lidi upisovat na 2 roky kvůli potřebě byť i třeba 150minut a 1,5GB dat (resp těch dat potřebuje více), tak se na našem trhu nic nezmění a proto nevím proč je u nás takový kolorit nadávat na operátory..oni jen dělají to k čemu jsou založený.. k maximálnímu zisku.. a to není všem dát služby za hubičku, ale mít takový poměr nákladů a přijmů, aby zisk byl maximální.. a tento poměr určují z 90% zákazníci..troufám si tvrdit, že více jak polovina lidí co má flat, ho vůbec nevyužije a mít jednotkový tarif či menší balíčky minut tak platí méně než teď a místo toho většina z nich naopak doplácí za dodatečná data... místo toho by mohli mít těch dat ještě více nebo za cenu flatu mít dat, že jim to stačí. Jinak, že pro získání výhodné nabídky flatu je důležité kolik a kam se provolá je pravda, taky jsem byl u vodafonu a taky hádal lepší nabídku, ale na takovou sem se nedostal (bylo to už dříve) a právě důvod byl ten že mám většinu hovorů směřovaných do jiných sití, že níže už jít nemohou (cca 1000-1500 minut měsíčně bylo mimo, 150-200 do vdf), jinak souhlasím že na flat s 1,5GB je to cena krásná to nerozporuju, ale pro jeho potřeby je ta cena pořád víc jak 2x tolik než co by mohl za služby platit.. v tom je celá pointa..ale jak je vidět ukazuje se tu typicky české "nekup to za tu cenu.."
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jirka_Ka 3. 1. 2018 13:50

Ahoj, tak dnes jsem vola na retenci k mému flatu Business Red ( IČO úvazek 24 m ) za 524. Sdělil jsem že mám konkurenční nabídku něco kolem 350 kč vč. DPH .Koukla na můj tarif a řekla že klidně mohu odejít protože je to nabídka na kterou nemohou konkurovat. Prý nejníže se dostanou na 449,-kč vč DPH. Tak jsem nechal poslat ČVOP a uvidíme. Jaké máte zkušenosti Vy?
Jirka_Ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 3. 1. 2018 18:29

Ze pujdes jinam.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 3. 1. 2018 19:22

Přesně tak, najdi něco levnějšího.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jirka_Ka 3. 1. 2018 19:39

Noo, ale potřebuji být vlastníkem čísla, takže už jen tmobile nebo o2. Nabídnou něco lepšího?
Jirka_Ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 3. 1. 2018 20:41

A proč bys nemohl třeba ke kaktusu? Že ty si pleteš virttuala s šedivou?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mulisano 3. 1. 2018 20:45

Má někdo zkušenost s retenční nabídkou v době trvání úvazku? Zbývá mi ještě více jak 12M úvazku a nevím, jestli při žádosti o ČVOP mi vůbec nějakou retenční nabídku dají nebo ne?
mulisano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 3. 1. 2018 20:53

Jirka_Ka píše:Ahoj, tak dnes jsem vola na retenci k mému flatu Business Red ( IČO úvazek 24 m ) za 524. Sdělil jsem že mám konkurenční nabídku něco kolem 350 kč vč. DPH .Koukla na můj tarif a řekla že klidně mohu odejít protože je to nabídka na kterou nemohou konkurovat. Prý nejníže se dostanou na 449,-kč vč DPH. Tak jsem nechal poslat ČVOP a uvidíme. Jaké máte zkušenosti Vy?


A co tak ještě zveřejnit kolik internetu je u toho flatu Bunisess Red za 524 Kč.
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_Ka 3. 1. 2018 21:02

No, standard, 1,5GB.
Jirka_Ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 3. 1. 2018 21:18

Já mám nabídku flatu s 1,5 GB za 499 Kč s úvazkem jen na 12 měsíců pokud se podá objednávka požadavku na uzavření smlouvy do 16.1.2018 a aktivace proběhne nejpozději do 28.2.2018
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_Ka 3. 1. 2018 21:27

Mě úvazek 24 měsíců zas tak nevadí, ale předpokládal jsem cenu nižší.
Jirka_Ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 3. 1. 2018 21:32

Od 17.1.2018 je už nově úvazek na 24 měsíců a u toho flatu za 499 Kč se mění net z 1,5 GB na 2 GB a majitelem čísla je uživatel a nikdo jiný.

Nově je tam od 17.1.2018 i nabídka flatu s netem 500 MB za 399 Kč.
Naposledy upravil Zdenek.Moravia dne 3. 1. 2018 21:45, celkově upraveno 1
Zdenek.Moravia
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků